Ne 25.10.15 17:30 DABLI Zimbru Olymp A Torpedo Barrandov   (HL3D)
Ne 25.10.15 18:45 DABLI Pragochmel Blšany A S.T.R.U.P.   (HL5I)
Ne 22.11.15 18:45 ZAK Plný plíce Beton FC   (HL6J)
Ne 22.11.15 20:00 ZAK Sokol Barča Vysočany Internazionale AC   (HL3D)

29. 11. 15 10:00 P1 Torpédo Řepy Kult žlutého míče 11. 3:1 (1:0)
Richard Kulík – Lukáš Bernard, Jan Jeřábek, Richard Kulík, Matěj Lev, Libor Náměstek, Karel Poupě, Martin Prokš vs Marek Kořínek – Tomáš Bulena, Jakub Čehovský, Tomáš Klenner, Jan Košatka, Petr Pavlíček, Ondřej Vrána
5. Richard Kulík
57., 59. Matěj Lev
38. Ondřej Vrána
15. 11. 15 18:45 P2 Free team Torpédo Řepy 10. 0:5 (0:2)
Prvních dvacet minut vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Dvě branky brzy po sobě, jak na konci půle, tak na začátku půle druhé stvrdily vývoj utkání. Domácí se nemohli prosadit a poslední 10 minut už jen dohráli. Filip Balcárek, Milan Kozel
Free team Torpédo Řepy
Jakub Žinčík – Robert Apolín, Matěj Chvojka, David Ejem, Ondřej Frýba, Václav Frýba, Petr Malknecht, Martin Olišar vs Richard Kulík – Lukáš Bernard, Jan Jeřábek, Richard Kulík, Matěj Lev, Libor Náměstek, Karel Poupě, Martin Prokš
23. Karel Poupě
26., 33., 50. Richard Kulík
39. Libor Náměstek
8. 11. 15 17:30 MIKU3 Torpédo Řepy City Lhotka FC 9. 1:3 (0:3)
Utkání hrané v dobrém tempu s velkým množství šancí. Hosty velmi podržel gólman. Martin Kučera, Jakub Macháček
Torpédo Řepy City Lhotka FC
Richard Kulík – Lukáš Bernard, Richard Kulík, Matěj Lev, Libor Náměstek, Karel Poupě, Martin Prokš vs Ladislav Špička – Tomáš Černý, Vanilson Alessandro De Abreu, Milan Dědek, Miroslav Landa, Miroslav Landa ml., Marcus Matias Maciel, Adriano Santana do Esprito
36. Richard Kulík 5. Miroslav Landa
10., 20. Miroslav Landa ml.
1. 11. 15 13:45 P1 Terron AC Bozi B Torpédo Řepy 8. 2:2 (1:2)
Oba týmy si po zásluze rozdělily body. Voldán
Terron AC Bozi B Torpédo Řepy
Leoš Melichar – Kryštof Janík, Daniel Manda, Petr Pokorný, Pavel Ruml, Milan Šebek, Petr Zuran vs Richard Kulík – Lukáš Bernard, Jan Jeřábek, Richard Kulík, Matěj Lev, Libor Náměstek, Karel Poupě
18. Daniel Manda
38. Milan Šebek
6. Lukáš Bernard
7. Richard Kulík
18. 10. 15 12:30 P2 Torpédo Řepy Steaua FC 7. 1:2 (0:0)
Torpédo vycházelo  hluboké defenzivy a zlobilo z brejků. Steaua se ujala vedení ve 2. poločase, ale neubránila ho. Nakonec se ale před koncem druhé půle probudili a slavili šťastné vítězství. Hošek, Voldán
Torpédo Řepy Steaua FC
Richard Kulík – Petr Hénig, Jan Jeřábek, Richard Kulík, Libor Náměstek, Martin Prokš, Karel Půlpán vs Stefan Cioclu – Sergiu Birca, Andrei Cepoi, Igor Costandoi, Vitalie Dumitras, Ivan Gryga, Alexandru Gutuleac, Ion Gutuleac, Stepan Lungu, Nicolae Spiridon, Veaceslav Todorov
43. Jan Jeřábek 34. Vitalie Dumitras
58. Sergiu Birca
11. 10. 15 13:45 ZAK Sokol V.-Notorax B Torpédo Řepy 6. 0:6 (4:1)
Utkání bylo předčasně ukončeno ve 45. minutě, jeden z hráčů Notoraxu neprokázal při konfrontaci svou totožnost. Zápas byl kontumován ve prospěch Torpeda Řepy.
