8. G.I.C La Plate de Cünde 11 4 2 5 29:45 10

Út 7.4.15 18:15 MIKU1 Los Muchachos Síla vůle   (HL7B)
Út 7.4.15 19:30 MIKU1 Klokan club Perón V Tyran Saens 1.FC VET A   (VL1A)
Út 7.4.15 20:45 MIKU1 Dvorce SK MPI Skif   (HL3B)
St 29.4.15 18:15 zzNOVOB Sean team B Footside   (HL7E)
St 29.4.15 19:30 zzNOVOB Killing power FC Fotbaloví bozi   (HL7E)
St 29.4.15 20:45 zzNOVOB Kříženeček Kožich II.FC   (HL4C)

22. 6. 15 20:45 CESMI Libčice FC Břewnow boys KMK 11. 6:3 (1:2)
Rychlý, moderní fotbal dvou mladých týmů. První půle lépe vyšla Břevnovu, ale Libčice hned po změně stran vyrovnaly a v posledních deseti minutách strhly výsledek na svou stranu. Husák
Libčice FC Břewnow boys KMK
František Ureš – Jiří Háša, Petr Heráň, Jan Ludvík, Lukáš Paluka, Daniel Přibáň, Jakub Šíma, Jakub Šindler, Martin Tenkl, Tomáš Tenkl vs Tomáš Kulhawik – Jaromír Bulíček, Karel Kahovec, Michal Šiškun, Jan Šulc, Karel Tůma, Martin Zalužanský
58. Jaromír Bulíček
8. 6. 15 18:15 CESMI Břewnow boys KMK Kings FC 10. 7:0 (3:0)
Michal Trojan, Lukáš Kutal
Břewnow boys KMK Kings FC
Tomáš Kulhawik – Jaromír Bulíček, Karel Kahovec, Michal Šiškun, Jan Šulc, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Martin Zalužanský vs Jan Falc – Martin Bělina, Jan Falc, Jiří Pivoňka, Petr Potoček, Zdeněk Zmeškal
11. Jan Šulc
20., 44. Karel Kahovec
23. Michal Šiškun
40. Karel Tůma
42. Jaromír Bulíček
47. Martin Zalužanský
1. 6. 15 19:30 ARIT Ekonom WT Břewnow boys KMK 9. 0:3 (0:3)
První půle stačila hostům, aby ovládli celé utkání. Domácí toho moc nepředvedli. Petr Jambor
Ekonom WT Břewnow boys KMK
Ondřej Příbaň – Ladislav Adamec, Pavel Čálek, Lukáš Fabera, Daniel Filip, Markiyan Romanovskyy, Lukáš Rybka, Ondřej Rybka, Ondřej Vacek vs Tomáš Kulhawik – Jaromír Bulíček, Michal Haleš, Karel Kahovec, Michal Šiškun, Jan Šulc, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Martin Zalužanský
19., 29. Karel Tůma
23. Vojtěch Šulc
25. 5. 15 18:15 CESMI Břewnow boys KMK Don Giovanni 8. 18:1 (8:0)
Domácí si otevřeli střelnici. Utkání rozhodnuté po prvním poločase. Luboš Neveršil, Karel Dombi
Břewnow boys KMK Don Giovanni
Tomáš Kulhawik – Michal Haleš, Karel Kahovec, Josef Šimůnek, Michal Šiškun, Jan Šulc, Vojtěch Šulc, Karel Tůma vs Robert Persein – Petr Janda, Tomáš Kadlec, Ondřej Míča, René Muška, Patrik Poncar, Filip Spousta, Antonín Svoboda, Ladislav Zbožínek
3., 14., 15., 44., 52., 60. Karel Kahovec
9., 17., 28., 40. Michal Šiškun
12., 33., 35., 41. Jan Šulc
23., 31., 46. Karel Tůma
38. Josef Šimůnek
36. René Muška
11. 5. 15 19:30 zzNOVOB Domácí potřeby A Břewnow boys KMK 7. 5:10 (3:3)
Velmi povedený zápas dvou týmů, které chtěly hrát fotbal. Postupem času začali mít hosté převahu, kterou dokázali využít a zaslouženě vyhráli v tomto na góly bohatém utkání. Oldřich Štecha, Miroslav Bílek
Domácí potřeby A Břewnow boys KMK
Jaroslav Bernášek – Jiří Charvát, Michal Louda, Jan Roule, Luboš Urban, Patrik Urban, Petr Vaněk, Jakub Zatkal, Petr Zeman vs Tomáš Kulhawik – Jaromír Bulíček, Karel Kahovec, Michal Šiškun, Jan Šulc, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Martin Zalužanský
