7. 6. 15 17:30 ZAK Normální Chlapi Sokol Vysočany B 10. 9:1 (5:0)
Jan Varga – Michal Kabelka, Jakub Novotný, Tomáš Remek, Václav Zvěřina, Vojtěch Zvěřina vs Ondřej Kracman – Jiří Kočovský, Jan Pekárek, Dominik Stuchlík, Martin Trunčík, Marek Žádný
36. Tomáš Remek
57. Michal Kabelka
46. Jiří Kočovský
31. 5. 15 16:15 zzSANC4 Hustec Normální Chlapi 9. 4:1 (3:0)
Vcelku vyrovnané utkání, kdy Hustec se dostal do vedení. Deset min před půlí se jim zranil hráč a v poslední minutě vsítili 2 góly. 2. poločas byl v režii N. Chlapů, ale víc než na čestný úspěch bohužel neměli. Stanislav Roček, Petr Hošek
Hustec Normální Chlapi
Martin Vohánka – David Balling, Jiří Blažek, Pavel Jamrik, Jan Kořínek, Martin Kubelík, Lukáš Moravec vs Jan Varga – Lukáš Beneš, Jan Dont, Ondřej Havelka, Michal Kabelka, Jan Kramář, Jakub Novotný, Petr Poláček, Václav Zvěřina
12. Lukáš Moravec
30. Pavel Jamrik
30. Jan Kořínek
58. David Balling
47. Petr Poláček
24. 5. 15 18:45 P3 Normální Chlapi Botič FC 8. 1:1 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání, ve kterém se hrálo spíše ze zajištěných obran a oba týmy si připsali po bodu za zaslouženou remízu. Daniel Černý, Ota Járka
Normální Chlapi Botič FC
Jan Varga – Lukáš Beneš, Jan Dont, Michal Kabelka, Jakub Novotný, Petr Poláček, Vojtěch Zvěřina vs Jan Soušek – Jaromír Horníček, Martin Neumann, Václav Plecitý, Jan Špatenka, Jakub Štochl, Michal Stratil, Jan Tyrpekl, Tomáš Voděsil
35. Jan Dont 52. Václav Plecitý
17. 5. 15 20:00 P2 Atomovej brouk B Normální Chlapi 7. 4:4 (2:0)
Domácí si vytvořili tříbrankový náskok a zdálo se, že si dokráčejí pro vítězství, ale hosté se zvedli a dokázali nakonec utkání vyrovnat.
Atomovej brouk B Normální Chlapi
Štefan Dražkovič – Josef Fárka, Petr Fárka, Lukáš Martinkovič, Jiří Pech, Jiří Sova, Zbyněk Zykmund vs Jan Varga – Lukáš Beneš, Jan Dont, Michal Kabelka, Jakub Novotný, Petr Poláček, Tomáš Remek, Václav Zvěřina, Vojtěch Zvěřina
2. Zbyněk Zykmund
20., 39. Jiří Pech
52. Jiří Sova
41., 50. Petr Poláček
45. Tomáš Remek
55. Jan Dont
10. 5. 15 18:45 ZAK Normální Chlapi Debakl FC 6. 2:4 (1:0)
Bojovnější hosté, v čele s výborným brankářem zaslouženě vyhráli, ikdyž to neměli proti dobře hrajícímu domácímu týmu jednoduché.
