Ne 4.10.15 16:15 ARIT Bruchos HFC Stars beer   (HL6J)
Po 19.10.15 19:00 METE2 KáGéčko C Určitě team Vršovice   (HL8F)
Po 19.10.15 20:15 METE2 Kolíci Hell Avalanche   (HL8F)

28. 11. 15 08:45 BECH Made in Košíře Sen Černý Most II PG 11. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili. Zdeněk Kricner, Andrej Tatka
vs Lukáš Hamouz – Ondřej Bambas, František Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Lukáš Markvart, Michal Muž, Michal Ulrych
14. 11. 15 08:45 LITVI Kapr tým 86 B Made in Košíře 10. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Michal Pešek, Jan Zeman
Kapr tým 86 B Made in Košíře
Jan Sýkora – Martin Hyža, Libor Jurčík, Tomáš Jurčík, Miroslav Korbář, Tomáš Mihal, Jiří Rudolecký, David Šabatka, Slavomír Sabol, Ruslan Skopal vs
7. 11. 15 08:45 P3 Made in Košíře Hypochondři 9. 0:6 k.
Hosté využili přesilovku v 10. minutě. Po doplnění stavu domácí hru vyrovnali. Druhá půle byla ze strany hostů především střelecky povedenější. Pěkné utkání z obou stran.
Made in Košíře Hypochondři
Jakub Janota – Lukáš Bátěk, David Bumbálek, Aleš Homolka, Šimon Kulakowski, Jan Kumhera, Matěj Povolný, Ondřej Smutný vs Radim Hanzlík – Michal Hejč, Martin Peňáz, Jaroslav Šmejkal, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavel Velkov, Pavol Volkay
53. Ondřej Smutný 11., 49. Pavol Volkay
36. Richard Trelo
40. Martin Peňáz
31. 10. 15 11:15 BECH Desítníci CH.C. Made in Košíře 8. 6:0 k.
Po první vyrovnané půli nakonec zvítězili domácí, také díky 2 vlastním gólům hostů.
Desítníci CH.C. Made in Košíře
Zdeněk Turyna – Jiří Bauer, Peter Demjanovič, Mohamed Harim, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Martin Richter, Miloslav Sejrek, Martin Uhlíř vs Jakub Janota – Lukáš Bátěk, David Bumbálek, Aleš Homolka, Daniel Markovič, Matěj Povolný
29., 37. Mohamed Harim
33., 56. OG
42. Jiří Bauer
49. David Kratochvíl
9. David Bumbálek
38. Matěj Povolný
24. 10. 15 10:00 LITVI Made in Košíře Améby AFC A 7. 0:6 k.
Jediný gól zápasu udělal šťastnějším týmem hostující celek. Jinak vyrovnané utkání. Klail, Pekárek
Made in Košíře Améby AFC A
Aleš Homolka – Lukáš Bátěk, Jakub Janota, Šimon Kulakowski, Jan Kumhera, Matěj Povolný, Petr Žaba vs Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jan Crha, Jakub Marek, Filip Mikeš, Oldřich Růžička, David Šmída, Michal Šorf, Petr Šorf, Pavel Voska
58. Pavel Voska
17. 10. 15 11:15 TEMPO ABCOM Made in Košíře 6. 6:0 k.
Vyrovnaný zápas. Spravedlivá by byla remíza, ale Košíře měli v závěru více štěstí a proto zvítězili. Dušan Blaha, Michal Adámek
ABCOM Made in Košíře
Roman Čubr – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Jan Hruštinec, Jakub Martinák, Aleš Pernický, Jiří Polák, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař vs Jakub Janota – Lukáš Bátěk, David Bumbálek, Aleš Homolka, Daniel Markovič, Matěj Povolný, Ondřej Smutný, Petr Žaba
8. Michal Borecký
47. Jan Hruštinec
35., 59. David Bumbálek
52. Matěj Povolný
56. Petr Žaba
10. 10. 15 08:45 P2 Made in Košíře SAS fans 5. 0:6 k.
Domácí kvůli malému počtu hráčů nenastoupili do druhého poločasu. Smetana
Made in Košíře SAS fans
David Bumbálek – Lukáš Bátěk, Aleš Homolka, Šimon Kulakowski, Jan Kumhera vs Slavomír Giertli – Peter Giertli, Tomáš Krůl, Jiří Šenk, Richard Šubrt, Václav Tejml, František Vrána, Jakub Wolff
17. Václav Tejml
18., 30. Jakub Wolff
23., 28., 29. Jiří Šenk
27. Peter Giertli
3. 10. 15 08:45 P1 Ross Crock Made in Košíře 4. 6:0 k.
Domácí stačil k vítězství jediný gól z prvního poločasu. Hosté v závěru mohutně tlačili, ale vyrovnat se jim nakonec nepodařilo.
Ross Crock Made in Košíře
Petr Hájek – Lukáš Bucvan, Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Petr Liška, Jaroslav Plachý, Adam Podroužek, Tomáš Přibyl, Michael Rada, Jan Sočava vs Jakub Janota – Lukáš Bátěk, David Bumbálek, Aleš Homolka, Jan Kumhera, Matěj Povolný, Ondřej Smutný
23. Tomáš Přibyl
19. 9. 15 11:15 LITVI Made in Košíře Plameňáci 1.FC A 3. 0:6 k.
Lepší hra na míči rozhodla o zasloužené výhře domácích. Paleček, Petr
Made in Košíře Plameňáci 1.FC A
Jakub Janota – Lukáš Bátěk, Šimon Kulakowski, Jan Kumhera, Matěj Povolný, Ondřej Smutný, Petr Žaba vs Jiří Maroušek – Lukáš Dajčar, Petr Halo, Pavel Hrubeš, Jan Kechner, Tomáš Neužil, Josef Pospíšil, Milan Syrový, Robert Valenta, Jiří Zazadzi
25., 45., 59. Ondřej Smutný
58. Jan Kumhera
54. Lukáš Dajčar
12. 9. 15 08:45 P1 Partizan Praha Made in Košíře 2. 6:0 k.
Hosté začali hrát až v posledních deseti minutách, což na domácí zdaleka nestačilo. Klail,Jeník
Partizan Praha Made in Košíře
Adam Kůrka – Marek Haleš, Miroslav Ilušák, Mykhaylo Khovanets, Marek Špivák, Jakub Trcka, Jan Zedníček vs Jakub Janota – Lukáš Bátěk, Šimon Kulakowski, Jan Kumhera, Matěj Povolný, Ondřej Smutný
12. Jan Zedníček
27., 33. Mykhaylo Khovanets
60. Miroslav Ilušák
49. Matěj Povolný
53. Ondřej Smutný
5. 9. 15 08:45 P1 Made in Košíře MTPCH 1. 0:6 k.
Nerozhodný výsledek odpovídá průběhu hry a kvalitě obou mužstev. Utkání bylo kontumováno ve prospěch MTPCH pro start neregistrovaného hráče v týmu Made in Košíře.
Made in Košíře MTPCH
Lukáš Bátěk – David Bumbálek, Jakub Janota, Šimon Kulakowski, Ondřej Smutný vs Tomáš Roubíček – Marek Demo, Pavel Demo, Petr Janovský, Josef Ludík, Jiří Mach, Lukáš Mikula, Jakub Müller