27. 11. 15 18:15 LITVI Hosthunters Balbín FC 11. 2:5 (1:1)
Do vyloučení vyrovnaný zápas, v přesilovce už se Balbín prosadil.
Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Michal Jaroš, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála, Radek Zaoral vs Miroslav Václavík – Radek Bayer, Daniel Groschup, Jakub Panýrek, Tomáš Panýrek, Tomáš Panýrek ml., Pavel Stehlík, Miroslav Václavík
15., 47., 56. Tomáš Panýrek
40. Radek Bayer
44. Miroslav Václavík
15. 11. 15 16:15 ZAK Alkohol Vršovice FC Hosthunters 10. 2:2 (0:0)
Velmi kvalitní utkání, ve kterém v prvním poločase měli převahu Hosthunters, ale neodkázali ji gólově vyjádřit. Po pauze se hra vyrovnala, padlo po dvou gólech na obou stranách a zrodila se zasloužená remíza.
Alkohol Vršovice FC Hosthunters
Adam Bielawski – Levan Bokeria, Jakub Herout, Štěpán Herout, Martin Jermář, Pavel Pták, Filip Špaček, Martin Štancl, David Vostřák vs Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Michal Jaroš, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála, Radek Zaoral
42. Pavel Pták
44. Filip Špaček
40. Martin Petružálek
44. Milan Mařík
8. 11. 15 20:00 P2 Hosthunters Gente - Yeti FC 9. 6:2 (1:2)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Janča
Hosthunters Gente - Yeti FC
Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála vs Jan Doskočil – Martin Hejný, Josef Klapkovský, Tomáš Kolařík, Jaroslav Koštíř, David Pracner, David Šámal, Zbyněk Šámal, Zbyněk Šámal
18., 52., 58. Milan Mařík
36. Martin Petružálek
44., 60. Jan Červenka
23 Martin Adámek 8. David Pracner
25. Zbyněk Šámal
42. Zbyněk Šámal
30. 10. 15 19:00 ZABEH Na zdraví p.Macháčka Hosthunters 8. 2:8 (1:3)
Jednoznačná záležitost v podání hostujícího týmu, který vyhrál vysokým rozdílem ve skóre.
Na zdraví p.Macháčka Hosthunters
Josef Záhlava – David Balun, Lukáš Horna, Jakub Jirousek, Michal Nehasil, Jan Záhlava vs Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Michal Jaroš, Milan Mařík, Martin Petružálek, Radek Zaoral
19., 57. David Balun 6. Radek Zaoral
17., 27., 40. Milan Mařík
34., 52. Václav Červenka
37. Jan Červenka
50. Martin Adámek
25. 10. 15 13:45 P1 Hosthunters Hustec 7. 1:0 (1:0)
V první půli naprosto nekoukatelné utkání, kdy se domácím podařilo vstřelit jednu branku. Ve druhé půli už se hrál pěkný fotbal, ale branka žádná nepadla. Domácí tedy vyhráli 1:0. Lukáš Rožánek, Daniel Miňovský
Hosthunters Hustec
Filip Kolár – Martin Adámek, Václav Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála, Radek Zaoral vs Martin Vohánka – David Balling, Pavel Jamrik, Ivan Jánošík, Martin Kubelík, Lukáš Moravec, Václav Sus, Pavel Uhlík
22. Milan Mařík
16. 10. 15 19:30 BECH Sklenářka FC Hosthunters 6. 2:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém hosté dvakrát vedli, ale domácí dokázali vždy vyrovnat, ale nakonec v závěru strhli hosté vítězství na svoji stranu. Čapla,Kacovský
Sklenářka FC Hosthunters
Josef Říha – Marek Hála, Pavel Homola, Martin Král, Leonard Siegfried, Miroslav Šimon, Stanislav Škvor, Jan Souček vs Filip Kolár – Martin Adámek, Václav Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Milan Mařík, Martin Petružálek, Jan Skála, Radek Zaoral
34., 46. Stanislav Škvor 30. Milan Mařík
38. Martin Adámek
52. Martin Petružálek
11. 10. 15 11:15 BECH Angmar A Hosthunters 5. 1:5 (0:0)
Po vyrovnaném prvním poločase se ukázala kvalita hostujícího týmu, který rozhodnul ve svůj prospěch. Róbert Szántó, Tomáš Szántó
Angmar A Hosthunters
Jaroslav Frencl – Václav Bíža, Josef Brožek, Jiří Černý, Vít Jursa, Miroslav Macháček, Marek Procházka, Tomáš Rulíšek, Jiří Šíp, Jan Tlusťák vs Filip Kolár – Martin Adámek, Václav Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Skála, Radek Zaoral
60. Tomáš Rulíšek 34. Jan Skála
42. Martin Adámek
53., 56., 57. Milan Mařík
4. 10. 15 10:00 HANSP Hosthunters Atomový veverky A 4. 5:1 (1:1)
Domácí byli lepší v kombinaci a hlavně byli produktivnější v zakončení a zaslouženě vyhráli. Smetana, Hošek
Hosthunters Atomový veverky A
Filip Kolár – Martin Adámek, Václav Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Jan Kolařík, Milan Mařík, Radek Zaoral vs Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Jan Houška, Roman Husek, Josef Kapek, Jaroslav Sládek, Milan Šnajdar, Lukáš Svoboda
14., 57., 60. Milan Mařík
37. Martin Adámek
44. Radek Zaoral
14. Roman Husek
19. 9. 15 12:30 ZAK 1.FC Lehovec Hosthunters 3. 1:3 (1:1)
Zasloužené vítězství hostů. Výsledku dal definitivu gól v poslední minutě, kdy už domácí hráli s brankářem v poli. Jakub Macháček, Martin Rákosník
1.FC Lehovec Hosthunters
Jan Macek – Michal Čákora, David Kolman, Jakub Lukavský, Milan Mazanec, Jan Plichta, Lukáš Soukup, Erik Srch, Tomáš Veselý vs Petr Adámek – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Milan Mařík, Martin Petružálek
26. Tomáš Veselý 25 Erik Srch 20., 40. Milan Mařík
60. David Dorničák
11. 9. 15 17:45 STOD Hosthunters Gladiators Beroun 2. 2:2 (1:1)
Bojovné utkání se spoustou šancí na obou stranách, skončilo zaslouženou remízou. Košťál
Hosthunters Gladiators Beroun
Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Jan Kolařík, Milan Mařík vs Antonín Joska – Josef Hejna, Asen Jovkov, Filip Krištof, Adam Kuchař, Samuel Kuchař, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil, Martin Schenk, Jakub Švéda
21. Jan Červenka
40. Milan Mařík
5. Martin Schenk
37. Filip Krištof
4. 9. 15 17:45 TEMPO Bránický tank Hosthunters 1. 4:4 (2:1)
Mužstvo "duchařů" začalo utkání ve velkém stylu a ujalo se vedení již v 6. minutě. Do poločasu se však domácímu tanku podařil skóre otočit na 2:1. Nakonec z toho ale bylo vyrovnané utkání a spravedlivá remíza. Václav Lukšík
Bránický tank Hosthunters
Jiří Humhal – Jiří Chlouba, David Dvořák, Petr Gabriel, Lukáš Kořínek, Vladimír Lis, Martin Pokorný, Pavel Roubíček, Jan Šalát, Petr Smrčka vs Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, David Dorničák, Ondřej Hašlar, Michal Jaroš, Milan Mařík, Jan Skála, Radek Zaoral