Sokol V.-Notorax B Torpédo Řepy
Marek Ferstl – Robin Eremiaš, Václav Horejsek, Rudolf Hůrka, Petr Jambor ml., Pavel Kunst, Tomislav Ryabchych, Tomáš Tesař vs Richard Kulík – Lukáš Bernard, Petr Hénig, Jan Jeřábek, Richard Kulík, Matěj Lev, Libor Náměstek, Karel Poupě, Martin Prokš, Martin Roskovec
8., 45. Robin Eremiaš
12., 15. Tomislav Ryabchych
28. Rudolf Hůrka
25. Richard Kulík 33. Karel Poupě
45. Karel Poupě
4. 10. 15 16:15 P3 Sestra Sojka Torpédo Řepy 5. 2:4 (2:2)
Torpédo se ujalo dvoubrankového vedení, ale oslabená Sestra Sojka do půle srovnala. Po změně stran přidalo Torpédo dva rychlé branky a zápas kontrolovalo. Čapla J., Čapla M.
Sestra Sojka Torpédo Řepy
Jan Bělonožník – Lukáš Horák, Max Hornof, Michal Vlasák, Jan Výborný vs Richard Kulík – Lukáš Bernard, Radek Hejda, Jan Jeřábek, Richard Kulík, Matěj Lev, Libor Náměstek, Karel Poupě, Martin Prokš
18., 28. Michal Vlasák 11. Libor Náměstek
13., 36. Richard Kulík
39. Lukáš Bernard
28. 9. 15 17:30 P2 Torpédo Řepy Sedmikráskov Čimice 4. 6:0 (1:0)
Kvalitní zápas. Torpédo zlomilo odpor hostů po pauze především díky Kulíkovi. Matouš Knapp, Matěj Pokorný
Torpédo Řepy Sedmikráskov Čimice
Richard Kulík – Radek Hejda, Jan Jeřábek, Richard Kulík, Matěj Lev, Libor Náměstek, Karel Poupě, Martin Prokš vs Jiří Decastelo – Martin Danielovský, Tomáš Fibich, Jan Kubáň, Zdeněk Rejšek, Jan Šmucr, Vít Ulrich, Martin Záleha
10., 32., 38., 48. Richard Kulík
53., 54. Matěj Lev
20. 9. 15 08:45 HANSP Sananim FC A Torpédo Řepy 3. 3:5 (1:3)
Ze začátku to vypadalo na celkem jasné vítězství hostů, ale pak domácí zabrali a vyrovnali. Poté se však hosté opět zvedli a rozhodli utkání ve svůj prospěch. David Mottl, Miroslav Novotný
Sananim FC A Torpédo Řepy
René Benda – Tomáš Chrudimský, Tomáš Dojava, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Jiří Ptáček, Štěpán Šulc vs Richard Kulík – Lukáš Bernard, Jan Jeřábek, Richard Kulík, Matěj Lev, Libor Náměstek, Karel Poupě, Martin Prokš
23. OG
33., 49. Jan Kočí
13., 58. Libor Náměstek
14., 22., 32. Richard Kulík
13. 9. 15 17:30 P3 Torpédo Řepy Potíže 2. 1:1 (1:1)
Ačkoliv hráli domácí celé utkání v početní převaze, tak před brankou soupeře nic nevymysleli a nakonec mohli být rádi za remízu.
Torpédo Řepy Potíže
Richard Kulík – Lukáš Bernard, Martin Červenka, Matěj Lev, Libor Náměstek, Karel Poupě, Martin Prokš vs Robert Bertien Fencl – Tomáš Anděl, Martin Bálek, Jaroslav Dolejší, Jakub Sluka
28. Lukáš Bernard 10. Martin Bálek
6. 9. 15 20:00 MIKU4 Los Niňos M.B. Torpédo Řepy 1. 2:5 (0:2)
Velmi pěkné utkání, ve kterém se pro poražené... Český, Procházka
Los Niňos M.B. Torpédo Řepy
David Staněk – František Čáha, Ondřej Gothard, Pavel Hanuš, Michal Hrabák, Matouš Hrubeš, Petr Kouba, Tomáš Koutský, David Sládek vs Richard Kulík – Martin Červenka, Jan Jeřábek, Richard Kulík, Matěj Lev, Libor Náměstek, Karel Poupě, Martin Prokš