Po 7.9.15 18:00 STER1 Tvar VD Models FC   (HL8A)
Po 7.9.15 19:15 STER1 Samson Bonella A Don Giovanni   (HL3A)
Po 7.9.15 20:30 STER1 Inter Lotyšák A Sebranka FC A   (HL2A)
Čt 1.10.15 17:00 HANSP Kapsch FC SK Elet   (HL8B)
Čt 1.10.15 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A CFC Letňany   (VL2B)
Čt 1.10.15 19:30 HANSP Banzai All Blacks   (HL7G)

2. 12. 15 19:00 METE1 Pendula Bona AC J.R.Club A 11. 6:2 (2:1)
Po vyrovnaných dvaceti minutách se Pendula ujala vedení a pak už byla k nezastavení. Hošek
Pendula Bona AC J.R.Club A
Tomáš Nykl – Radek Beránek, Štěpán Mentberger, Vojtěch Mentberger, Tomáš Pavlíček, Ondřej Petrů, Pavlo Salyuk, Pavel Sedlák, Petr Sedlák, Václav Zrno vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Tomáš Cerman, Michal Kubát, Zdeněk Liška, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček, Kamil Zimmer
21., 27., 33., 43. Ondřej Petrů
31. Vojtěch Mentberger
42. Pavlo Salyuk
29. Tomáš Cerman
52. David Mička
18. 11. 15 17:00 HANSP J.R.Club A Penco FC 10. 5:0 (2:0)
Přesnější koncovkou rozhodl o výhře J.R.Club. Semerád
J.R.Club A Penco FC
Alessio Scarano – Václav Blažek, Tomáš Cerman, Zdeněk Liška, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček, Kamil Zimmer vs Patrik Byrouti – Patrik Baláž, Filip Bari, Vladyslav Bobko, Jiří Fiala, Tomáš Hertl, David Prachař, Michal Voith
7., 40., 60. Tomáš Cerman
23. David Mička
56. Jiří Němeček
4. 11. 15 19:30 BECH J.R.Club A Unreal Students FC 9. 6:2 (3:0)
Zvítězila zkušenost a vyzrálost nad mladistvou nerozvážností a nedisciplínou. Pěkné utkání. Karel Šimek, Petr Vorm
J.R.Club A Unreal Students FC
Alessio Scarano – Václav Blažek, Michal Kubát, Zdeněk Liška, Aleš Mička, David Mička, Pavel Šplíchal vs Davide Vitale – Tomáš Cerman, Tomáš Drahorád, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Karel Nejman, David Scholle, David Veselý, Štěpán Weinzettl
1., 41., 45., 49. David Mička
6., 30. Pavel Šplíchal
35. David Veselý
47. Štěpán Weinzettl
29. 10. 15 19:30 MIKU2 Tuscarora 03 J.R.Club A 8. 3:4 (2:2)
Vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. Tým J.R.Club byl ve druhé půli aktivnější a zaslouženě vyhrál. Tomáš Marvan, Marek Holoubek
Tuscarora 03 J.R.Club A
Marek Farda – Tomáš Már, Andrej Pilipenko, Vladimír Pilipenko, Martin Reček, Slávek Rummel, Tomáš Rummel, Miroslav Špaček vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Tomáš Cerman, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček
12. Slávek Rummel
29. Vladimír Pilipenko
31. Andrej Pilipenko
16. Tomáš Cerman
22., 31. David Mička
40. Václav Blažek
21. 10. 15 20:45 BECH J.R.Club A Eden 1999 7. 4:3 (1:1)
Po opatrném začátku a mírné převaze domácích se do vedení dostali nečekaně hosté. Načež po deseti minutách vyrovnal nejlepší hráč utkání. Góly začali padat až v druhém poločase. Hostí si vypracovali mnoho šancí, ale skórovali hlavně vítězové. Napínavé až do poslední minuty. Jan Tomášek
J.R.Club A Eden 1999
Alessio Scarano – Václav Blažek, Tomáš Cerman, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička vs Karel Mařík – Lukáš Chmelař, Zdeněk Kašpárek, Patrik Macej, David Mach, Petr Materna, Martin Mužák, Ladislav Němec, David Pšenica, Adam Rojdl
25., 49. David Mička
46., 52. Tomáš Cerman
21. Patrik Macej
54. David Pšenica
59. Martin Mužák
15. 10. 15 19:30 HANSP 64! FC Kobylisy A J.R.Club A 6. 1:3 (1:2)
Poměrně vyhrocené utkání. Hosté na závěr neunesli prohru (nutno uznat, že zaslouženou) a kapitán Kobylis Valo dokonce vulgárně urážel hlavního rozhodčího, který se dopustil několika nepřesností. Přibyslavský, Landa
64! FC Kobylisy A J.R.Club A
Jan Binder – Tomáš Belohlávek, Michal Knapp, Mikuláš Michalík, Radek Tomečka, Marek Valo, Jiří Vaněk vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Tomáš Cerman, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček, Kamil Zimmer
23. Radek Tomečka 14., 27. David Mička
59. Tomáš Cerman
7. 10. 15 20:45 zzNOVOB J.R.Club A Kříženeček 5. 1:1 (1:1)
Utkání bylo vyrovnané i na branky jež padly pouze v 1. půli a pak soupeři odešli s remízou spokojení oba.
