Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 29.11.15 | 10:00 | TEMPO | Sestra Sojka Los Niňos M.B. | 11. | 5:5 |
Ne 29.11.15 | 10:00 | ZAK | Sananim FC A Sokol V.-Notorax B | 11. | 7:0 |
Ne 29.11.15 | 10:00 | P1 | Torpédo Řepy Kult žlutého míče | 11. | 3:1 |
Ne 29.11.15 | 10:00 | BECH | Sedmikráskov Čimice Potíže | 11. | 2:1 |
Ne 29.11.15 | 10:00 | P3 | Terron AC Bozi B City Lhotka FC | 11. | 1:3 |
Ne 29.11.15 | 10:00 | P2 | Steaua FC Free team | 11. | 4:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Steaua FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 61:20 | 19 |
2. | Sananim FC A | 11 | 8 | 1 | 2 | 58:21 | 17 |
3. | Torpédo Řepy | 11 | 7 | 2 | 2 | 39:16 | 16 |
4. | City Lhotka FC | 11 | 6 | 2 | 3 | 32:25 | 14 |
5. | Sokol V.-Notorax B | 11 | 6 | 1 | 4 | 39:33 | 11 |
6. | Kult žlutého míče | 11 | 5 | 0 | 6 | 28:28 | 10 |
7. | Terron AC Bozi B | 11 | 3 | 4 | 4 | 21:29 | 10 |
8. | Los Niňos M.B. | 11 | 4 | 2 | 5 | 27:36 | 10 |
9. | Free team | 11 | 3 | 2 | 6 | 17:27 | 8 |
10. | Sedmikráskov Čimice | 11 | 2 | 3 | 6 | 16:44 | 7 |
11. | Potíže | 11 | 1 | 2 | 8 | 12:35 | 4 |
12. | Sestra Sojka | 11 | 1 | 2 | 8 | 24:60 | 3 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
So 5.9.15 | 11:15, 12:30 | P3 | Kult žlutého míče |
Ne 6.9.15 | 15:00, 16:15, 17:30 | TEMPO | Free team |
Út 8.9.15 | 19:15, 20:30 | STER1 | Los Niňos M.B. |
St 9.9.15 | 18:30, 19:45 | HRAB1 | Sokol V.-Notorax B |
So 12.9.15 | 10:00, 11:15 | ZABEH | Sedmikráskov Čimice |
So 19.9.15 | 08:45, 10:00, 11:15 | LITVI | City Lhotka FC |
Po 21.9.15 | 19:00, 20:15 | METE2 | Sananim FC A |
Út 22.9.15 | 18:30, 19:45 | HRAB1 | Free team |
St 30.9.15 | 18:15, 19:30 | PRKOP | Steaua FC |
Čt 1.10.15 | 19:00, 20:15 | MOTO2 | Sokol V.-Notorax B |
So 3.10.15 | 08:45, 10:00 | P3 | Kult žlutého míče |
So 3.10.15 | 08:45, 10:00, 11:15 | LITVI | Terron AC Bozi B |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Jan Kočí | Sananim FC A | 18 |
2. | Richard Kulík | Real Holyně | 18 |
3. | Radim Šebestík | Sananim FC A | 17 |
4. | Tomislav Ryabchych | Sokol V.-Notorax B | 16 |
5. | Miroslav Landa ml. | City Lhotka FC | 11 |
6. | Robin Eremiaš | Sokol V.-Notorax B | 11 |
7. | Igor Costandoi | Zimbru Olymp A | 10 |
8. | Lukáš Horák | Dirty Bastards | 9 |
9. | Marek Černý | Texaské hyeny AC | 9 |
10. | Ion Gutuleac | Zimbru Olymp A | 8 |
11. | František Čáha | Los Niňos M.B. | 8 |
12. | Jiří Kacovský | Sananim FC A | 8 |
13. | Sergiu Birca | Steaua FC | 7 |
14. | Jan Kubáň | Sedmikráskov Čimice | 7 |
15. | Tomáš Černý | City Lhotka FC | 6 |
16. | Vitalie Dumitras | Zimbru Olymp A | 6 |
17. | Nicolae Spiridon | Steaua FC | 6 |
18. | Andrei Cepoi | Romania F.C. | 6 |
19. | Petr Zuran | Terron AC Bozi B | 6 |
20. | Petr Kouba | Los Niňos M.B. | 5 |