Po 5.10.15 18:15 CESMI Břewnow boys KMK Vokra VV   (HL3A)
Po 5.10.15 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC V.I.P.   (HL6B)
Po 5.10.15 20:45 CESMI Arabská Rošambo   (HL8B)
Čt 22.10.15 19:00 MOTO3 Fotbaloví bozi 1.W.C.   (HL6E)
Čt 22.10.15 20:15 MOTO3 Bulánci Pražský axiom   (HL7E)

2. 12. 15 20:45 CESMI Holosmetky FC B !nBev Tigers 11. 4:3 (1:0)
Vyrovnané utkání až do poslední vteřiny, kdy domácí se štěstím proměnili trestný kop. Boubín
Holosmetky FC B !nBev Tigers
Michal Černoch – Stanislav Hnát, Štěpán Karlík, Jiří Kühnel, Patrik Laibl, Filip Mrštík, Pavel Peterka vs Remigiusz Nowak – Andrei Bölöni, Pierre De Pauw, Rafael Israel, Kyle Lockeron, Paulo Machado, Vivien Mousqueton, Mathieu Rimee, Maxim Tretiakov
25. Filip Mrštík
39. Stanislav Hnát
49. Patrik Laibl
60. OG
36., 48., 54. Pierre De Pauw
18. 11. 15 18:15 CESMI Tohle není hokej? Holosmetky FC B 10. 9:3 (3:2)
Vyrovnané utkání, které rozhodla nedisciplinovanost nejlepšího hráče Holosmetek. Vojtěch Sedmidubský, Jakub Brožek
Tohle není hokej? Holosmetky FC B
Daniel Samec – Filip Buriánek, Petr Czinege, Luboš Hanus, Filip Hornát, Tomáš Randl, Petr Varvařovský, Adam Zet vs Patrik Laibl – Stanislav Hnát, Štěpán Karlík, Jiří Kühnel, Filip Mrštík, Pavel Peterka, František Presl, Václav Vrbický
34. Václav Vrbický
4. 11. 15 18:15 CESMI Prokaryota FZ Holosmetky FC B 9. 2:3 (2:1)
Holosmetky byly jednoznačně lepším týmem, ale Prokaryota jim statečně odolávala. Makala do poslední minuty, jenže v poslední minutě měl blíže k míči Presl a tak strhl výhru na stranu Holosmetek. Janča
Prokaryota FZ Holosmetky FC B
Dávid Kuczik – Michal Hacaperka, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Jaromír Talíř, David Veselý vs Patrik Laibl – Stanislav Hnát, Štěpán Karlík, Jiří Kühnel, Filip Mrštík, Pavel Peterka, František Presl, Václav Vrbický
25. Tomáš Kuča
27. Michal Hacaperka
14., 45. Václav Vrbický
60. František Presl
28. 10. 15 18:15 CESMI Holosmetky FC B Pivušky FC 8. 7:2 (5:2)
Domácí byli od začátku utkání jasně lepším týmem a po zásluze zvítězili. Boubín
Holosmetky FC B Pivušky FC
Patrik Laibl – Jaroslav Bellada, Michal Černoch, Stanislav Hnát, Jiří Kühnel, Filip Mrštík, František Presl, Václav Vrbický vs Petr Ovčáček – Jindřich Černý, Ladislav Cirus, Martin Jaroš, Josef Kurfürst, Jan Vimer, Jaroslav Vimer
6., 30., 49. Václav Vrbický
11., 55. Filip Mrštík
27. Jiří Kühnel
29. Stanislav Hnát
2., 12. Josef Kurfürst 29. Ladislav Cirus
21. 10. 15 18:15 CESMI Junior Motol Holosmetky FC B 5. 1:4 (0:1)
Utkání v režii hostí rozhodl přesnými zásahy střelec Vrbický. Miroslav Korbel, Michal Petr
Junior Motol Holosmetky FC B
Martin Kliment – Hynek Černý, Filip Kracík, Miloš Kracík, Ludvík Marek, Radek Zuzák vs Patrik Laibl – Jaroslav Bellada, Michal Černoch, Stanislav Hnát, Jiří Kühnel, Filip Mrštík, František Presl, Václav Vrbický
59. Hynek Černý 29., 41., 49., 52. Václav Vrbický
14. 10. 15 19:00 STOD Notorlet Stodůlky Holosmetky FC B 7. 2:2 (0:1)
Nervózní utkání, ve kterém domácí tým dokázal po vyloučení remizovat.
