9. Hashlerka THC 1993 A 11 4 2 5 24:30 10

Ne 13.9.15 11:15 BECH Angmar A 1.FC Lehovec   (HL4E)
Ne 13.9.15 12:30 BECH Pražská Stoka Borussia Predators FK   (HL8Q)
Ne 13.9.15 13:45 BECH Světlušky Defect Praha   (HL5H)
Ne 8.11.15 15:00 TEMPO Praetorians FC A Blesk VK A   (HL5I)
Ne 8.11.15 16:15 TEMPO MoKo VET Los Gigoalos VET   (VL4F)
Ne 8.11.15 17:30 TEMPO Typos - Garda FC The Penguins 6:5 XXL   (VL3B)

28. 11. 15 10:00 P3 Prague United Alej FK B 11. 0:0 (0:0)
Vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách, ale nejlepšími hráči dnes byli brankáři, kteří nedopřáli střelcům na obou stranách ani jednu branku. David Roubal, Michal Zlatoš
Prague United Alej FK B
Jan Makal – Lukáš Hartmann, Martin Hašek, Patrik Majer, Michal Šíp, Radim Tichý, Petr Uchytil vs Michal Fejfar – Miloš Bednář, Petr Chadraba, Jan Grus, Tomáš Jauker, Radek Kaňka, Ivan Karhan, Tomáš Kubík, Radek Kuchař, Tomáš Pořízek, Jiří Sedláček
14. 11. 15 08:45 TEMPO Šnek FC A Prague United 10. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, které mohlo dopadnout vítězstvím obou týmů. Domácí byli nakonec šťastnějším týmem a v závěru utkání rozhodli o svém vítězství. Jiří Flekač, Martin Soudný
Šnek FC A Prague United
Jan Šmíd – Michal Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Tomáš Nikodým, Pavel Nosek, Michal Schreiber, Martin Skočný, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Tomáš Vávra vs Jaroslav Moc – Roman Hanus, Lukáš Hartmann, Jan Makal, Michal Šíp, Radim Tichý, Petr Uchytil
17., 57. Pavel Nosek 1. Petr Uchytil
7. 11. 15 08:45 TEMPO Poštmistři A Prague United 9. 0:6 k.
31. 10. 15 08:45 TEMPO Prague United Ontosport 8. 0:4 (0:0)
Do 50. minuty se hrálo naprosto vyrovnané utkání. Poté však hosté během deseti minut vstřelili 4 branky a zaslouženě vyhráli. Andrej Tatka, Zdeněk Kricner
Prague United Ontosport
Roman Jireš – Tomáš Hájek, Lukáš Hartmann, Tomáš Kohout, Patrik Majer, Jan Makal, Jaroslav Moc, Radim Tichý vs Tomáš Hrdlička – Martin Bendl, Michal Brenner, Matěj Filip, Miloš Jirák, Karel Novák, Jan Zdich
50. Matěj Filip
54., 55. Michal Brenner
58. Martin Bendl
24. 10. 15 08:45 TEMPO Nulová šance Prague United 7. 5:0 (1:0)
Jasná záležitost ve prospěch domácího týmu, který se lépe pohyboval a vytvářel si šance jak na běžícím páse a dokázal je také proměňovat. Milan Šebek, Daniel Manda
Nulová šance Prague United
Tomáš Axler – Leoš Buřval, Václav Jindřich, Jiří Mittelbach, David Nekola, Lukáš Švec, Michal Věchet vs Roman Jireš – Tomáš Hájek, Roman Hanus, Lukáš Hartmann, Martin Hašek, Patrik Majer, Jaroslav Moc, Radim Tichý, Petr Uchytil
22., 40., 58. Jiří Mittelbach
38. OG
47. David Nekola
17. 10. 15 08:45 TEMPO Prague United Kbelské vosy B 6. 4:6 (3:5)
Zápas se rozhodl hned na začátku. Stačily 4 povedené kombinace, jedna jako druhá a hráč Černý vždy uklidil balon po vyšachování obrany do prázdné branky. Druhý poločas převaha United, ale Vosy vše kontrolovaly a zápas dotáhly do vítězného konce. Dušan Blaha, Michal Adámek
