St 9.9.15 19:00 METE2 Shooters Morava FC Czech line   (HL8E)
St 9.9.15 20:15 METE2 VŠSK MFF UK VET B Dřeváci   (VL3A)
St 30.9.15 18:30 HRAB2 Palouček AC VET Kumpáni VET   (VL4E)
St 30.9.15 19:45 HRAB2 Tatra 04 Martini BC   (HL3B)
Ne 25.10.15 18:45 MIKU4 England Praha Bad Boys FC   (HL7K)
Ne 25.10.15 20:00 MIKU4 Buzuluk Úvaly FC Strážci Pomeranče   (HL7K)

24. 11. 15 20:45 MIKU1 Los Muchachos Rosengart FC 11. 3:2 (1:0)
Pohledné a vyrovnané utkání rozhodla lepší koncovka domácích. Hostům závěrečný tlak nepřinesl ani bod. Kohout
Los Muchachos Rosengart FC
Ondřej Kořínek – Lukáš Janovský, Josef Klíma, Jan Kořínek, Filip Krystl, Radoslav Michalisko, Martin Szotkowski, Jan Vážný, Jan Zikmund vs Michal Petrov – Jiří Charousek, Michal Petrov, David Planka, Milan Reljič, Karel Toula, Adam Vošvrda
14. Jan Vážný
44., 50. Martin Szotkowski
57 Jan Zikmund 33., 37. Milan Reljič
10. 11. 15 20:15 ZABEH Rosengart FC Prastará dáma 10. 3:7 (2:6)
Jednoznačné utkání v režii hostí. Šaróka
Rosengart FC Prastará dáma
Michal Petrov – Jiří Charousek, Srdjan Florović, Michal Petrov, David Planka, Miljan Popovič, Milan Reljič, Adam Vošvrda vs Tomáš Kvapil – Aleš Chaloupka, Karel Helman, Matěj Veselovský, Martin Veselý, Rostislav Vojtěch, Jan Vosátka, Michal Žofka
2., 9., 45. Milan Reljič 3. Martin Veselý
10., 58. Jan Vosátka
13. Michal Žofka
18., 22. Rostislav Vojtěch
26. Matěj Veselovský
3. 11. 15 20:15 ZABEH Yellow Dildos B Rosengart FC 9. 3:1 (0:0)
Vyrovnané utkání. Yellow Dildos odskočili po změně stran soupeři o tři branky. Ke konci zápasu korigoval Rejlič, ale výhru Dildos to neohrozilo. Čapla
Yellow Dildos B Rosengart FC
Vlastimil Hošek – Jan Bek, Vojtěch Bek, Martin Mrug, Pavel Schleiss, Jakub Šenkárčin, Matěj Vaclík vs Michal Petrov – Srdjan Florović, Michal Petrov, David Planka, Miljan Popovič, Milan Reljič, Adam Vošvrda
38. Jan Bek
40., 44. Matěj Vaclík
55. Milan Reljič
27. 10. 15 20:15 ZABEH Rosengart FC Prague Gunners 8. 1:7 (1:1)
Hodně nervózní utkání. Hráči Prague jsou hodně mladí a fotbaloví, ale jejich projev k soupeři byl urážlivý a zesměšňující. Takové jednání by na fotbale vůbec nemělo být. Jaroslav Hubínek, Zbyněk Staníček
Rosengart FC Prague Gunners
Michal Petrov – Jiří Charousek, Srdjan Florović, Michal Petrov, David Planka, Miroslav Stopka, Karel Toula, Adam Vošvrda vs Marek Binder – Jan Boháč, Pavel Gillern, Daniel Hájek, Jiří Kuzník, Tomáš Melichar, Arian Nadri, Lukáš Staněk
10. Srdjan Florović 18., 57. Daniel Hájek
40., 47. Jan Boháč
49. Lukáš Staněk
50. Tomáš Melichar
58. Arian Nadri
20. 10. 15 19:00 ZABEH Dynamo Prak Rosengart FC 7. 9:2 (3:1)
Utkání, ve kterém si šli od prvních minut pro výhru domácí, jak svým nasazením, tak i důrazem ve druhém poločase už jasně dominovali domácí. Vostatek, Carev