Notorlet Stodůlky Holosmetky FC B
Marek Ždánský – Tomáš Bartoň, Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Kyndl, Martin Neuvirt, Petr Šandera, Jakub Urban, Vladimír Valášek vs Patrik Laibl – Michal Černoch, Stanislav Hnát, Jiří Kühnel, Filip Mrštík, František Presl
59. Stanislav Hnát
7. 10. 15 18:15 CESMI Holosmetky FC B Buchmeister team 6. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili v dostatečném počtu.
Holosmetky FC B Buchmeister team
Patrik Laibl – Michal Černoch, Stanislav Hnát, Štěpán Karlík, Jiří Kühnel, Filip Mrštík, František Presl, Václav Vrbický vs Ondřej Beneš – Jan Bělecký, Martin Přibyl, Václav Volek
23. 9. 15 18:15 CESMI Holosmetky FC B Smíchov PSK 4. 1:0 (1:0)
Nervózní utkání s několika zahozenými šancemi na obou stranách. V závěru poločasu na sebe odpovědnost vzal domácí kapitán a svou brankou rozhodl celý zápas. Stanislav Petroušek, Vladimír Drápal
Holosmetky FC B Smíchov PSK
Pavel Peterka – Michal Černoch, Stanislav Hnát, Jiří Kühnel, Patrik Laibl, Filip Mrštík, František Presl, Václav Vrbický vs Roman Bukva – Zdeněk Buřič, Lukáš Dvořák, Pavel Harašta, Jan Kašný, Martin Kubica, Vladimír Moc, Tomáš Uvíra
25. Michal Černoch 22. Pavel Harašta
16. 9. 15 18:15 CESMI Blok D Holosmetky FC B 3. 0:10 (0:4)
Tým Holosmetky od samého začátku diktoval tempo hry. Svým organizovaným a technickým fotbalem jednoznačně přehrál soupeře rozdílem 2 tříd. Roman Sluka, Tomáš Jirousek
Blok D Holosmetky FC B
Jakub Lejnar – Robert Bouška, Petr Burian, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Nikos Timiopulos vs Pavel Peterka – Jaroslav Bellada, Michal Černoch, Stanislav Hnát, Jiří Kühnel, Patrik Laibl, Filip Mrštík, František Presl, Václav Vrbický
4., 57. Jiří Kühnel
24., 25., 53. Patrik Laibl
27., 40., 59. Václav Vrbický
35. Michal Černoch
46. František Presl
9. 9. 15 18:15 CESMI Holosmetky FC B Růžoví delfínci 97,2 2. 10:0 (6:0)
Tréningový partner Holosmetek odolával 10 minut, potom v 5 minutách 4 góly a vše bylo jasné. Holosmetky prakticky Delfínům nepůjčily balón. Janča, Hofman
Holosmetky FC B Růžoví delfínci 97,2
Jaroslav Bellada – Michal Černoch, Stanislav Hnát, Jiří Kühnel, Patrik Laibl, Filip Mrštík, Pavel Peterka, František Presl, Václav Vrbický vs Miloš Hanousek – Roman Kabele, Jiří Mácha, Dušan Merta, Lukáš Merta, Jan Tumpach, Jiří Vrzal
7., 15., 37. Jiří Kühnel
10., 12., 17. Václav Vrbický
14. Patrik Laibl
44. František Presl
52. Stanislav Hnát
55. Michal Černoch
2. 9. 15 18:15 HANSP Arctica Islandica Holosmetky FC B 1. 4:5 (1:4)
Domácí zaspali začátek. V závěru se však hosté o svůj náskok báli, ale své jednogólové vedení udrželi. Pohledné utkání z obou stran. Kohout, Hauptmann
Arctica Islandica Holosmetky FC B
Tomáš Chvátal – Lukáš Chvátal, Jakub Jánský, Ondřej Němeček, Marek Přeučil, Marek Semerád vs Pavel Peterka – Jaroslav Bellada, Michal Černoch, Stanislav Hnát, Jiří Kühnel, Patrik Laibl, Filip Mrštík, František Presl, Václav Vrbický