Út 21.4.15 18:15 ARIT Blok D Buchmeister team   (HL7D)
Út 21.4.15 19:30 ARIT Bublifuck VET Daltonové VET   (VL4B)
Út 21.4.15 20:45 ARIT AC SK Viktoria 1905 DHL Brohemians   (HL8H)
Čt 4.6.15 18:15 ARIT Deko VET X-team   (VL3C)
Čt 4.6.15 19:30 ARIT Jawa - Techno team Felix club (seniors)   (VL3B)
Čt 4.6.15 20:45 ARIT Křídla Ďáblic VET A Hojivý typy   (VL4E)

22. 6. 15 19:30 zzSANC3 Keckafogo KK VET Ekonom WT VET 11. k. 0:6 k.
Oba týmy se z utkání omluvily.
8. 6. 15 18:15 ARIT Ekonom WT VET Prapražačka A 10. 1:3 (0:2)
Domácí byli aktivnější, ale hosté vyráželi do smrtících protiútoků a výborně bránili a díky tomu vyhráli. Plucar,Hošek
Ekonom WT VET Prapražačka A
Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Tomáš Kubr, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina vs Petr KubínRadovan Dostál, Jiří Garai, Pavel Jirák, Petr Novák, Pavel Staněk, Branislav Večerek
52. Tomáš Zvěřina 18. Radovan Dostál
22. Jiří Garai
43. Petr Novák
1. 6. 15 18:15 ARIT Malostranský SK Ekonom WT VET 9. 2:3 (1:1)
Pěkné a vyrovnané utkání s mírnou převahou vítězů. Petr Jambor
Malostranský SK Ekonom WT VET
Milan Kozel – Miroslav Běloch, Martin Braný, Pavel Čermák, Miroslav Ilušák, Milan Pokorný, Jan Šuchma vs Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Roman Kunc, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina
20. Martin Braný
60. Jan Šuchma
7. Tomáš Zvěřina
33., 45. Martin Vidman
25. 5. 15 18:15 ARIT Ekonom WT VET Premiéra TV 8. 1:3 (0:1)
Ekonom nedokázal proměňovat své šance, a tak vyrovnaný zápas prohrál. Miroslav Procházka, Petr Kuželka
Ekonom WT VET Premiéra TV
Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Tomáš Zvěřina vs Zdeněk Turyna – Tašo Andjelkovski, Peter Demjanovič, Lubor Klouda, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jan Říha, David Rozvald
60. Tomáš Zvěřina 27. David Kratochvíl
42. OG
47. Lubor Klouda
11. 5. 15 20:15 P3 Javorák Ekonom WT VET 7. 2:2 (1:2)
Krásný rychlý fotbal se spoustou pěkných akcí. Hrálo se důrazně, ale poměrně čistě. Domácí měli sice více ze hry, ale hosté byli nebezpeční z brejků. Aleš Breburda, Tomáš Breburda
Javorák Ekonom WT VET
Zdeněk Krejčí – Jan Eibl, Matouš Hilar, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Matouš Rous, Michael Rozbora, Radomír Staněk vs Michal Juna – Jiří Čapla, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina
14., 46. Lukáš Krupička 15., 19. Tomáš Zvěřina
4. 5. 15 18:15 ARIT Ekonom WT VET Gente VET 6. 7:0 (3:0)
Zasloužená výhra lepších a fotbalovějších domácích. Josef Viktorin, Stanislav Bruder
Ekonom WT VET Gente VET
Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Roman Kunc, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina vs Jan Doskočil – Stanislav Bezděka, Tomáš Dojava, Martin Hejný, Petr Hladík, Michal Škoty
15., 24. Marcel Čuba
18. Karel Kadlec
32., 47., 50. Tomáš Zvěřina
46. Martin Vidman
27. 4. 15 18:15 ARIT Blesk VK VET A Ekonom WT VET 5. 1:7 (1:5)
Ekonom již v první půli otočil z 1:0 na 1:5 a i druhou půli tvrdil muziku i když jen skromě. Jasná výhra.
Blesk VK VET A Ekonom WT VET
Jan Kraus – Daniel Dvořák, František Fencl, Radim Kostka, Jindřich Ludmila, Dušan Urban vs Michal Juna – Ladislav Adamec, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Roman Kunc, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina
6. Dušan Urban 9., 21., 22. Tomáš Zvěřina
10., 18., 44. Karel Kadlec
55. OG
20. 4. 15 18:15 ARIT Ekonom WT VET PH Servis 4. 4:1 (2:0)
Ekonom vstoupil do zápasu odhodlaně a soustředěně. Důsledkem bylo jeho vedení 2:0 už v 8 minutě. Po té již hru kontroloval. Když na začátku 2. poločasu pojistil svůj náskok, bylo o vítězi utkání jasno. Jiří Lokvenc, Přemysl Šimáně
Ekonom WT VET PH Servis
Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Roman Kunc, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina vs Roman Soukup – Zdeněk Bárta, Tomáš Bartecký, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jakub Maláček, Josef Pokorný, Jindřich Štencl, Aleš Vavřík
2., 8., 42. Tomáš Kubr
31. Martin Vidman
53. Milan Macela
13. 4. 15 18:15 ARIT Ekonom WT VET VV Vokra VV 3. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou dělbou bodů. Janča,Pavluch
Ekonom WT VET VV Vokra VV
Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Roman Kunc, Tomáš Zvěřina vs Tomáš Zunt – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Michael Procházka, Michal Šotola, Pavel Zmatlík
35. Tomáš Zvěřina 24. Ondřej Bláha
30. 3. 15 18:15 ARIT Gambrinus VH VET Ekonom WT VET 2. 7:3 (2:2)
Po úvodním tlaku domácí zvolnili a dali také čuchnout soupeři, ale kvůli nepřesnosti přihrávek to byla hra na jednu branku.
Gambrinus VH VET Ekonom WT VET
Michal Petráš – Pavel Grégr, Ladislav Jacko, Josef Kůs, František Novák, Milan Novák, Martin Přáda, Martin Ryšavý, Radek Smolík vs Michal Juna – Ladislav Adamec, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Roman Kunc, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina