11. Sedm Zbabělých VET 11 1 0 10 15:89 2
12. Rumové pralinky VET 11 0 0 11 24:82 0

Po 22.9.14 18:15 CESMI Canary FC Liboc united   (HL8I)
Po 22.9.14 19:30 CESMI Vemex Farkáň 92 1.FC   (HL5B)
Po 22.9.14 20:45 CESMI RAF Jinonice S.F.O.T.   (HL7A)
St 26.11.14 18:15 MIKU4 Sparta Pivaři AC 1.W.C.   (HL6E)
St 26.11.14 19:30 MIKU4 Sedm zbabělých B Samson Bonella A   (HL3C)
St 26.11.14 20:45 MIKU4 Inter 2011 Ekonom WT VET   (VL1A)

27. 11. 14 19:30 DEKAN Vibromax 1985 juniorka Hojivý typy 11. 3:1 (1:0)
V poklidu odehrané utkání až na hráče Rubáše, ten by mohl dělat komentátora. Procházka T.
Vibromax 1985 juniorka Hojivý typy
Pavel Hájek – Petr Burian, Milan Höllge, Štefan Klíma, Pavel Mráz, Lubomír Štorek vs Jiří Borovička – Jáchym Bednář, Jiří Borovec, Pavel Kakačka, Petr Křikava, Milan Letoch, Rudolf Rubáš, Karel Šturma, Ivo Uhlík
21. Milan Höllge
44., 53. Pavel Mráz
41. Rudolf Rubáš
13. 11. 14 20:45 ARIT Hojivý typy Turman VET 10. 2:3 (1:1)
V poněkud místy mírně nervózním utkání prokázal Turman fotbalovou kvalitu a proti srdnatě bojujícímu soupeři zvítězil nejtěsnějším rozdílem. Husák, Synek
Hojivý typy Turman VET
Karel Šturma – Jáchym Bednář, Jiří Borovec, Jiří Borovička, Pavel Kakačka, Milan Letoch, Rudolf Rubáš, Ivo Uhlík vs Stanislav Jindra – Petr Barnat, Michal Čihák, Rudolf Kašpar, Roman Meixner, Martin Micka, Petr Packert, Martin Procházka, Robert Průšek
6. Rudolf Rubáš
39. Karel Šturma
10., 38. Roman Meixner
47. Martin Micka
6. 11. 14 20:45 ARIT Sokol Vysočany VET Hojivý typy 9. 7:0 (0:0)
V první půli vyrovnané utkání, leč druhá půle se stala jasnou záležitostí Sokola Vysočany. Milan Krch
Sokol Vysočany VET Hojivý typy
Roman Janda – Petr Hochmann, Rostislav Ištok, Jiří Lukášek, Jiří Povýšil, Vladimír Topič, Tomáš Záruba vs Jiří Borovička – Jáchym Bednář, Jiří Borovec, Pavel Kakačka, Milan Letoch, Karel Šturma, Ivo Uhlík
35. Jiří Povýšil
37., 39., 54. Rostislav Ištok
51., 57., 58. Petr Hochmann
30. 10. 14 19:30 HANSP Hojivý typy Sedm Zbabělých VET 8. 4:0 (1:0)
V první půli spíše bojovné utkání plné nepřesností s minimem gólových příležitostí. Druhý poločas už byl o něco pohlednější, díky rychlému gólu domácích. Hosté se snažili srovnat, ale více než brankových příležitostí tvořili další chyby v obraně a soupeř trestal. Zasloužené dva body pro domácí. Ries
Hojivý typy Sedm Zbabělých VET
Jiří Borovička – Jáchym Bednář, Jiří Borovec, Pavel Kakačka, Petr Křikava, Milan Letoch, Rudolf Rubáš, Karel Šturma vs Martin Sehnal – Jiří Bohuslav, Jakub Hoskovec, Pavel Ježek, Robert Pojer, Jiří Rohlík, Roman Strejček, Aleš Vrana
21., 50. Jáchym Bednář
42. Jiří Borovec
60. Milan Letoch
16. 10. 14 19:15 SCBEC Rumové pralinky VET Hojivý typy 7. 1:11 (1:4)
Zápas plný golů. Radost pro diváky. Vyhrál nakonec důraznější tým. Ruslan Murzakanov, Oleg Ciumas
