12. Guatemalské ještěrky 11 2 2 7 29:39 2

Út 26.5.15 18:15 LITVI Pistol Shrimps Squadra Azzurra   (HL8J)
Út 26.5.15 19:30 LITVI Omlékované Sojky Libeň SK A   (HL7C)
Út 26.5.15 20:45 LITVI Gambrinus VH Kolíci   (HL8B)
Po 15.6.15 18:15 MIKU2 Tamu Pua 1.FC VET Kulišáci CF VET   (VL3A)
Po 15.6.15 19:30 MIKU2 Kapr tým SUP Čechie 12° SUP   (SVL2A)
Po 15.6.15 20:45 MIKU2 Křídla Ďáblic VET B Miminka AC VET   (VL4A)

17. 6. 15 19:15 STER3 Typos FC 1.W.C. 11. 8:2 (5:0)
Typos si příjemně zastřílel proti oslabenému soupeři, který však bojoval až do poslední minuty. Husák, Brhel
Typos FC 1.W.C.
Tomáš Indrák – Jan Hlinák, Roman Hlinák, Vojtěch Hlinák, Roman Láník, Karel Raus, Lukáš Rejka, Martin Štolba, Filip Trnka, Jakub Vokurka vs Petr Koloničný – Tomáš Klejna, Martin Paulus, Josef Stříbrský, Jan Vítek, Petr Zíka
53. Tomáš Klejna
3. 6. 15 19:00 zzSANC3 1.W.C. Torolka 10. 1:6 (0:1)
Pohledné utkání s jednoznačnou výhrou hostů. Tomáš Urban, Petr Šimek
1.W.C. Torolka
Tomáš Klejna – Jaroslaw Chustecki, Martin Paulus, Josef Stříbrský, Václav Stříbrský, Jan Vítek, Petr Zíka vs Pavel Pražák – Jan Bunganič, Pavel Čermák, Robert Fišer, Jakub Hořák, Tomáš Pressl, Jaromír Srba
59. Martin Paulus 29., 37., 47. Tomáš Pressl
42., 57. Jakub Hořák
45. Jaromír Srba
27. 5. 15 20:15 zzSANC3 Tajfun AC 1.W.C. 9. 0:5 (0:1)
S chutí hrající "toaleťáci" si došli k zaslouženému vítězství. První gól padl po nedorozumění brankáře s vlastní tyčí a Zíka dal svůj asi nejjednodušší gól ve své hanspaulské kariéře. Druhý přidal po ideálním pasu nejlepšího hráče Pauluse. Tento hráč v následujících čtyřech minutách dal dva góly a bylo hotovo. Lukáš Mašek, Tomáš Hosnedl
Tajfun AC 1.W.C.
Petr Dvořák – Martin Endršt, Libor Gvoždík, David Hartmann, Lukáš Heral, Pavel Heral vs Petr Koloničný – Jaroslaw Chustecki, Tomáš Klejna, Tomáš Kliment, Martin Paulus, Josef Stříbrský, Jan Vítek, Petr Zíka
10., 36. Petr Zíka
38., 40. Martin Paulus
60. Tomáš Klejna
20. 5. 15 20:15 SANC2 1.W.C. S.N.F. B 8. 4:3 (1:1)
Vyrovnané utkání rozhodl hattrick Pauluse. Václav Trousil
1.W.C. S.N.F. B
Petr Koloničný – Jaroslaw Chustecki, Tomáš Klejna, Martin Paulus, Michal Šimůnek, Václav Stříbrský, Jan Vítek, Petr Zíka vs Vladimír Kuzmik – Jan Brabec, Jan Černohaus, Michal Kaplan, Daniel Krůla, Michal Malý, Dominik Zukal
10. Petr Zíka
31., 36., 54. Martin Paulus
12. Michal Malý
34. Jan Brabec
55. OG
12. 5. 15 18:00 STOD Notorlet Stodůlky 1.W.C. 7. 4:4 (1:2)
Pohledný zápas plný krásných branek a fotbalovosti. Paleček
Notorlet Stodůlky 1.W.C.
