Út 17.4.12 18:15 MIKU2 Bratři v triku Koberce Trend ARG   (HL4B)
Út 17.4.12 19:30 MIKU2 K.T.S. FC Dvorce SK MPI   (HL2B)
Út 17.4.12 20:45 MIKU2 JUDr. Brouk Pytlík VSK MFF UK Praha A   (HL4B)
Pá 11.5.12 17:45 ZABEH Saens 1.FC A Sparta Pankrác   (HL2B)
Pá 11.5.12 19:00 ZABEH Důchodci Borcibalona FC A   (HL3C)
Pá 11.5.12 20:15 ZABEH Tyran Saens 1.FC VET B PFC Kodymka   (VL4C)

18. 6. 12 19:00 P2 Martini BC Bakera 11. 6:1 (2:0)
Pěkné utkání, ve kterém měli domácí navrch. K vidění byly pěkné kombinace, které u domácích končily brankou a u hostů brankovou konstrukcí. Ladislav Kovács, Petr Žižka
Martini BC Bakera
Jaroslav Třešňák – Destine Aduwa, Daniel Gill, Petr Homola, Miroslav Kárník, Miroslav Rišian, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík, Marek Třešňák vs Václav Kohout – Filip Černý, Petr Havelka, Jiří Kuděj, David Ráž, Luboš Řeháček, Pavel Schütz, Jan Svoboda, Martin Ullík
14. Miroslav Rišian
16. Tomáš Slavík
34. Miroslav Kárník
41., 50., 52. Petr Homola
59. Luboš Řeháček
4. 6. 12 18:30 HRAB1 Tlakové galoše Martini BC 10. 2:1 (1:0)
První půli lepší domácí, v druhé půli se karta obrátila, ale snížení přišlo pozdě. Jan Kryštof, Zdeněk Trajer
Tlakové galoše Martini BC
Milan Hrdina – Daniel Buš, Mario Casado, Roman Červenka, Štěpán Filipi, Vojtěch Kmoch, Milan Komorník, Václav Nohejl, Jakub Novák, Petr Pospíšil, Marek Rábl, Josef Suchánek, Petr Vaněk, Tomáš Vostřel vs Marek Třešňák – Destine Aduwa, Daniel Gill, Petr Homola, Miroslav Kárník, Miroslav Rišian, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík, Jaroslav Třešňák
10., 38. Vojtěch Kmoch 58. Destine Aduwa
28. 5. 12 20:15 STOD Pajzovna FC Martini BC 9. 0:6 (2:2)
Pajzovna byla od počátku utkání aktivnější, ale dvakrát šla do vedení jen díky vlastnímu gólu soupeře. V druhém poločase už domácí ovládli hru a přidali další dvě branky. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Martini pro start hráče domácích v trestu. Husák
Pajzovna FC Martini BC
Marek Kouba – Martin Blažek, Roman Graf, Marek Jelínek, Jan Jirec, Martin Kamarýt, Martin Nytra, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík vs Jaroslav Třešňák – Destine Aduwa, Daniel Gill, Petr Homola, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík, Marek Třešňák
9., 24. OG
45. Martin Nytra
47. David Světlík
15., 26. Vladimír Semanco
22. 5. 12 19:00 P1 Martini BC Steve 8. 1:1 (1:1)
Martini se rozešlo se Stevem spravedlivou remízou. Obě mužstva předváděla kombinační, technický fotbal s množstvím šancí na obou stranách.
Martini BC Steve
Jaroslav Třešňák – Destine Aduwa, Daniel Gill, Miroslav Rišian, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík, Marek Třešňák vs Jozef Ščury – Petr Exner, Richard Fridrich, Přemysl Hanák, Rostislav Kosek, Jan Laibl, Slavomír Trepera
22. Miroslav Rišian 16. Richard Fridrich
14. 5. 12 17:00 DEKAN MVS Vršovice A Martini BC 7. 3:1 (1:1)
Utkání velice krásné a vysoké úrovně. Jedno z nejhezčích a nejslušnějších utkání v této sezóně.