Rumové pralinky VET Hojivý typy
Pavel Kohout – Dušan Cendelín, Farid Hanafi, Martin Hejna, Peter Nédeši, Jaroslav Oliva, Robert Václavík, Luděk Žiga vs Jiří Borovička – Jáchym Bednář, Jiří Borovec, Pavel Kakačka, Rudolf Rubáš, Karel Šturma, Ivo Uhlík
23. Peter Nédeši 5., 56. Ivo Uhlík
8., 25. Jáchym Bednář
15., 45., 60. Jiří Borovec
38., 55. Pavel Kakačka
42., 58. Rudolf Rubáš
9. 10. 14 20:45 ARIT Hojivý typy Balabuška Old TJ 6. 4:2 (2:1)
Bojovné utkání, ve kterém domácí od začátku hodně kombinovali a zaslouženě vyhráli. Michal Knapp
Hojivý typy Balabuška Old TJ
Ivo Uhlík – Jáchym Bednář, Jiří Borovec, Jiří Borovička, Pavel Kakačka, Petr Křikava, Milan Letoch, Rudolf Rubáš, Karel Šturma vs Karel Bouček – František Čížek, Martin Hladík, Jan Janata, Robert Kubašta, Richard Lottring, Tomáš Sýkora, Petr Vařeka, Pavel Viktoryn
5., 32. Jiří Borovec
30. Milan Letoch
36. Ivo Uhlík
17. František Čížek
55. Jan Janata
2. 10. 14 18:15 MIKU3 Lisako A Hojivý typy 5. 6:1 (3:0)
Běžné utkání s převahou domácích, kteří jednoznačně zvítězili. Šmakal, Buřil
Lisako A Hojivý typy
Karel Ehrenberger – Radek Bešťák, Roman Dočekal, Josef Herman, Zdeněk Kuneš, Václav Odvárka, Daniel Rantoš, Jiří Žďárský vs Jiří Borovička – Jiří Borovec, Pavel Kakačka, Petr Křikava, Milan Letoch, Rudolf Rubáš, Ivo Uhlík
5., 56. Radek Bešťák
23., 46. Daniel Rantoš
29. Zdeněk Kuneš
54. Jiří Žďárský
58. Rudolf Rubáš
25. 9. 14 20:45 ARIT Hojivý typy Letná FC VET 4. 6:0 k.
Hosté se omluvili z utkání.
18. 9. 14 19:30 HOSTI Kehar club VET Hojivý typy 3. 1:3 (0:1)
Hostující mužstvo bylo o fous lepší což se projevilo na výsledku.
Kehar club VET Hojivý typy
Michal Černý – Jaroslav Číhal, Lukáš Debnár, Tomáš Doležal, Jan Lepša, Pavel Ondra, Pavel Třmínek vs Jiří Borovička – Jiří Borovec, Pavel Kakačka, Petr Křikava, Rudolf Rubáš, Karel Šturma, Ivo Uhlík
52. Pavel Třmínek 20. Pavel Kakačka
31., 60. Jiří Borovec
11. 9. 14 20:45 ARIT Hojivý typy Don Giovanni VET 2. 0:4 (0:2)
Hosté lépe využívali své šance. Klail
Hojivý typy Don Giovanni VET
Karel Šturma – Jiří Borovec, Pavel Kakačka, Petr Křikava, Milan Letoch, Rudolf Rubáš vs Jan Kolísko – Pavel Lavička, Martin Makal, Ivo Novák, Stanislav Oliverius, Antonín Svoboda, František Svoboda, Vratislav Ulman, Martin Zajac
7. Martin Zajac
12., 48. Ivo Novák
60. František Svoboda
4. 9. 14 20:45 ARIT Hojivý typy Vojenské lesy VET 1. 0:15 (0:5)
V příjemné letní atmosféře s pohodovým soupeřem v podobě Hojivých typů dokráčeli hosté k vysokému vítězství a ukázali, kdo bude ve 4.D vet lize favoritem.
Hojivý typy Vojenské lesy VET
Jiří Borovička – Pavel Kakačka, Petr Křikava, Rudolf Rubáš, Karel Šturma, Ivo Uhlík vs Miloš Krátký – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Petr Jeníček, Daniel Pašek, Jaromír Šmerda, Zdeněk Vořechovský