Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 24.6.15 | 20:45 | CESMI | Hell´s Old Boys Vojenské lesy VET | 11. | 1:9 |
St 10.6.15 | 20:45 | CESMI | Vojenské lesy VET Sklenářka S.G. | 10. | 6:0 k. |
St 3.6.15 | 20:45 | CESMI | PFC Kodymka Vojenské lesy VET | 9. | 1:10 |
St 27.5.15 | 19:30 | CESMI | Vojenské lesy VET MSG | 8. | 8:1 |
St 20.5.15 | 20:45 | CESMI | Jawa - Techno team Vojenské lesy VET | 7. | 0:6 k. |
St 13.5.15 | 19:30 | CESMI | Vojenské lesy VET Šrot FC VET | 6. | 2:1 |
St 6.5.15 | 20:45 | CESMI | Stýbla Ďáblic VET Vojenské lesy VET | 5. | 0:6 k. |
St 22.4.15 | 20:45 | CESMI | Vojenské lesy VET Dřevosprint SC | 4. | 4:2 |
St 15.4.15 | 20:45 | CESMI | Felix club (seniors) Vojenské lesy VET | 3. | 2:10 |
St 8.4.15 | 20:45 | CESMI | Vojenské lesy VET Bronx KKK VET B | 2. | 6:4 |
St 1.4.15 | 20:45 | MIKU4 | Vojenské lesy VET Běchovičtí sršni A | 1. | 0:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vojenské lesy VET | 11 | 10 | 0 | 1 | 67:15 | 20 |
2. | Dřevosprint SC | 11 | 8 | 1 | 2 | 49:18 | 17 |
3. | MSG | 11 | 7 | 2 | 2 | 50:33 | 16 |
4. | Šrot FC VET | 11 | 7 | 1 | 3 | 40:24 | 15 |
5. | Běchovičtí sršni A | 11 | 6 | 2 | 3 | 34:25 | 14 |
6. | Hell´s Old Boys | 11 | 5 | 2 | 4 | 33:27 | 12 |
7. | Sklenářka S.G. | 11 | 5 | 1 | 5 | 49:37 | 11 |
8. | Stýbla Ďáblic VET | 11 | 5 | 0 | 6 | 34:42 | 10 |
9. | PFC Kodymka | 11 | 3 | 0 | 8 | 27:54 | 6 |
10. | Bronx KKK VET B | 11 | 2 | 0 | 9 | 29:56 | 4 |
11. | Jawa - Techno team | 11 | 2 | 0 | 9 | 24:76 | 4 |
12. | Felix club (seniors) | 11 | 1 | 1 | 9 | 14:43 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 7.5.15 | 18:15 | HOSTI | All Blacks Viktoria Bítovská B (HL8K) |
Čt 7.5.15 | 19:30 | HOSTI | Klátiči WH Akvaristika TJ (HL8K) |
Čt 7.5.15 | 20:45 | HOSTI | Lucián FC A Scarface AC (HL2A) |
Čt 4.6.15 | 18:15 | MIKU4 | VŠSK MFF UK B Inter Bubeneč (HL5E) |
Čt 4.6.15 | 19:30 | MIKU4 | CFG Suchdol No madam ! B (HL8J) |
Čt 4.6.15 | 20:45 | MIKU4 | Typos - Garda FC Tyran Saens 1.FC VET B (VL3D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bartejs Petr | 6 | 28 |
Bäumel Roman | 7 | 2 |
Buchta Petr | 5 | 0 |
Čejka Ladislav | 3 | 0 |
Dohnal Jiří | 6 | 4 |
Filípek Jan | 2 | 3 |
Hubička Karel | 6 | 0 |
Jeníček Petr | 6 | 0 |
Kadlec Petr | 2 | 2 |
Krátký Miloš | 8 | 0 |
Mašita Martin | 7 | 0 |
Moravec Miloslav | 2 | 0 |
Pašek Daniel | 8 | 5 |
Randák Adam | 2 | 0 |
Randák Ondřej | 2 | 0 |
Šmerda Jaromír | 7 | 4 |
Vořechovský Zdeněk | 5 | 0 |