Dynamo Prak Rosengart FC
Miroslav Andrejsek – Peter Hankovský, Marek Hodák, Vladimír Keleman, Tomáš Kočik, Lukáš Kurimský, Miroslav Pešek, Jan Říha, Michal Vajčner vs Michal Petrov – Jiří Charousek, Srdjan Florović, Michal Petrov, David Planka, Miljan Popovič, Milan Reljič, Miroslav Stopka, Karel Toula, Adam Vošvrda
42. Miroslav Stopka
13. 10. 15 20:15 ZABEH Atletico Dělo SFC B Rosengart FC 3. 5:3 (2:2)
Na sedmou ligu velmi kvalitní zápas. Hodně pěkných branek. Slušně odehráno. Rosenberger
Atletico Dělo SFC B Rosengart FC
Šimon Skála – Petr Hanuška, Pavel Jonák, Štěpán Lamich, Ján Malysa, Vít Pravda, Martin Šidák, Lukáš Valík vs Michal Petrov – David Planka, Miljan Popovič, Milan Reljič, Karel Toula, Adam Vošvrda
9., 35. Lukáš Valík
26. Štěpán Lamich
36. Vít Pravda
59. Pavel Jonák
7., 35. Karel Toula
9. Milan Reljič
6. 10. 15 20:15 ZABEH Rosengart FC Pragoflora TJ 6. 8:6 (4:3)
Utkání výborné úrovně vyrovnaného průběhu o jehož vítězi se rozhodlo až v samém závěru.
Rosengart FC Pragoflora TJ
Michal Petrov – Srdjan Florović, Andrej Kruhlyk, David Planka, Milan Reljič, Karel Toula, Adam Vošvrda vs Richard Kepka – Tomáš Bahník, Jan Cavalieri, Tomáš Cavalieri, David Černý, Robert Hůlek, Martin Konvalinka, Miroslav Schnider, Jiří Záhora
50. Tomáš Bahník
29. 9. 15 18:15 LITVI Black mamba IBD Rosengart FC 5. 6:0 k.
Tým Rosengart se k utkání dostavil v nedostatečném počtu.
Black mamba IBD Rosengart FC
Jiří Mastný – Jiří Bláha, Petr Havlík, Radek Lukáš, Miroslav Nečas vs Michal Petrov – Jiří Charousek, Andrej Kruhlyk, Karel Toula, Adam Vošvrda
22. 9. 15 20:15 ZABEH Rosengart FC Planners Prague FC A 4. 3:5 (1:4)
Absolutně vyrovnaný zápas.  Planners měli více štěstí v zakončení a v 1. poločase utekli svému soupeři, což nakonec rozhodlo. Petr Nemynář, Daniel Dudík
Rosengart FC Planners Prague FC A
Michal Petrov – Jiří Charousek, Srdjan Florović, Michal Petrov, David Planka, Miljan Popovič, Milan Reljič, Miroslav Stopka, Karel Toula, Adam Vošvrda vs Michal Švára – Jakub Čermák, Filip Ksandr, Petr Menzl, Michal Mikeš, Aleš Potěšil, Tomáš Rýdl, Michal Sklenářik
26., 47. Milan Reljič
49. David Planka
4. Michal Mikeš
19., 38. Michal Švára
23., 27. Tomáš Rýdl
40. Aleš Potěšil
8. 9. 15 20:15 ZABEH Rosengart FC MIFA Fighters FO 2. 11:1 (4:0)
Rychlejší domácí jasně přehráli hosty, kteří by ale jistě zasloužili více než jednu branku. Adam Blažek, Petr Nemynář
Rosengart FC MIFA Fighters FO
Michal Petrov – Srdjan Florović, Andrej Kruhlyk, Michal Petrov, Milan Reljič, Miroslav Stopka, Karel Toula, Adam Vošvrda vs David Svoboda – Petr Fišer, Martin Hošek, Michal Kodýdek, Zbyněk Mrózek, Michal Polák, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček, Jan Slavík