St 15.4.15 18:15 CESMI Planners Prague FC A Sean team B   (HL7E)
St 15.4.15 19:30 CESMI Dynamo UK Inter Ohradní   (HL3C)
St 15.4.15 20:45 CESMI Felix club (seniors) Vojenské lesy VET   (VL3B)
Út 26.5.15 18:15 HOSTI Proradost FK Bandidoz   (HL7C)
Út 26.5.15 19:30 HOSTI Trenhos VET Drink SOS VET   (VL3A)
Út 26.5.15 20:45 HOSTI D.G.Team Praga Calcio CC   (HL6C)

22. 6. 15 18:15 zzSANC4 Slovan Amatéři Demínka A 11. 2:2 (1:1)
Zápas v pohodovém tempu, který mírně ovládal Slovan. Šancí bylo ale na obou stranách podobně a výsledek tak odpovídá průběhu. Semerád, Čapla
Slovan Amatéři Demínka A
Leoš Navrátil – David Cajthaml, Jan Hořejší, Jan Kmeť, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil, Jan Včelák vs Lukáš Dlabač – Antonín Červenka, Libor Koláček, Martin Ryšánek, Zdeněk Šebek, Tomáš Velinský, Marian Zikmund
27. Jan Včelák
46. Jiří Navrátil
23. Antonín Červenka
35. Marian Zikmund
8. 6. 15 19:30 MIKU2 V.S.P.S.V.S. Slovan Amatéři 10. 3:1 (2:1)
Hosté byli asi o něco lepší ale na zahozené šance se nevyhrává a domácí své šance využili a také dělali méně chyb. Ve druhé půli se hrálo za vydatného deště.   Pavel Jirkovský, Petr Nezbeda
V.S.P.S.V.S. Slovan Amatéři
Ivan Benovič – Jan Hrubeš, Ladislav Marek, Jiří Meloun, Jaroslav Řezníček, Matěj Šimůnek, Pavel Vaněk vs Leoš Navrátil – Matyáš Buriánek, David Cajthaml, Vojtěch Haninger, Jan Hořejší, Richard Illnar, Jan Kmeť, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil, Dušan Pipek, Tomáš Tesař, Jan Včelák, Jan Veselý
22. Ivan Benovič
28. Jan Hrubeš
47. Ladislav Marek
10. Dušan Pipek
25. 5. 15 19:45 HRAB3 Junior Motol Slovan Amatéři 9. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
18. 5. 15 19:00 P3 Slovan Amatéři S.F.O.T. 8. 1:3 (0:2)
Amatéři odehráli utkání opravdu amatérsky. Kombinace se jim nedařila a ve 4 hrající hosté si v klidu pohlídali akce domácích. Středly z dálky míjely cíl. Blesky hostů byli nebezpečnější a zaslouženě vyhrály. Kohout, Hauptmann
Slovan Amatéři S.F.O.T.
Leoš Navrátil – Matyáš Buriánek, Vojtěch Haninger, Jan Hořejší, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil, Tomáš Tesař, Jan Včelák vs Václav Hranáč – Lukáš Habart, Milan Karas, Jan Švorc, Jakub Vašek
56. Jiří Navrátil 5. Lukáš Habart
14., 48. Jan Švorc
11. 5. 15 19:30 HOSTI Pradox 1.FC Slovan Amatéři 7. 6:1 (2:1)
Rozhodčí se nedostavili!