Marek Ždánský – Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Nikola Lancz, Martin Neuvirt, Pavel Rach, Vladimír Valášek vs Tomáš Klejna – Petr Koloničný, Michal Šimůnek, Josef Stříbrský, Václav Stříbrský, Jan Vítek, Petr Zíka
15., 52., 53. Pavel Krbec
50. Nikola Lancz
27., 45. Michal Šimůnek
29. Václav Stříbrský
33. Jan Vítek
6. 5. 15 20:45 HOSTI 1.W.C. Nezlomní bastardi 6. 0:3 (0:3)
Nezlomní bastardi rozhodli zápas už v 1. poločase, kdy si vytvořili 3 gólový náskok. Druhý poločas už gól nepadl. Husák, Bulíř
1.W.C. Nezlomní bastardi
Petr Koloničný – Jaroslaw Chustecki, Tomáš Klejna, Martin Paulus, Michal Šimůnek, Josef Stříbrský, Jan Vítek, Petr Zíka vs David Šístek – Martin Boháček, Jaroslav Březina, Jiří Hrubeš, Tomáš Karnet, Martin Ptáček, Dylan Schiffers, Aleš Smetanka, Jakub Šmíd ml.
4. Jakub Šmíd ml.
13. Aleš Smetanka
30. Dylan Schiffers
22. 4. 15 20:30 STER3 Kelímci 3.FC 1.W.C. 5. 2:2 (2:1)
Pohledné, rychlé a kombinační utkání z obou stran skončilo spravedlivou remízou. Plucar
Kelímci 3.FC 1.W.C.
Jan Němec – Adam Gužík, Jakub Mareš, Petr Mrzena, David Runt, Patrik Šafránek vs Petr Koloničný – Jaroslaw Chustecki, Tomáš Klejna, Martin Paulus, Michal Šimůnek, Josef Stříbrský, Jan Vítek, Petr Zíka
5., 15. David Runt 24., 40. Martin Paulus
15. 4. 15 19:15 STER1 1.W.C. Guatemalské ještěrky 4. 5:2 (1:1)
Domácí dokázali využívat brankové příležitosti a hlavně zásluhou výborně hrajícího Pauluse zvítězili. Olmr
1.W.C. Guatemalské ještěrky
Lubomír Bareš – Jaroslaw Chustecki, Tomáš Klejna, Tomáš Kliment, Martin Paulus, Michal Šimůnek, Josef Stříbrský, Jan Vítek, Petr Zíka vs Petr Pavlík – František Bartůněk, Milan Bubeníček, Petr Dvořák, Jakub Hovorka, Jan Kalík, Martin Pešek, Michal Turza, Robin Vyhnálek
9. OG
39., 47. Martin Paulus
48. Tomáš Klejna
60. Jaroslaw Chustecki
15., 50. Martin Pešek
8. 4. 15 19:00 zzSANC3 Cerveza 18.FC 1.W.C. 3. 0:4 (0:1)
Vyrovnaný zápas, ve kterém byli domácí silnější na míči, ale hosté zvládali lépe potrestat chyby.
Cerveza 18.FC 1.W.C.
Jiří Pondělíček – Jan Kareta, Jan Kovář, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Marek Martinka, Marek Schneeweis, Vojtěch Svoboda vs Lubomír Bareš – Jaroslaw Chustecki, Tomáš Klejna, Petr Koloničný, Michal Šimůnek, Josef Stříbrský, Jan Vítek, Petr Zíka
27. OG
31., 46. Petr Koloničný
40. Petr Zíka
1. 4. 15 20:45 MIKU3 1.W.C. AC SK FC 2. 2:1 (2:1)
Šťastné vítězství o jednu branku. Hošek
1.W.C. AC SK FC
Lubomír Bareš – Jaroslaw Chustecki, Tomáš Klejna, Tomáš Kliment, Petr Koloničný, Martin Paulus, Josef Stříbrský, Jan Vítek, Petr Zíka vs Vladimír Zikmund – Denis Bezemek, Petr Homolka, Jan Kosík, Jan Kutman, Jakub Kyselka, Tomáš Linhart, Filip Masri, Sebastian Rygl
10. Martin Paulus
30. Jan Vítek
22. Jan Kutman
25. 3. 15 20:15 P3 1.W.C. Unreal Students FC 1. 0:4 (0:3)
Hosté byli od začátku zápasu jasně lepší a byl jen otázkou výše skóre, jak utkání skončí. Domácí se do zakončení dostávali jen sporadicky. Olmr