8. G.I.C La Plate de Cünde 11 4 2 5 29:45 10

Út 31.3.15 18:15 MIKU3 Alténa ST Ansámbl   (HL7B)
Út 31.3.15 19:30 MIKU3 Tučňáci SUP A Pražačka seniors A   (SVL1A)
Út 31.3.15 20:45 MIKU3 Sedm zbabělých B Dvorce SK MPI   (HL3B)
Út 28.4.15 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. Bublifuck VET   (VL4B)
Út 28.4.15 19:15 SCBEC Studenti Praha FC VET Válcovna plechu VET   (VL4B)
Út 28.4.15 20:30 SCBEC Horoušany FC Tatran Válec   (HL5C)

22. 6. 15 20:45 MIKU4 G.I.C La Plate de Cünde 4 TD Ala Bundy A 11. 3:1 (1:1)
Napjaté a v rámci fair play až vyhrocené utkání. Fotbal, který měl náboj. Nicméně domácí zaslouženě vyhráli. Prček
G.I.C La Plate de Cünde 4 TD Ala Bundy A
Dušan Melíšek – Ondřej Holub, Jan Maxa, Miroslav Pecka, Marek Šimůnek, Jan Strouhal, Daniel Vališ vs Jiří Šebesta – Peter Brťka, Miroslav Doležal, Petr Hösl, Dančo Jašev, Martin Kukla, Jan Ptáček, Martin Štefan
1., 39., 53. Miroslav Pecka 48 Marek Šimůnek 17. Dančo Jašev
10. 6. 15 19:45 HRAB1 Vokra VV G.I.C La Plate de Cünde 10. 3:3 (1:2)
Jak mohou být v pěkném utkání oba týmy nespokojeni s remízou? Hosté vedou 0:2 a v posledních vteřinách 1. poločasu domácí korigují na 1:2, ve 2. poločase domácí otáčí na 3:2, hosté vyrovnávají poslední střelou zápasu. Hošek, Vukovič
Vokra VV G.I.C La Plate de Cünde
Pavel Vodrážka – Radek Činovec, Petr Hovorka, Adam Klofáč, Radek Šedivý, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda vs Dušan MelíšekOndřej Holub, David Kotek, Jan Maxa, Miroslav Pecka, Vlastimil Plášek, Marek Šimůnek, Jan Strouhal
30. Tomáš Vejvoda
35. Radek Šedivý
51. Radek Činovec
23. Jan Maxa
26. Miroslav Pecka
60. Vlastimil Plášek
1. 6. 15 20:15 MOTO1 Pajzovna FC G.I.C La Plate de Cünde 9. 3:3 (1:1)
Velmi kvalitní utkání kde se oba týmy střídali ve vedení a nakonec spravedlivá remíza. Josef Vilčko, Dušan Bruncko
Pajzovna FC G.I.C La Plate de Cünde
Marek Kouba – Martin Blažek, Jan Jirec, Martin Matoušek, Petr Musil, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík vs Jan Pospíšil – Ondřej Holub, Jan Maxa, Miroslav Pecka, Vlastimil Plášek, Lukáš Polák, Marek Šimůnek, Daniel Vališ
4. Petr Vosmík
41., 45. Martin Blažek
6. Ondřej Holub
39. Daniel Vališ
54. Jan Maxa
25. 5. 15 19:30 MIKU3 G.I.C La Plate de Cünde Libčice FC 8. 2:9 (2:4)
Jednoznačné utkání skoro na jednu branku.