59. Jan Šulc
4. 5. 15 18:15 CESMI Břewnow boys KMK Dejvický expres 6. 8:2 (4:2)
Jednoznačné utkání. Skóre odpovídá průběhu. Šťástka, Kremlík
Břewnow boys KMK Dejvický expres
Tomáš Kulhawik – Jaromír Bulíček, Karel Kahovec, Michal Šiškun, Jan Šulc, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Martin Zalužanský vs Radek Neveršil – Martin Briestenský, Martin Čech, Martin Fuka, Martin Kodera, Tomáš Mück, Martin Savčenko
1., 6., 19., 40., 50. Martin Zalužanský
27., 59., 60. Vojtěch Šulc
57 Martin Zalužanský 16. Martin Čech
27. Martin Savčenko
44. Radek Neveršil
57. Tomáš Mück
27. 4. 15 18:15 CESMI Břewnow boys KMK Vokra VV 5. 3:1 (0:0)
Velmi pěkné fotbalové utkání. Hráči obou týmů předváděli řadu hezkých kombinací. Ve druhém poločase byl tým domácích důraznější v koncovce a to rozhodlo. František Kocourek, Ladislav Obermajer ml.
Břewnow boys KMK Vokra VV
Tomáš Kulhawik – Karel Kahovec, Michal Šiškun, Jan Šulc, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Martin Zalužanský vs Radek Činovec – Petr Hovorka, Jiří Kadlec, Adam Klofáč, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda, Pavel Vodrážka
35. Karel Kahovec
52. Karel Tůma
55. Vojtěch Šulc
54. Pavel Vodrážka
20. 4. 15 19:30 HOSTI Bakera Břewnow boys KMK 4. 2:4 (0:1)
Hosté byli po celý zápas lepším týmem, hosty jasně přehrávali a zaslouženě získali 2 body. Šťástka, Nováček
Bakera Břewnow boys KMK
Marián Pašiak – Karel Chejn, Vojtěch Kmoch, Jiří Kuděj, Radim Matysík, Lukáš Pecha, Pavel Poláček, Lukáš Zbořil vs Tomáš Kulhawik – Michal Ander, Michal Haleš, Karel Kahovec, Jan Šulc, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Martin Zalužanský
42. Lukáš Zbořil
50. Vojtěch Kmoch
4. Karel Kahovec
34. Michal Ander
39. Karel Tůma
48. Jan Šulc
13. 4. 15 18:15 CESMI Břewnow boys KMK 4 TD Ala Bundy A 3. 8:3 (5:1)
Pěkný fotbal, jasná převaha domácích. Jan Štěpánek, Milan Rýpar
Břewnow boys KMK 4 TD Ala Bundy A
Tomáš Kulhawik – Michal Haleš, Karel Kahovec, Michal Šiškun, Jan Šulc, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Martin Zalužanský vs Jiří Šebesta – Dančo Jašev, Martin Kukla, Michal Palkoska, Jan Ptáček, Martin Štefan, Pavel Votánek
56. Michal Palkoska
30. 3. 15 18:15 CESMI G.I.C La Plate de Cünde Břewnow boys KMK 2. 2:6 (0:1)
Velmi pohledné utkání rozhodla větší kvalita celku Břevnov  a nižší psychická odolnost hráčů a realizačního týmu Cünde. Gólový rozdíl mezi celky mohl být ještě větší, avšak Břevnov odmítl šanci, když nevyužil pokutový kop, který byl spouštěčem pro celozápasové komentáře a urážky rozhodčího. S vědomím a před závěrečným podpisem kapitánů ještě uvádím, že i přes výzvy rozhodčího se vedoucí mužstva Cünde dopouštěl v celém průběhu hry verbálních ataků na oba rozhodčí! Patrik Janda, Martin Večeřa
G.I.C La Plate de Cünde Břewnow boys KMK
Dušan Melíšek – Ondřej Holub, David Kotek, Miroslav Pecka, Lukáš Polák, Jan Pospíšil, Marek Šimůnek, Jan Strouhal, Daniel Vališ vs Tomáš Kulhawik – Jaromír Bulíček, Michal Haleš, Karel Kahovec, Josef Šimůnek, Michal Šiškun, Jan Šulc, Karel Tůma, Martin Zalužanský