Prague United Kbelské vosy B
Roman Jireš – Tomáš Hájek, Roman Hanus, Lukáš Hartmann, Martin Hašek, Jan Makal, Jaroslav Moc, Radim Tichý, Petr Uchytil, David Wall vs Tomáš Máchal – František Černý, Vojtěch Češka, Kryštof Mejsnar, Radim Povýšil, Jan Traub
14., 58. David Wall
16. Petr Uchytil
30. Tomáš Hájek
2., 4., 6., 11. František Černý
29. Vojtěch Češka
44. Jan Traub
10. 10. 15 10:00 BECH Hoptajch team Prague United 5. 2:2 (1:1)
V poklidu odehrané utkání. Hoptajch prospal úvodních patnáctiminutovku, pak se jejich výkon zlepšil, ale na víc než jeden bod se nezmohl. Procházka T. Dreksler
Hoptajch team Prague United
Václav Kopecký – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Miroslav Janeček, Michael Mařík, Robert Netušil, Marek Růžička, Martin Šulc, Václav Svoboda vs Jan Makal – Roman Hanus, Lukáš Hartmann, Martin Hašek, Roman Jireš, Jaroslav Moc, Radim Tichý, Petr Uchytil, David Wall
18. Michael Mařík
53. OG
55 Václav Kopecký 8., 38. Radim Tichý
26. 9. 15 08:45 TEMPO Prague United Hashlerka THC 1993 A 4. 2:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, kterému by slušela remíza, ale hosté rozhodli v poslední minutě utkání o svém vítězství. Smetana J, Smetana T
Prague United Hashlerka THC 1993 A
Martin Steiner – Tomáš Hájek, Lukáš Hartmann, Tomáš Kohout, Jan Makal, Jaroslav Moc, Radim Tichý, Petr Uchytil, David Wall vs Tomáš Prchal – Bohuslav Čmelík, Petr Glamoš, Pavel Hromadník, Tomáš Sokol, Jakub Táborský
8. Tomáš Kohout
40. Radim Tichý
20., 60. Tomáš Sokol
34. Jakub Táborský
19. 9. 15 11:15 ZABEH Guláš FC Prague United 3. 2:1 (2:0)
Guláš hrál velice zodpovědně v obraně a trochu se štěstím zvítězil.
Guláš FC Prague United
Martin Klečka – Vít Bockstefel, Jan Jiráň, Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, Lukáš Paulů, Zdeněk Procházka, Radim Švehla vs Martin Steiner – Tomáš Hájek, Jaroslav Hudec, Tomáš Kohout, Jan Makal, Radim Tichý, David Wall
8. Vít Bockstefel
26. Lukáš Paulů
37 Zdeněk Procházka 36. Jan Makal
12. 9. 15 08:45 TEMPO Prague United GP Rangers 2. 0:0 (0:0)
Vyrovnané utkání skončilo bezbrankovou remízou.
Prague United GP Rangers
Roman Jireš – Tomáš Hájek, Roman Hanus, Lukáš Hartmann, Martin Hašek, Patrik Majer, Jaroslav Moc, Radim Tichý, Petr Uchytil, David Wall vs Jan Skřivánek – Dominik Čemus, Filip Dolan, Tadeáš Kárník, Albert Kincl, Mikoláš Obrusník, Adam Tročil, Raimund Unger
5. 9. 15 08:45 TEMPO Devils of Zderaz Prague United 1. 1:0 (0:0)
Zvítězil tým, který si dokázal vytvořit více příležitostí. Marek Fišer, Lukáš Šeda
Devils of Zderaz Prague United
Jiří Hálek – František Dobřanský, Jindřich Dobřanský, Tomáš Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Antonín Novotný, Miroslav Nýč, Ladislav Švertšal vs Roman Jireš – Tomáš Hájek, Roman Hanus, Lukáš Hartmann, Martin Hašek, Patrik Majer, Martin Steiner, Radim Tichý, Petr Uchytil