12. Guatemalské ještěrky 11 2 2 7 29:39 2

Út 26.5.15 18:15 MIKU2 Síla vůle Alténa ST   (HL7B)
Út 26.5.15 19:30 MIKU2 Notorkros FK Cvrčci FC   (HL4B)
Út 26.5.15 20:45 MIKU2 Nova LFC A A.G.Č.V.   (HL3B)
Čt 25.6.15 18:15 ARIT Slepí koně SUP Kickers 1990 ČFC   (SVL3B)
Čt 25.6.15 19:30 ARIT Radouč FC A Trops 1.SK SUP   (SVL2B)
Čt 25.6.15 20:45 ARIT Lisako A Hojivý typy   (VL4E)

17. 6. 15 19:15 STER3 Typos FC 1.W.C. 11. 8:2 (5:0)
Typos si příjemně zastřílel proti oslabenému soupeři, který však bojoval až do poslední minuty. Husák, Brhel
Typos FC 1.W.C.
Tomáš Indrák – Jan Hlinák, Roman Hlinák, Vojtěch Hlinák, Roman Láník, Karel Raus, Lukáš Rejka, Martin Štolba, Filip Trnka, Jakub Vokurka vs Petr Koloničný – Tomáš Klejna, Martin Paulus, Josef Stříbrský, Jan Vítek, Petr Zíka
53. Tomáš Klejna
3. 6. 15 18:30 HRAB2 Unreal Students FC Typos FC 10. 1:1 (1:1)
Vyrovnané utkání. Typos měl v závěru vyloženou šanci, kterou neproměnil, proto utkání skončilo spravedlivou remízou. Olmr
Unreal Students FC Typos FC
Davide Vitale – Tomáš Cerman, Tomáš Drahorád, Milan Maleňák, Karel Nejman, David Scholle, David Veselý, Štěpán Weinzettl vs Radim Pařík – Jan Hlinák, Tomáš Indrák, Roman Láník, Karel Raus, Lukáš Rejka, Martin Štolba, Filip Trnka, Jakub Vokurka
13. OG 22. Lukáš Rejka
27. 5. 15 18:15 KBELY Torolka Typos FC 9. 5:6 (1:3)
Oba týmy vyznávaly ofenzivní pojetí hry a tak padala spousta gólů, skóre bylo jako na houpačce. Typos šel do vedení 3:1, pak Torolka krásnými góly otočila na 4:3. Závěr vyrovnaného zápas pak pro sebe rozhodli Typos. Novotný
Torolka Typos FC
Pavel Pražák – David Baran, Jan Bunganič, Pavel Čermák, Robert Fišer, Marek Hricko, Tomáš Pressl, Jaromír Srba vs Radim Pařík – Zdeněk Adámek, Jan Hlinák, Tomáš Indrák, Roman Láník, Lukáš Rejka, Filip Trnka, Jakub Vokurka
47. Tomáš Indrák
20. 5. 15 19:45 HRAB3 Typos FC Tajfun AC 8. 6:0 k.
13. 5. 15 18:30 HRAB3 S.N.F. B Typos FC 7. 2:8 (1:6)
Dvěma slovy: demolice domácích. Klail
S.N.F. B Typos FC
Vladimír Kuzmik – Jan Brabec, Michal Kaplan, Daniel Krůla, Michal Malý, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Dominik Zukal vs Radim Pařík – Zdeněk Adámek, Roman Hlinák, Tomáš Kratochvíl, Roman Láník, Karel Raus, Lukáš Rejka, Filip Trnka, Jakub Vokurka
16. OG
38. Dominik Zukal
18., 26., 28., 40. Lukáš Rejka
19., 24., 45. Karel Raus
19. Jakub Vokurka
6. 5. 15 18:00 STOD Typos FC Notorlet Stodůlky 6. 4:0 (1:0)
Typos slušně kombinoval a i střílel branky. Notorlet střílel, ale často míjel branku. Hošek, Svoboda
Typos FC Notorlet Stodůlky
Radim Pařík – Zdeněk Adámek, Jan Hlinák, Tomáš Indrák, Tomáš Kratochvíl, Roman Láník, Karel Raus, Lukáš Rejka, Filip Trnka vs Marek Ždánský – Štěpán Hampl, Pavel Kyndl, Nikola Lancz, Martin Neuvirt, Jakub Poláček, Pavel Rach, Vladimír Valášek
16. Lukáš Rejka
45. Tomáš Indrák
49. Karel Raus
60. Tomáš Kratochvíl
22. 4. 15 20:45 HOSTI Nezlomní bastardi Typos FC 5. 2:4 (0:0)
Vyrovnaná partie přinesla góly až ve druhém poločase. Definitivní konec znamenala chyba brankáře domácích v 58. minutě. Michal Bartůněk
Nezlomní bastardi Typos FC
David Šístek – Martin Boháček, Jaroslav Březina, Tomáš Karnet, Martin Ptáček, Christoph Puschmann, Dylan Schiffers, Aleš Smetanka vs Radim Pařík – Zdeněk Adámek, Jan Hlinák, Tomáš Indrák, Tomáš Kratochvíl, Lukáš Rejka, Martin Štolba, Filip Trnka, Jakub Vokurka
40. Aleš Smetanka
52. Martin Ptáček
38., 45., 48. Lukáš Rejka
58. Jan Hlinák
15. 4. 15 20:15 SANC1 Typos FC Kelímci 3.FC 4. 7:2 (5:1)
Kelímci si přinesli na zápas kelímky povoleného zlatavého dopingu, ale buď ho bylo moc, nebo málo, jelikož zápas výsledkově nezvládli. Vlastimil Jansa
Typos FC Kelímci 3.FC
Radim Pařík – Jan Hlinák, Roman Hlinák, Tomáš Indrák, Tomáš Kratochvíl, Roman Láník, Lukáš Rejka, Filip Trnka, Jakub Vokurka vs Adam Gužík – Miloň Jedlička, David Král, Jakub Mareš, Petr Mrzena, Jan Němec, David Runt, Patrik Šafránek, Marek Šindelář
45. Petr Mrzena
8. 4. 15 19:15 STER1 Guatemalské ještěrky Typos FC 3. 1:6 (0:1)
V 1. půli hrály Ještěrky oslabené o jednoho hráče a pouze bránily - nutno říci, že dobře. V druhé půli, už kompletní, chtěly hrát fotbal, ale právě v tu chvíli se projevila kvalita Typosu, který po otevření obrany zasazoval jednu branku za druhou. Nebýt sedmi nastřelených tyčí, mohl být rozdíl ve skóre ještě výraznější. Radek Matoušek, Petr Žižka
Guatemalské ještěrky Typos FC
František Bartůněk – Jan Dvořáček, Jakub Hovorka, Jan Kalík, Petr Pavlík, Tomáš Půček, Michal Turza, Robin Vyhnálek vs Martin Matulka – Jan Hlinák, Tomáš Kratochvíl, Roman Láník, Lukáš Rejka, Martin Štolba, Filip Trnka, Jakub Vokurka
49. Jakub Hovorka 7. Tomáš Kratochvíl
45., 52., 53. Lukáš Rejka
56. Roman Láník
1. 4. 15 18:30 HRAB3 Typos FC Cerveza 18.FC 2. 6:2 (3:0)
Poklidné utkání s jasnou dominancí domácího týmu, který po zásluze vyhrál. Jindřich Jonáš, Petr Miškovský