15. 11. 15 18:45 MIKU4 Gang of Jan Palach Klikaři FC 10. 3:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, šance byly na obou stranách. Klail
Lukáš Fremut – Demien Angelo Bambur, Adam Blažek, Radek Dán, Radek David, Dan Heuer, Petr Ješeta, Jan Kubíček, Martin Pospíšil vs Petr Malina – David Cholenský, Šimon Kopsa, Vojtěch Kounovský, David Šimera, Jakub Stejskal
46. Dan Heuer
17. Petr Malina
37., 51. Jakub Stejskal
8. 11. 15 17:30 DEKAN Gang of Jan Palach Úžas 1.FFS 9. 2:1 (1:0)
Pěkný zápas dvou vyrovnaných mužstev. Hosté byli o něco fotbalovější, ale nedokázali proměnit své šance. Rozhodující branku utkání vstřelil domácí brankář výkopem přes celé hřiště, hosté v závěru pouze snížili. David Šelmeczi
Gang of Jan Palach Úžas 1.FFS
Lukáš Fremut – Demien Angelo Bambur, Adam Blažek, Radek Dán, Radek David, Pavel Doleček, Jan Kubíček, Tomáš Maxa, Daniel Plecháč vs Martin Mráz – Ondřej Brož, Milan Jenčo, Pavel Krištůfek, Martin Moravec, David Šefara, Jan Šťovíček, Jan Šusta
30. Radek David
42. Lukáš Fremut
60. Milan Jenčo
1. 11. 15 20:00 MIKU3 Čanda bůráků Gang of Jan Palach 8. 1:2 (1:0)
Vyrovnané utkání. Domácí měli víc šancí, které ale nedokázali proměnit. Čapla
Čanda bůráků Gang of Jan Palach
Pavel Bareš – Pavel Dvořák, Michal Machurka, Josef Münzberger, Tomáš Münzberger, Martin Nentvich, Martin Ptáčník, Dan Souček, René Souček, Václav Voslář vs Michal Müller – Demien Angelo Bambur, Adam Blažek, Radek David, Pavel Doleček, Dan Heuer, Petr Ješeta, Daniel Plecháč, Martin Pospíšil
25. Martin Nentvich 41., 55. Martin Pospíšil 49. Petr Ješeta
60. Pavel Doleček
25. 10. 15 20:00 ZAK Gang of Jan Palach Corleone 7. 2:3 (1:1)
Průměrné utkání se šťastnějším koncem pro hostující tým, který rozhodl samém závěru utkání. David Zamrzla, Vít Železný
Gang of Jan Palach Corleone
Lukáš Fremut – Demien Angelo Bambur, Adam Blažek, Radek David, Dan Heuer, Jan Kubíček, Tomáš Maxa, Daniel Plecháč, Martin Pospíšil vs Marcel Zanusso – Mohamed Drame, Zdeněk Kozarec, Ondřej Kudláček, Michal Šejvl, Daniel Sokolíček, Dominik Sokolíček
15. Dan Heuer
53. Martin Pospíšil
17., 59. Mohamed Drame
36. Michal Šejvl
18. 10. 15 20:00 ZABEH Atomový veverky B Gang of Jan Palach 6. 1:4 (1:2)
Celkem pohledné utkání, ve kterém byli aktivnější domácí. Michal Jambor
Atomový veverky B Gang of Jan Palach
Václav Froněk – František Bartůněk, Vladimír Ferjenčik, Ivan Procházka, Miroslav Sládek, Miroslav Strýček, Stanislav Tyšer vs Lukáš Fremut – Demien Angelo Bambur, Adam Blažek, Radek Dán, Radek David, Dan Heuer, Petr Ješeta, Jan Kubíček, Tomáš Maxa, Daniel Plecháč, Martin Pospíšil
10. František Bartůněk 7. Demien Angelo Bambur
29. Martin Pospíšil
36. Tomáš Maxa
51. Daniel Plecháč
11. 10. 15 18:45 MIKU2 Gang of Jan Palach Améby AFC B 5. 10:0 (2:0)
Průměrné utkání jednoznačného průběhu. Vítězný tým Gang of Jan Palach soupeři nedal šanci.