MVS Vršovice A Martini BC
Leoš Knap – Richard Brinke, Pavel Korabarov, Jaroslav Špírek, Jan Šulc, Alois Veselý, Martin Veselý, Petr Veselý vs Jaroslav Třešňák – Daniel Gill, Miroslav Kárník, Miroslav Rišian, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík, Marek Třešňák
18. Jan Šulc
49. Petr Veselý
52. Richard Brinke
27. Marek Třešňák
9. 5. 12 19:15 zzDOLME Martini BC Notorkros FK 6. 4:1 (3:1)
Domácí zaslouženě zdolali soupeře, když se 2x trefili Semanco a Rišian. Notorkros se hůře prosazoval a skórovat se mu podařilo pouze jednou Dvořáčkem.
Martini BC Notorkros FK
Tomáš Bartoněk – Destine Aduwa, Daniel Gill, Marián Gill, Miroslav Rišian, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík vs Pavel Mirvald – Jakub Bušo, Jiří Časko, Marek Coufal, Jan Dvořáček, Bohumil Janeček, Petr Jirgl, Vlastimil Koranda, Martin Kosek, Josef Kostka, Jakub Kupec, Tomáš Sába, Jan Zlatník
5., 24. Vladimír Semanco
10., 37. Miroslav Rišian
14. Jan Dvořáček
1. 5. 12 18:15 HANSP Slamník I.USP Martini BC 5. 3:4 (1:3)
Utkání bylo v podstatě velmi pohledné, kde šťastnější byli na konci hosté.
Slamník I.USP Martini BC
Martin Kostříž – Petr Casanova, Martin Chalupa, Jan Dolejš, Zbyněk Mleziva, Libor Pícka, Michael Tereba vs Jaroslav Třešňák – Daniel Gill, Petr Homola, Miroslav Rišian, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík, Marek Třešňák
25., 41. Petr Casanova
43. Martin Chalupa
9. Petr Homola
27. Miroslav Rišian
29., 52. Vladimír Semanco
52. Miroslav Rišian
23. 4. 12 20:45 MIKU2 Martini BC Pražská legie 2000 4. 3:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodla lepší koncovka týmu Martini BC. Tomáš Kozák, Pavel Gruda
Martini BC Pražská legie 2000
Jaroslav Třešňák – Daniel Gill, Petr Homola, Miroslav Kárník, Radim Klement, Miroslav Rišian, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík, Marek Třešňák vs Milan Starý – Marek Kóňa, Matěj Kracman, Peter Lipták, David Ploc, Jan Škvor, Tomáš Slezák, Václav Winter
40. Miroslav Kárník
45. Miroslav Rišian
56. Vladimír Semanco
10. Tomáš Slezák
52. Václav Winter
16. 4. 12 17:45 STER1 Kehar Club FC Martini BC 3. 1:1 (0:1)
První půli byli lepším týmem hosté a zaslouženě vedli, ve druhé půli domácí přidali a vyrovnali. Zasloužená remíza. Pavel Gruda, Michal Švára
Kehar Club FC Martini BC
Petr Kaminski – Martin Dražan, Michael Mráz, Petr Pergler, Josef Rákosník, Ivo Sekerka, Pavel Třmínek vs Jaroslav Třešňák – Destine Aduwa, Daniel Gill, Petr Homola, Radim Klement, Miroslav Rišian, Petr Skalník, Marek Třešňák
46. Martin Dražan 21. Petr Homola
2. 4. 12 18:15 KBELY Martini BC Kbelské vosy A 2. 2:4 (1:2)
Pěkné a bojovné utkání s převahou hostů, mj. také proto, že domácí nemohli střídat. Ivan Bareš, Michal Petr
Martini BC Kbelské vosy A
Marek Třešňák – Daniel Gill, Petr Homola, Miroslav Rišian, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík vs David Cabák – Jan Chudoba, Pavel Dolejš, Tomáš Haniak, Daniel Kocourek, Kryštof Mejsnar, Marek Oliva, Radek Petráň, Patrik Romančák
27., 56. Vladimír Semanco 19. Patrik Romančák
27. Radek Petráň
45. Daniel Kocourek
55. Tomáš Haniak
26. 3. 12 20:30 ZAK Břewnow boys KMK Martini BC 1. 1:0 (1:0)
Utkání slušné úrovně. O vítězi rozhodla jediná branka v prvním poločase. Michal Trnka
Břewnow boys KMK Martini BC
Michal Šiškun – Michal Ander, Jaromír Bulíček, Michal Haleš, Karel Kahovec, Josef Šimůnek, Karel Tůma, Martin Zalužanský vs Jaroslav Třešňák – Daniel Gill, Petr Homola, Miroslav Rišian, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík, Marek Třešňák