Normální Chlapi Debakl FC
Jan Varga – Lukáš Beneš, Michal Kabelka, Jakub Novotný, Petr Poláček, Václav Zvěřina, Vojtěch Zvěřina vs Luboš Valent – David Červený, Jiří Moravec, Tomáš Repaský, Alexandr Sirotek, Jan Štoncner, Jan Šuráň
25., 45. Václav Zvěřina 41., 44., 51. Jan Štoncner
60. Jiří Moravec
3. 5. 15 18:45 MIKU1 Normální Chlapi Borussia Dortšpunt B 5. 6:1 (1:0)
V 1.pol. vyrovnané utkání. Rozhodla lepší fyzická připravenost domácích. Daniel Dusl, Viktor Máchal
Normální Chlapi Borussia Dortšpunt B
Jan Varga – Lukáš Beneš, Jan Čermák, Jan Dont, Michal Kabelka, Jakub Novotný, Petr Poláček, Václav Zvěřina, Vojtěch Zvěřina vs Václav Kotrba – Martin Denovský, Martin Müller, Tomáš Novotný, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Jakub Vlnatý, Michal Vojáček
30. Michal Kabelka
32. Jakub Novotný
37., 42., 52. Václav Zvěřina
46. Petr Poláček
49. Ondřej Vachulka
26. 4. 15 10:00 BECH Angmar A Normální Chlapi 4. 1:9 (0:1)
První poločas byl vyrovnaný, ale rozhodl druhý poločas, kde hostující tým ukázal své kvality a jednoznačně svého soupeře přehrál. Vlastimil Kesner, František Přaslička
Angmar A Normální Chlapi
Jaroslav Frencl – Václav Bíža, Josef Brožek, Vít Jursa, Dominik Kirchmann Urban, Jiří Šíp, Jan Tlusťák vs Jan Varga – Lukáš Beneš, Jan Dont, Michal Kabelka, Jakub Novotný, Petr Poláček, Tomáš Remek, Václav Zvěřina, Vojtěch Zvěřina
53. Josef Brožek 2., 40., 48., 58. Václav Zvěřina
32. Tomáš Remek
35., 49., 50. Petr Poláček
58. Jan Dont
19. 4. 15 18:45 P2 Normální Chlapi United clans 3. 7:5 (3:0)
Pěkné, rychlé a technické utkání, kde domácí dominovali 1.pol. Do 2.pol. vstoupili trochu lehkovážně a to dostalo soupeře do hry. Nicméně vítězství bylo zasloužené. Tomáš Hájek, Pavel Brožík
Normální Chlapi United clans
Jan Varga – Lukáš Beneš, Jan Dont, Jakub Novotný, Petr Poláček, Václav Zvěřina vs Lukáš StudničnýRobin Bárta, Lukáš Bílý, Tomáš Flekač, Tomáš Kasman, Patrik Kolen, Roland Lörinc, Miloš Prídavok, Lukáš Rožánek
5., 8., 51. Petr Poláček
10., 49., 56. Václav Zvěřina
33. OG
48. Tomáš Kasman
51., 56., 59. Robin Bárta
58. Tomáš Flekač
12. 4. 15 16:15 MIKU1 Komety FC A Normální Chlapi 2. 3:4 (1:4)
Velmi vyrovnané utkání, ve kterém rozhodlo proměňování šancí, to se dařilo hostům a díky tomu vyhráli.
Komety FC A Normální Chlapi
Zdeněk Benda – Roman Armenov, Chacik Gevorkjan, Stanislav Ineshin, Artur Kashapov, Volodymyr Koturko, Ján Petrás, Maksym Plokhin, Petr Popov, Dzmitry Zhmako vs Jan Varga – Lukáš Beneš, Jan Dont, Michal Kabelka, Jan Kramář, Jakub Novotný, Petr Poláček
3. Roman Armenov
42. Dzmitry Zhmako
3., 29., 59. Petr Poláček
6. Jakub Novotný
15. Lukáš Beneš
29. 3. 15 18:45 P3 Normální Chlapi Pivson a Pofel 1. 3:4 (2:1)
Utkání plné zvratů mělo asi skončit zaslouženou dělbou bodů, ale chvilka nepozornosti stála domácí i ten bod za remízu. Hosté dokázali v závěru rozhodnout. Smetana J, Smetana T
Normální Chlapi Pivson a Pofel
Jan Varga – Lukáš Beneš, Jan Dont, Michal Kabelka, Jakub Novotný, Petr Poláček vs Michal Stoklasa – Martin Hrycej, Tomáš Jirkal, Matouš Knapp, Jan Pecháček, Matěj Pokorný, Tomáš Rusý, Oldřich Sedlák, Petr Valášek