Gang of Jan Palach Améby AFC B
Lukáš Fremut – Adam Blažek, Pavel Doleček, Dan Heuer, Petr Ješeta, Jan Kubíček, Tomáš Maxa, Daniel Plecháč, Martin Pospíšil vs Ivan Lach – Richard Adamec, Jan Beneš, František Kroužil, Martin Matoušek, Petr Maxa
15. OG
21., 33., 38., 39., 40. Tomáš Maxa
42. Adam Blažek
50. Jan Kubíček
56. Daniel Plecháč
4. 10. 15 18:45 CESMI Texas N.Strašecí FC Gang of Jan Palach 4. 2:1 (1:0)
Pohledné a velmi rychlé utkání, ve kterém domácí byli o něco málo lepším a kvalitnějším týmem. Boubín
Texas N.Strašecí FC Gang of Jan Palach
Lukáš Běloušek – Miroslav Blaha, Petr Jindra, Kiryl Kokarau, Tomáš Kouklík, Václav Macháň, Šimon Scharf, Dominik Štoger, Jan Svoboda, Jan Vondráček, Matěj Vondráček vs Lukáš Fremut – Demien Angelo Bambur, Adam Blažek, Radek Dán, Pavel Doleček, Dan Heuer, Petr Ješeta, Tomáš Maxa, Daniel Plecháč, Martin Pospíšil
18. Tomáš Kouklík
44. Dominik Štoger
59. Petr Ješeta 37. Radek Dán
28. 9. 15 16:15 MIKU1 Gang of Jan Palach Sportbar ZIPO 3. 2:4 (1:1)
Rozhodčí se nedostavil.
Gang of Jan Palach Sportbar ZIPO
Lukáš Fremut – Demien Angelo Bambur, Adam Blažek, Radek Dán, Jan Kubíček, Tomáš Maxa, Daniel Plecháč, Martin Pospíšil vs Radim Břoušek – Václav Kamenický, Jakub Kebrle, Marián Pettinger, Martin Růžička, Miroslav Vašina, Tomáš Vašina
30. Tomáš Maxa
34. Adam Blažek
7. Radim Břoušek
37. Miroslav Vašina
51. OG
55. Václav Kamenický
20. 9. 15 20:00 MIKU2 Power WCC Gang of Jan Palach 2. 1:1 (0:0)
Bojovný výkon od obou celků v 1. půli bez branek. V II. půli padlo po jedné brance na obou stranách. Zrodila se zasloužená remíza.
Power WCC Gang of Jan Palach
Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Málek, Jan Posejpal, Vojtěch Rydvan, Jiří Sejkora, Daniel Taras vs Lukáš Fremut – Demien Angelo Bambur, Radek Dán, Radek David, Pavel Doleček, Dan Heuer, Petr Ješeta, Michal Müller, Daniel Plecháč
59. Daniel Taras 53. Pavel Doleček
13. 9. 15 17:30 P2 Gang of Jan Palach Medvědi B 1. 2:4 (2:0)
Domácí vedli po první půli o dvě branky a zdálo se, že vyhraje. Ve druhé půli však hosté přeřadili na jiný rychlostní stupeň a zaslouženě vývoj utkání otočili ve svůj prospěch.
Gang of Jan Palach Medvědi B
Radek Dán – Pavel Doleček, Dan Heuer, Jan Kubíček, Michal Müller, Daniel Plecháč vs Libor Petřina – Libor Ďuriš, Lukáš Dvořáček, Jiří Fiala, Robert Hlubuček, Luboš Kašpar, Jan Kreuzer, Pavol Štofej