J.R.Club A Kříženeček
Alessio Scarano – Václav Blažek, Tomáš Cerman, Petr Kolář, Aleš Mička, David Mička vs Jan Niessner – Adam Černý, Jaroslav Franta, Ladislav Kurucz, David Matěna, Marek Nečas, Jiří Panocha, Bohuslav Pixa, Rudolf Stein, Martin Vlasák
30. David Mička 6. Ladislav Kurucz
30. 9. 15 18:15 PRKOP Typos FC J.R.Club A 4. 4:5 (2:3)
Vyrovnaná hra, více štěstí měli hosté. Domácí tlačili až do konce, ale nestačilo to ani na bod. Vitalie Dumitras, Veaceslav Todorov
Typos FC J.R.Club A
Radim Pařík – Zdeněk Adámek, Tomáš Indrák, Tomáš Kratochvíl, Roman Láník, Karel Raus vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Kamil Zimmer
17., 51. Tomáš Indrák
22., 38. Tomáš Kratochvíl
3. Zdeněk Liška
21., 47., 52. David Mička
23. David Matouš
23. 9. 15 17:00 HANSP J.R.Club A Greenhorns FC 3. 4:5 (0:1)
Pohledné utkání hrané v duchu fair-play. V závěru otočil šťastnější tým. Domácí byli aktivnější, avšak doplatili na neproměněné šance. Jiří Pech, Josef Fárka
J.R.Club A Greenhorns FC
Alessio Scarano – Václav Blažek, Tomáš Cerman, Zdeněk Liška, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček, Kamil Zimmer vs Miroslav Nečas – Jan Hadrava, Tomáš Hajdušek, Jakub Melezínek, Ondřej Stoupa, Martin Vlček
31., 41. Tomáš Cerman
37. Jiří Němeček
47. David Mička
28. OG
35., 36. Tomáš Hajdušek
58., 60. Miroslav Nečas
16. 9. 15 19:30 BECH Torolka J.R.Club A 2. 3:3 (3:1)
Vyrovnané utkání s mírnou převahou Torolky. Remízu zařídily rychlé dva góly v průběhu 2. poločasu. Leonard Siegfried, Pavel Homola
Torolka J.R.Club A
Jaromír Srba – David Baran, Jan Bunganič, Pavel Čermák, Robert Fišer, Jakub Hořák, Michal Horný, Tomáš Pressl vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Tomáš Cerman, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, Kamil Zimmer
3. Tomáš Pressl
4. Michal Horný
20. Robert Fišer
5., 43. Tomáš Cerman
45. David Matouš
2. 9. 15 20:45 LITVI J.R.Club A Sparta Pivaři AC 1. 4:3 (3:1)
Napjaté utkání od první do poslední minuty. Vyhrál efektivnější tým. Jaroslaw Chustecki, Tomáš Klejna
J.R.Club A Sparta Pivaři AC
Alessio Scarano – Václav Blažek, Tomáš Cerman, Zdeněk Liška, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček, Kamil Zimmer vs Bohumil Říčař – Daniel Douša, Zdeněk Klein, Daniel Kučera, Petr Lochman, Josef Pelikán, David Škvor, Karel Šlapák, Jaroslav Stehlík