G.I.C La Plate de Cünde Libčice FC
Jan Pospíšil – Ondřej Holub, Jan Maxa, Vlastimil Plášek, Lukáš Polák, Marek Šimůnek, Jan Strouhal vs František Ureš – Jiří Háša, Petr Heráň, Ondřej Hrdina, Lukáš Paluka, Jakub Šíma, Martin Tenkl, Tomáš Tenkl
53. Petr Heráň
11. 5. 15 19:30 MIKU2 Kings FC G.I.C La Plate de Cünde 7. 2:3 (0:1)
Hosté celý zápas dominovali. V závěru však domácí zabrali, ale na vyrovnaná to již nestačilo. Tadeáš Pešek, Jan Řezník
Kings FC G.I.C La Plate de Cünde
Tomáš Zach – Martin Bělina, Jan Falc, Jan Falc, Dmitriy Kedyarov, Jan Novák, Jiří Pivoňka, Filip Turšner, Zdeněk Zmeškal vs Jan Pospíšil – Ondřej Holub, Jan Maxa, Miroslav Pecka, Vlastimil Plášek, Lukáš Polák, Marek Šimůnek, Daniel Vališ
58. Jan Novák
59. Jiří Pivoňka
2. Ondřej Holub
42., 49. Lukáš Polák
4. 5. 15 19:30 ARIT G.I.C La Plate de Cünde Ekonom WT 6. 0:6 (0:4)
Velice pěkné utkání dvou kvalitních týmů rozhodla lepší koncovka hostů. Josef Viktorin, Stanislav Bruder
G.I.C La Plate de Cünde Ekonom WT
Dušan Melíšek – Ondřej Holub, David Kotek, Jan Maxa, Vlastimil Plášek, Lukáš Polák, Marek Šimůnek, Jan Strouhal vs Ondřej Příbaň – Ladislav Adamec, Igor Bogár, Lukáš Fabera, Daniel Filip, Markiyan Romanovskyy, Lukáš Rybka, Ondřej Rybka, Jan Škornička
14., 45., 54. Ondřej Rybka
23., 30. Igor Bogár
27. Daniel Filip
27. 4. 15 19:00 SANC1 Don Giovanni G.I.C La Plate de Cünde 5. 8:1 (3:0)
Jednoznačné utkání, ve kterém domácí byli o hodně lepší na míči a pohyblivější. Díky tomu domácí slaví zasloužené vítězství. Vostatek,Linhart
Don Giovanni G.I.C La Plate de Cünde
Robert Persein – Karel Hanžlík, Petr Janda, Tomáš Kadlec, Ondřej Míča, Filip Spousta, Antonín Svoboda, Ladislav Zbožínek vs Dušan MelíšekOndřej Holub, David Kotek, Jan Maxa, Miroslav Pecka, Vlastimil Plášek, Jan Pospíšil, Marek Šimůnek, Daniel Vališ
4. Filip Spousta
17., 32. Ondřej Míča
29., 43., 48., 54. Tomáš Kadlec
42. Karel Hanžlík
45. Ondřej Holub
20. 4. 15 19:30 zzNOVOB G.I.C La Plate de Cünde Domácí potřeby A 4. 6:1 (3:1)
Jednoznačné utkání s přesvědčivou výhrou domácích, která se začala tvořit již v 1.minutě zápasu. Dufek, Studecký
G.I.C La Plate de Cünde Domácí potřeby A
Dušan Melíšek – Ondřej Holub, Jan Maxa, Miroslav Pecka, Vlastimil Plášek, Marek Šimůnek, Daniel Vališ vs Jaroslav Bernášek – Michal Louda, Jan Roule, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Patrik Urban, Petr Vaněk, Jakub Zatkal, Petr Zeman
1. Miroslav Pecka
6., 19., 48. Daniel Vališ
34. Jan Maxa
41. Marek Šimůnek
19. Jakub Zatkal 38. Jakub Zatkal
13. 4. 15 18:00 MALES Dejvický expres G.I.C La Plate de Cünde 3. 2:5 (1:1)
V první půli naprosto vyrovnané utkání. Ve druhé půli hosté byli lepší a rozhodli výborným nástupem, poté už si náskok hlídali. Kohout,Hauptmann
Dejvický expres G.I.C La Plate de Cünde
Filip Duda – Martin Čech, Martin Kodera, Radek Neveršil, Martin Savčenko, Martin Švančárek vs Dušan MelíšekOndřej Holub, Jan Maxa, Miroslav Pecka, Vlastimil Plášek, Lukáš Polák, Jan Pospíšil, Marek Šimůnek, Jan Strouhal, Daniel Vališ
60. Marek Šimůnek
30. 3. 15 18:15 CESMI G.I.C La Plate de Cünde Břewnow boys KMK 2. 2:6 (0:1)
Velmi pohledné utkání rozhodla větší kvalita celku Břevnov  a nižší psychická odolnost hráčů a realizačního týmu Cünde. Gólový rozdíl mezi celky mohl být ještě větší, avšak Břevnov odmítl šanci, když nevyužil pokutový kop, který byl spouštěčem pro celozápasové komentáře a urážky rozhodčího. S vědomím a před závěrečným podpisem kapitánů ještě uvádím, že i přes výzvy rozhodčího se vedoucí mužstva Cünde dopouštěl v celém průběhu hry verbálních ataků na oba rozhodčí! Patrik Janda, Martin Večeřa
G.I.C La Plate de Cünde Břewnow boys KMK
Dušan Melíšek – Ondřej Holub, David Kotek, Miroslav Pecka, Lukáš Polák, Jan Pospíšil, Marek Šimůnek, Jan Strouhal, Daniel Vališ vs Tomáš Kulhawik – Jaromír Bulíček, Michal Haleš, Karel Kahovec, Josef Šimůnek, Michal Šiškun, Jan Šulc, Karel Tůma, Martin Zalužanský