Pradox 1.FC Slovan Amatéři
Roman Sahula – Martin Balvín, Tomáš Hettner, Karel Jindrák, Michal Roháč, Daniel Růžička, Pavel Růžička vs Leoš Navrátil – Matyáš Buriánek, Richard Illnar, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil, Tomáš Tesař, Jan Včelák
19., 28., 33., 41. Daniel Růžička
50. Pavel Růžička
55. Martin Balvín
3. Jiří Navrátil
4. 5. 15 19:45 HRAB1 Slovan Amatéři PFC Kodymka B 6. 0:3 (0:1)
Zápas byl v režii lepšího týmu, kterým byla Kodymka. Zaslouženě vyhrála. Jan Kuchař
Slovan Amatéři PFC Kodymka B
Leoš Navrátil – Matyáš Buriánek, Jan Hořejší, Richard Illnar, Jiří Navrátil, Tomáš Tesař, Jan Včelák vs Petr Vaněk – Jan Abrahamčík, Patrik Guldan, Jan Koreš, Lukáš Kroupa, Ondřej Pípal, Jiří Škarvada, Vít Špička, Richard Vereb, Lukáš Zindulka
7. Lukáš Kroupa
34. Vít Špička
58. Jan Abrahamčík
27. 4. 15 18:15 MIKU4 Kerata Chíjos Slovan Amatéři 5. 2:2 (1:0)
Pohledné, klidné utkání, ve kterém hosté zabrali až v závěru a dosáhli tak alespoň na bod. Šťástka, Nováček
Kerata Chíjos Slovan Amatéři
Jaroslav Schlosser – Martin Doubrava, Jiří Novotný, Nikolaos Paschalis, Pavel Skála, David Souček, Petr Špringer, Tomáš Vosátka vs Leoš Navrátil – Matyáš Buriánek, Jan Hořejší, Richard Illnar, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil, Tomáš Tesař, Jan Včelák
6., 53. Martin Doubrava 45 Jaroslav Schlosser 54. Jiří Navrátil
58. Richard Illnar
20. 4. 15 20:15 ZABEH Slovan Amatéři Green shock FC 4. 3:4 (2:2)
Kvalitní utkání v bojovném duchu. Šance na obou stranách. Hosté lepší v první půli, ale Slovan dokázal srovnat. Rozhodl gol 4 minuty před koncem. Petr Klouček, Pavel Janyš
Slovan Amatéři Green shock FC
Leoš Navrátil – Matyáš Buriánek, Jan Hořejší, Richard Illnar, Jan Kmeť, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil, Jan Včelák vs Radek Kohák – Jiří Benda, Petr Čuda, Michal Šimák, Jiří Štecher, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Zdeněk Urbanec, Václav Vaněček
13. Jan Včelák
30., 60. Jan Kmeť
1. Jiří Štecher
14. Štěpán Tikovský
32. Michal Šimák
56. Petr Čuda
13. 4. 15 20:15 MOTO1 Hulla hulla FC Slovan Amatéři 3. 1:7 (0:2)
Bylo to defacto na jednu branku. Jednoznačný zápas. Přesto domácí zápas nezabalily a bojovaly až do konce a hrál otevřenou partii. Hosté byli ale individuálně mnohem silnější a jeho hráči si vytvářeli mnoho střeleckých příležitostí, které i proměňovali. Jambor, Grundza
Hulla hulla FC Slovan Amatéři
Martin Hajný – Pavol Bors, Roman Brabec, Jaroslav Guzy, Lukáš Harazin, Pavel Kalaš, Lubomír Kania, Jiří Kolařík, Zdeněk Vrána vs Leoš Navrátil – Matyáš Buriánek, Jan Hořejší, Richard Illnar, Jan Kmeť, Tomáš Konečný, Dušan Pipek, Tomáš Tesař, Jan Včelák, Jan Veselý
43. Lukáš Harazin 19., 56., 60. Dušan Pipek
24. Tomáš Tesař
37., 49. Richard Illnar
54. Jan Včelák
30. 3. 15 19:00 P3 Slovan Amatéři Fugas CF B 2. 3:1 (1:0)
Na 7. ligu velmi slušný fotbal. Hosté hráli s domácími vyrovnaně až na závěr první půle a začátek druhé a to se nakonec ukázalo jako rozhodující. Janda, Prček
Slovan Amatéři Fugas CF B
Leoš Navrátil – Jan Hořejší, Richard Illnar, Jan Kmeť, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil, Dušan Pipek, Tomáš Tesař, Jan Včelák vs Daniel Shelong – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Jan Klozar, Milan Kováč, Jan Kron, Jan Stiborek
28. Jan Kmeť
33. Dušan Pipek
39. Jan Včelák
42. Jan Klozar
23. 3. 15 19:00 MOTO3 Arabská Slovan Amatéři 1. 0:6 k.