9. 11. 15 18:00 SCBEC Borussia Bubeneč S nadhledem 10. 3:3 (2:1)
Velmi bojovné a vyrovnané utkání, které jinak než remízou skončit nemohlo...
Petr Klouček – Milan Golka, Marek Mach, Marcel Mráz, Petr Plášil, Roman Venc, Petr Vlček, Tomáš Vlček vs Karel Křížek – Dalibor Bláha, Jan Bláha, Marek Gerschon, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák
47. Tomáš Vlček
25. Jan Bláha
39., 44. Dalibor Bláha
3. 11. 15 20:15 P2 S nadhledem Speciál Bráník A 9. 2:4 (1:1)
Rychlé utkání. V první půli vyrovnané. Ve druhé hosté zrychlili hru a byli o krok lepší. Zasloužená výhra.
S nadhledem Speciál Bráník A
Karel Křížek – Dalibor Bláha, Jan Bláha, Marek Gerschon, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák vs Zdeněk Stratil – Matěj Černušák, Štěpán Černušák, Vitalii Cozlov, Václav Hrabík, Gabriel Katkovčin, Michael Pokorný, Michal Šálený, Martin Slatinka, Tomáš Wolf
5. Ladislav Sedlák
60. Michal Sedlák
22., 50., 55. Tomáš Wolf
33. Štěpán Černušák
27. 10. 15 19:30 MIKU3 Tycho de Brahe FC A S nadhledem 8. 0:6 (0:5)
Hosté byli v první půli lepší, druhý poločas byl mnohem vyrovnanější, leč domácí nedali ani čestný gól. Jiří Panocha, Jaroslav Franta
Tycho de Brahe FC A S nadhledem
Bohumil Karafiát – Marek Klokočka, Daniel Martiška, Michael Martiška, Martin Pánek, Jiří Runtsch vs Pavel Gerschon – Dalibor Bláha, Jan Bláha, Marek Gerschon, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák
6., 26., 30., 47. Dalibor Bláha
10. Marek Gerschon
17. Ladislav Sedlák
19. 10. 15 20:15 P2 Pražští lvi S nadhledem 7. 5:1 (2:1)
Domácí na rozdíl od hostů svoje šance proměnili. To byl hlavní rozdíl, jinak asi vyrovnaného zápasu. Hezký fotbal z obou stran. Lukáš Srb, Kamil Srb ml.
Pražští lvi S nadhledem
Lukáš Měsíček – David Bohata, Michal Dunkler, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Zavadil, Zbyněk Zika vs Karel Křížek – Dalibor Bláha, Jan Bláha, Pavel Gerschon, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák
19. Tomáš Kőrbler
30., 48. Michal Dunkler
47., 59. Zbyněk Zika
8. Jan Bláha
13. 10. 15 20:15 P1 S nadhledem Pekárny United FC 6. 2:4 (0:2)
Vypjaté utkání zejména v prvním poločase, které se zklidnilo ve 2. poločase při vytvoření 3 gólového náskoku týmu Pekárny United F. C., zásluhou dvojnásobné trefy Siváka. Ve 2. poločase hráči S nadhledem zdramatizovali zápas při přiblížení se na rozdíl jediné branky, kdy a konečném výsledku 2:4 rozhodlo až v poslední minutě trefou Lazaryeva. Jan Coufalík, Vít Matyáštík
S nadhledem Pekárny United FC
Karel Křížek – Dalibor Bláha, Jan Bláha, Pavel Gerschon, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák vs Tomáš Konya – Martin Kosík, Emil Kuman, Oleh Lazaryev, Nick Šamko, Alexandr Sivák, David Šturma
41. Dalibor Bláha
44. Ladislav Sedlák
25., 32. Alexandr Sivák
28. Emil Kuman
59. Oleh Lazaryev
22. Oleh Lazaryev
5. 10. 15 20:30 STER3 Nikdo nikde S nadhledem 5. 3:11 (2:8)
Extrémně slušně odehrané utkání. Domácí úplně rezignovali na bránění a podle toho to také dopadlo. Procházka
Nikdo nikde S nadhledem
Michal Havránek – Martin Havlík, Jakub Kafka, Petr Kafka, Michal Nosek, Martin Novák, George Sarichev, Miroslav Šlehofer, Pavel Tůma vs Pavel Gerschon – Dalibor Bláha, Jan Bláha, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák
6. Martin Havlík
10., 50. George Sarichev
14., 16., 17., 23., 26. Jan Bláha
19. Michal Sedlák
23., 30., 35., 36., 52. Dalibor Bláha
29. 9. 15 18:15 DEKAN S nadhledem Kliďas FC 4. 1:7 (0:3)
Tým domácích po 25ti minutách hry odpadl a soupeř sázel gól za gólem a jasně vyhrál. Hošek
S nadhledem Kliďas FC
Marek Gerschon – Dalibor Bláha, Jan Bláha, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Jan Vápeník vs Bohuslav Křeček – Miloš Bureš, Lukáš Hloucal, Matěj Lopata, Aleš Nekvapil, Petr Pechar, Roman Šinágl, Jan Slezák, Jakub Šumanský, Václav Venta, Petr Zelenka
32. Lukáš Hloucal
14. 9. 15 18:30 HRAB3 F.C.K. S nadhledem 3. 2:7 (2:3)
S nadhledem vedlo 3:1, když byl vyloučen za hru rukou Gerschon. A FCK mělo 35 min přesilovku. Domácí se nevzdali, hráli jednoduše a zejména díky Bláhovi, který si dělal, co chtěl, bezradnému soupeři nasázeli v 2. půli 4 branky. Šišák, Vondráček
F.C.K. S nadhledem
Pavel Monhart – Matěj Kaplan, David Monhart, Tomáš Otta, Jan Sedlář, Jiří Smola, Jaromír Šolc vs Pavel Gerschon – Jan Bláha, Marek Gerschon, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák
4., 23. Jan Sedlář 55 Jiří Smola 17. Marek Gerschon
22., 23., 41., 53., 55. Jan Bláha
49. Michal Pilař
55. Michal Pilař
7. 9. 15 18:15 DEKAN S nadhledem Démoni 2. 2:5 (0:1)
Démoni díky velkému počtu hráčů na střídání vydrželi celý zápas běhat a napadat soupeře, kterému ve druhé půli začaly docházet síly. Čestmír Pavlásek, Jaroslav Budín
S nadhledem Démoni
Karel Křížek – Dalibor Bláha, Marek Gerschon, Pavel Gerschon, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Jan Vápeník vs Tomáš Pechar – Tomáš Berger, Pavel Drápal, Jan Hartig, Filip Machulka, Vladislav Matetič, Stanislav Petroušek, Jiří Přeučil, Toshko Titizov, Jiří Valo, Petr Wolf
43. Michal Pilař
56. Ladislav Sedlák
17., 32., 50. Tomáš Berger
33. Vladislav Matetič
40. Jan Hartig
20. Petr Wolf
31. 8. 15 20:30 STER1 Bronx KKK A S nadhledem 1. 4:4 (2:1)
Utkání začalo celkem v klidu, ale po dvou gólech v 17 a 26. minutě se otočilo a začalo být mírně vyhrocené. V 32. minutě hráč Bronxu (14). Čakurda po odpískání faulu balónem nakopl zfaulovaného hráče. (situace se opakovala vícekrát). Zápas se bez emocí neobešel až do konce, kdy skončil remízou 4:4. Čapla P.