Čt 2.10.14 19:30 ZAK X-team K.F.C. FC VET   (VL3C)
Čt 2.10.14 20:45 ZAK ALT 1.AK Alténa ST   (HL6G)
Pá 10.10.14 18:00 P2 Podolka FC VET Caroil VET   (VL4E)
Pá 10.10.14 19:15 P2 Čelzí Delfínci   (HL6H)
St 19.11.14 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Stýbla Ďáblic VET   (VL3B)
St 19.11.14 20:30 SCBEC Alkohol Tea FC Lachtánci 1.WC   (HL5D)

26. 11. 14 19:15 STER2 Přezletice SG Domácí potřeby VET 11. 5:3 (2:1)
Domácí díky Mazurovi hráli do 41. minuty vyrovnanou partii se soupeřem. Závěr ovšem patřil opět domácím, kteří berou oba body.
Přezletice SG Domácí potřeby VET
Petr Panocha – Martin Budař, Petr Dufek, Tomáš Hájek, Miloslav Mazura, Jiří Polda, Josef Slunéčko, Jaroslav Urban vs Zdeněk Vlach – Miroslav Kvasnička, Michal Louda, Jaroslav Mičán, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Martin Zatkal
4., 18., 41. Miloslav Mazura
55. Jaroslav Urban
56. Josef Slunéčko
15. Miroslav Kvasnička
31. Vlastimil Schwarz
40. OG
12. 11. 14 20:15 P3 Batalion Vinohrady FC Přezletice SG 10. 2:0 (1:0)
Zasloužená výhra domácích. Voldán, Engelmann
Batalion Vinohrady FC Přezletice SG
Martin Hataš – Jan Dlabal, Jindřich Ferkl, Jan Gliniarczyk, Luboš Kubelka, Jan Pinkava, Luboš Rudiš, Miroslav Šafus vs Petr Panocha – Martin Budař, Petr Dufek, Stanislav Fujko, Tomáš Hájek, Miloslav Mazura, Jiří Polda, Tomáš Říha, Josef Slunéčko, Jaroslav Urban
5. Miroslav Šafus
52. Jindřich Ferkl
5. 11. 14 19:30 DEKAN Přezletice SG Bronx KKK VET B 9. 6:13 (1:10)
Po jasné první půli se Přezletice vzchopily a začaly mocně dotahovat. Obrovský náskok byl však nad jejich síly. Vojtěch Sedmidubský, Matěj Sedmidubský
Přezletice SG Bronx KKK VET B
Tomáš Říha – Martin Budař, Petr Dufek, Stanislav Fujko, Tomáš Hájek, Miloslav Mazura, Jiří Polda, Josef Slunéčko, Jaroslav Urban vs Vladimír Viklický – Václav Bálek, Pavel Jinoch, Aleš Mach, David Mathouchanh, Radek Nechanský, Martin Nykl, Miloslav Suchánek
58. Vladimír Viklický
22. 10. 14 18:30 BECH Rokoska VET A Přezletice SG 8. 3:4 (1:1)
Do poločasu vyrovnané utkání, po půlce hosté přidali a zajistili si dva body.   Janča, Hauptmann
Rokoska VET A Přezletice SG
Petr Louša – Petr Bráza, Tomáš Čáp, Milan Énok, Marek Hybeš, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Pavel Šnor, Petr Vydra vs Tomáš Říha – Martin Budař, Petr Dufek, Stanislav Fujko, Tomáš Hájek, Miloslav Mazura, Jiří Polda, Josef Slunéčko, Jaroslav Urban
17. Alexander Najdenov
56., 58. Pavel Šnor
18., 50. Jaroslav Urban
36. Tomáš Hájek
55. Jiří Polda
15. 10. 14 18:30 BECH Přezletice SG Sokol Újezd VET 7. 3:2 (1:1)
Bojovnému zápasu by více slušela remíza, ale domácí dokázali v závěru utkání strhnout vítězství na svou stranu. Šišák, Vondráček
Přezletice SG Sokol Újezd VET
Petr Panocha – Marek Bezkočka, Martin Budař, Petr Dufek, Stanislav Fujko, Tomáš Hájek, Miloslav Mazura, Jiří Polda, Tomáš Říha, Josef Slunéčko, Jaroslav Urban vs Vladislav Skalník – Michal Manoušek, Petr Materna, Pavel Rečný, František Sedlák, Petr Sedlák, Vladimír Zeman
11. Jiří Polda
46. Miloslav Mazura
55. Tomáš Hájek
8. Petr Materna
41. Vladimír Zeman
8. 10. 14 19:15 STER1 Sebranka FC VET Přezletice SG 6. 2:7 (1:2)
Úvod zápasu vyzněl pro hosty a ti vyhráli i 1.pol. V úvodu 2.pol. soupeř srovnal krok, ale Hájek a Mazura byli proti dělbě bodů.
