Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 2.12.14 | 18:30 | HRAB3 | Shooters Morava FC Nezlomní bastardi | 11. | 0:4 |
St 19.11.14 | 18:15 | MIKU4 | Los Muchachos Shooters Morava FC | 10. | 0:2 |
St 5.11.14 | 19:00 | METE2 | Shooters Morava FC Kovárna PC | 9. | 4:2 |
St 29.10.14 | 19:15 | STER3 | Fotbaloví bozi Shooters Morava FC | 8. | 2:3 |
Út 21.10.14 | 17:00 | HANSP | Shooters Morava FC Tamu Pua 1.FC B | 7. | 4:3 |
St 15.10.14 | 20:30 | STER3 | Pod parou Shooters Morava FC | 6. | 3:1 |
Po 6.10.14 | 20:15 | zzKLAU1 | Shooters Morava FC Sváteční mančaft | 5. | 1:6 |
Po 22.9.14 | 20:15 | METE2 | Torpédo Hulín FC Shooters Morava FC | 4. | 2:0 |
St 17.9.14 | 19:00 | METE2 | Sean team B Shooters Morava FC | 3. | 2:4 |
Út 9.9.14 | 19:00 | zzKLAU2 | Shooters Morava FC KáGéčko A | 2. | 1:2 |
St 3.9.14 | 17:30 | ARIT | PRKA Shooters Morava FC | 1. | 2:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | KáGéčko A | 11 | 8 | 1 | 2 | 38:16 | 17 |
2. | Torpédo Hulín FC | 11 | 8 | 1 | 2 | 34:13 | 17 |
3. | Sváteční mančaft | 11 | 6 | 3 | 2 | 35:20 | 15 |
4. | Nezlomní bastardi | 11 | 7 | 1 | 3 | 28:13 | 15 |
5. | Fotbaloví bozi | 11 | 6 | 2 | 3 | 31:17 | 14 |
6. | Sean team B | 11 | 6 | 1 | 4 | 35:32 | 13 |
7. | Shooters Morava FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 22:28 | 11 |
8. | Tamu Pua 1.FC B | 11 | 4 | 0 | 7 | 45:40 | 8 |
9. | Los Muchachos | 11 | 3 | 1 | 7 | 15:25 | 7 |
10. | PRKA | 11 | 3 | 1 | 7 | 20:39 | 7 |
11. | Pod parou | 11 | 2 | 1 | 8 | 22:44 | 5 |
12. | Kovárna PC | 11 | 1 | 1 | 9 | 20:58 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 8.9.14 | 19:15 | STER2 | Stará garda Don Giovanni (HL4A) |
Po 8.9.14 | 20:30 | STER2 | Touš KK Miminka AC VET (VL4A) |
Út 7.10.14 | 19:00 | P2 | Modrá vopice TJ Deportivo Estudiantil FC B (HL6C) |
Út 7.10.14 | 20:15 | P2 | Medvědi C Viktoria Bítovská A (HL8C) |
Pá 10.10.14 | 17:45 | ZABEH | Santa Dominica VET Keckafogo KK VET (VL2B) |
Pá 10.10.14 | 19:00 | ZABEH | Traktor humus A Deko (HL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Hráček Antonín | 8 | 0 |
Husařík Miroslav | 1 | 0 |
Kubiš Pavel | 10 | 1 |
Mašín Štěpán | 11 | 1 |
Mrákota Miroslav | 2 | 0 |
Netopil Richard | 10 | 1 |
Novák Antonín | 10 | 9 |
Skála Roman | 10 | 1 |
Špaček Lukáš | 11 | 2 |
Uher Lukáš | 9 | 2 |
Urbášek Petr | 6 | 0 |
Valeš Lukáš | 11 | 5 |
Vávra Jiří | 9 | 0 |