Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 1.12.15 | 19:00 | P3 | Tatra 04 A.G.Č.V. | 11. | 8:2 |
Út 1.12.15 | 19:00 | P1 | Petrohradská BFK A Koberce Trend ARG | 11. | 2:6 |
Út 1.12.15 | 19:00 | MOTO1 | Městská policie Torpedo Ohrobec SKA | 11. | 6:0 k. |
Út 1.12.15 | 19:00 | P2 | Serval KPKS Inter Ohradní | 11. | 2:3 |
Út 1.12.15 | 19:00 | MOTO2 | Nova LFC A Martini BC | 11. | 2:4 |
Út 1.12.15 | 19:00 | MOTO3 | Skif Dynamo UK | 11. | 0:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tatra 04 | 11 | 9 | 1 | 1 | 62:20 | 19 |
2. | Dynamo UK | 11 | 9 | 1 | 1 | 50:26 | 19 |
3. | Inter Ohradní | 11 | 8 | 2 | 1 | 42:20 | 18 |
4. | Torpedo Ohrobec SKA | 11 | 6 | 1 | 4 | 35:36 | 13 |
5. | Nova LFC A | 11 | 5 | 1 | 5 | 39:35 | 11 |
6. | Koberce Trend ARG | 11 | 5 | 1 | 5 | 40:44 | 11 |
7. | Petrohradská BFK A | 11 | 5 | 0 | 6 | 41:36 | 10 |
8. | Městská policie | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:30 | 10 |
9. | Skif | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:37 | 9 |
10. | Martini BC | 11 | 2 | 1 | 8 | 20:49 | 5 |
11. | Serval KPKS | 11 | 2 | 0 | 9 | 22:55 | 4 |
12. | A.G.Č.V. | 11 | 1 | 1 | 9 | 25:52 | 3 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 31.8.15 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | A.G.Č.V. |
Pá 4.9.15 | 17:45, 19:00 | ZABEH | Koberce Trend ARG |
Út 8.9.15 | 18:00, 19:15 | MALES | Petrohradská BFK A |
Čt 10.9.15 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Inter Ohradní |
Čt 10.9.15 | 19:30, 20:45 | BECH | Skif |
Po 14.9.15 | 18:00, 19:15, 20:30 | MALES | Městská policie |
Út 15.9.15 | 18:00, 19:15, 20:30 | MALES | Petrohradská BFK A |
St 16.9.15 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER3 | Martini BC |
Čt 17.9.15 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Nova LFC A |
Po 21.9.15 | 18:00, 19:15, 20:30 | MALES | A.G.Č.V. |
Po 21.9.15 | 18:00, 19:15, 20:30 | STER3 | Tatra 04 |
Út 29.9.15 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Dynamo UK |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Tomáš Sloup | Tatra 04 | 21 |
2. | Tomáš Birma | Velký špatný | 17 |
3. | Oleksii Ostafiichuk | Dynamo UK | 15 |
4. | Taras Kytselyak | Dynamo UK | 14 |
5. | Tomáš Benko | Inter Ohradní | 14 |
6. | Martin Bárta | Koberce Trend ARG | 13 |
7. | Mykhaylo Karabin | Dynamo UK | 13 |
8. | Petr Bakos | Serval KPKS | 12 |
9. | Viktor Chačaturov | Torpedo Ohrobec SKA | 11 |
10. | Daniel Rajmon | Nova LFC A | 9 |
11. | Jiří Hendrich ml. | A.G.Č.V. | 9 |
12. | Vladimír Teplan | Inter Ohradní | 9 |
13. | Michal Suchánek | Torpedo Ohrobec SKA | 9 |
14. | Serhyi Pundor | Skif | 8 |
15. | Tomáš Fichtner | Viki team | 8 |
16. | Martin Puk | Městská policie | 7 |
17. | Jan Štěpnička | Tatra 04 | 7 |
18. | Petr Winkler | Tatra 04 | 6 |
19. | Daniel Krynický | A.G.Č.V. | 6 |
20. | Michal Pařízek | Tatra 04 | 6 |