Sebranka FC VET Přezletice SG
Václav Chmel – Leonidhas Avraamides, Kai Engel, Michael Heigl, Miloslav Kobera, Robert Kobera, Libor Nemec, Robert Šemro, Petr Vlasák vs Petr Panocha – Marek Bezkočka, Martin Budař, Stanislav Fujko, Tomáš Hájek, Miloslav Mazura, Jiří Polda, Tomáš Říha, Josef Slunéčko, Jaroslav Urban
19. Robert Kobera
39. Kai Engel
4. Jiří Polda
14., 40., 48., 50. Tomáš Hájek
51., 55. Miloslav Mazura
1. 10. 14 18:30 BECH Přezletice SG MVS Recycled 5. 5:4 (2:2)
Velmi dobré utkání, v němž tým Přezletic dokázal rozhodnout o svém vítězství v poslední minutě. Jan Malypetr, Jan Pospíšil
Přezletice SG MVS Recycled
Petr Panocha – Marek Bezkočka, Martin Budař, Petr Dufek, Stanislav Fujko, Tomáš Hájek, Miloslav Mazura, Jiří Polda, Josef Slunéčko, Jaroslav Urban vs Michal Strych – Pavel Klíma, Leoš Knap, Jan Kodad, Zdeněk Kopečný, Jan Nohejl, Libor Nohejl, Roman Schlaichert, Jiří Šmejkal
44. Libor Nohejl
24. 9. 14 18:15 BIHOR Tuscarora VET Přezletice SG 4. 1:2 (1:2)
Vyrovnané utkání, v němž rozhodla přesnější střelba hostů. Jan Malypetr, Jan Pospíšil
Tuscarora VET Přezletice SG
Jiří Vanča – Tomáš Bradáč, Patrick Brenton, Thomas Hartmann, Martin Novotný, Robert Samek, Pavel Šnajdr, Zdeněk Vrána vs Petr Panocha – Marek Bezkočka, Martin Budař, Petr Dufek, Stanislav Fujko, Tomáš Hájek, Jaroslav Urban
21. Thomas Hartmann 10. Martin Budař
27. Marek Bezkočka
17. 9. 14 18:15 MIKU2 Prapražačka B Přezletice SG 3. 4:7 (2:6)
Zápas bohatý na branky, po zásluze vyhráli hosté.
Prapražačka B Přezletice SG
Vladimír Mádr – Miroslav Černý, Martin Frejlach, Jiří Garai, Ivan Haco, Martin Líbal, René Rohan, Vladimír Spěvák vs Petr Panocha – Martin Budař, Tomáš Hájek, Miloslav Mazura, Jiří Polda, Tomáš Říha, Josef Slunéčko, Jaroslav Urban
29. Tomáš Hájek
10. 9. 14 18:00 SCBEC Přezletice SG Pralinky F.C.K. 2. 6:3 (3:1)
Domácí si vytvořili v první půli dostatečný náskok, který dokázali hlídat až do závěrečného hvizdu. Pěkné fotbalové utkání z obou stran. Vladimír Nedvídek, Radek Palkoska
Přezletice SG Pralinky F.C.K.
Petr Panocha – Marek Bezkočka, Martin Budař, Petr Dufek, Stanislav Fujko, Tomáš Hájek, Miloslav Mazura, Jiří Polda, Tomáš Říha, Josef Slunéčko, Karel Staněk, Jaroslav Urban vs Radek Martínek – Pavel Alexa, Václav Burian, Luboš Jantol, Ľuboš Kočiš, Josef Kubr, Martin Prchal, Milan Soukup, František Štofila
1., 36., 45. Jaroslav Urban
4. Martin Budař
7. Petr Dufek
59. Jiří Polda
13., 41., 60. Milan Soukup
3. 9. 14 18:30 BECH Metro AFK VET Přezletice SG 1. 2:6 (0:2)
Extrémně korektně odehrané utkání, ve kterém byl odpískán jediný faul. Domácí se ještě plně neprobrali z letního dovolenkování, a tak z jejich strany bylo k vidění hodně přehmatů. Hosté v klídečku vyhráli. Procházka
Metro AFK VET Přezletice SG
Tomáš Bláha – David Bartók, Petr Brak, Miroslav Fexa, Petr Fexa, Vladimír Holan, Vít Melichar, Petr Popelka, Tomáš Schwengsbier, Michal Stybor, Martin Sýkora vs Petr Panocha – Martin Budař, Petr Dufek, Miloslav Mazura, Jiří Polda, Tomáš Říha, Josef Slunéčko, Jaroslav Urban