Čt 10.9.15 17:00, 18:15, 19:30 HANSP Pendula Bona AC
Čt 10.9.15 19:00, 20:15 P2 Unreal Students FC
Čt 10.9.15 19:30, 20:45 DEKAN Tuscarora 03
Po 14.9.15 18:00, 19:15, 20:30 STER1 Penco FC
Út 15.9.15 18:15, 19:30, 20:45 MIKU3 Typos FC
Út 15.9.15 19:00, 20:15 P2 Sparta Pivaři AC
Čt 17.9.15 17:00, 18:15, 19:30 HANSP Pendula Bona AC
Po 21.9.15 19:00, 20:15 MOTO3 Greenhorns FC
Po 28.9.15 17:30, 18:45 ZAK Torolka
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

A máme dobojováno. Poslední kolo s pořadím v tabulce pořádně zamávalo. V duelu Penduly s J.R.Clubem se vzhledem k postupovým ambicím obou týmů dal očekávat lítý boj, ale Pendula se po dvaceti minutách ujala vedení a už si ho bez problémů udržela. Postupuje tak z prvního místa, zatímco J.R.Club zůstal před branami. Kříženeček má štěstí, sice s Typosem v poslední minutě prohrál, ale druhé postupové místo mu zůstalo. Na druhém konci tabulky se právě díky výhře nad Kříženečkem zachránil Typos. Měl totiž štěstí, že Penco s Unreal Students pouze remizovalo, takže si zahraje na jaře šestku. Z posledního místa ho tam doprovodí Greenhorns, kteří prohráli s Kobylisy. Ty tak sice také sestupují, ale na rozloučenou získaly své první a v pětce jediné vítězství.

2. 12. 15 19:00 METE2 Sparta Pivaři AC Tuscarora 03 11. 4:1 (0:1)
Vyrovnané utkání bohaté na šance. O vítězi rozhodla poslední desetiminutovka. Štěpán Hájek, Jakub Novotný
Sparta Pivaři AC Tuscarora 03
Bohumil Říčař – Jan David, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Ondřej Kulovaný, Petr Lochman, Josef Pelikán, David Škvor, Karel Šlapák, Jaroslav Stehlík vs Marek Farda – Martin Kočárek, Tomáš Már, Andrej Pilipenko, Vladimír Pilipenko, Martin Reček, Slávek Rummel, Tomáš Rummel, Miroslav Špaček
39., 52. Ondřej Kulovaný
54. Jaroslav Stehlík
57. Zdeněk Klein
20. Vladimír Pilipenko
2. 12. 15 19:00 ZABEH Penco FC Unreal Students FC 11. 4:4 (2:3)
Kvalitní utkání bohaté na branky.
Penco FC Unreal Students FC
Patrik Byrouti – Patrik Baláž, Filip Bari, Vladyslav Bobko, Jiří Fiala, Tomáš Hertl, David Prachař, Petr Větrovec, Michal Voith vs Tomáš Cerman – Tomáš Drahorád, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Karel Nejman, David Scholle, David Veselý, Štěpán Weinzettl
11. David Prachař
20., 39. Patrik Baláž
50. Patrik Byrouti
14. David Scholle
19., 55. David Veselý
22. Milan Maleňák
2. 12. 15 19:00 P2 Greenhorns FC 64! FC Kobylisy A 11. 4:8 (1:5)
Krásný zápas. Zasloužená výhra Kobylis. Kopřiva
Greenhorns FC 64! FC Kobylisy A
Ondřej Stoupa – Jan Hadrava, Miroslav Nečas, Martin Vlček, Taras Voznyuk, Jiří Zeman vs Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Tomáš Hric, Tomáš Janeček, Mikuláš Michalík, Marek Valo, Jiří Vaněk
17., 49. Jiří Zeman
59., 59. Miroslav Nečas
4., 7., 12., 34., 50. Tomáš Belohlávek
10., 18. Jiří Vaněk
35. Tomáš Hric
2. 12. 15 19:00 P1 Torolka Eden 1999 11. 4:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, kdy šťastnější v proměňování šancí bylo mužstvo Torolka. Miroslav Sládek, Jan Sláma
Torolka Eden 1999
Pavel Pražák – David Baran, Jan Bunganič, Pavel Čermák, Robert Fišer, Jakub Hořák, Michal Horný, Tomáš Pressl, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl vs David Mach – Zdeněk Kašpárek, Patrik Macej, Petr Materna, Martin Mužák, Ladislav Němec, David Pšenica
9., 43. Pavel Čermák
40., 47. Tomáš Pressl
23. Ladislav Němec
34. David Pšenica
2. 12. 15 19:00 METE1 Pendula Bona AC J.R.Club A 11. 6:2 (2:1)
Po vyrovnaných dvaceti minutách se Pendula ujala vedení a pak už byla k nezastavení. Hošek
Pendula Bona AC J.R.Club A
Tomáš Nykl – Radek Beránek, Štěpán Mentberger, Vojtěch Mentberger, Tomáš Pavlíček, Ondřej Petrů, Pavlo Salyuk, Pavel Sedlák, Petr Sedlák, Václav Zrno vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Tomáš Cerman, Michal Kubát, Zdeněk Liška, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček, Kamil Zimmer
21., 27., 33., 43. Ondřej Petrů
31. Vojtěch Mentberger
42. Pavlo Salyuk
29. Tomáš Cerman
52. David Mička
2. 12. 15 19:00 P3 Typos FC Kříženeček 11. 5:4 (2:2)
Závěr utkání přinesl dramatickou koncovku, ve které byli šťastnější domácí. Klail
Typos FC Kříženeček
Radim Pařík – Zdeněk Adámek, Jan Hlinák, Roman Hlinák, Vojtěch Hlinák, Tomáš Kratochvíl, Michal Marek, Zdeněk Novák, Karel Raus, Martin Štolba, Jakub Vokurka vs Luděk Michalík – Adam Černý, Ladislav Kurucz, Jan Niessner, Jiří Panocha, Bohuslav Pixa, Martin Vlasák