12. Atletico de Toranja 11 0 0 11 0:66 -4

Ne 20.9.15 17:30 ZAK Komety FC A Sokol Vysočany B   (HL4F)
Ne 20.9.15 18:45 ZAK Debakl FC Bamboocha City   (HL4F)
Ne 18.10.15 12:30 P1 Hustec Angmar A   (HL4E)
Ne 18.10.15 13:45 P1 Sestra Sojka Terron AC Bozi B   (HL7J)
Ne 18.10.15 15:00 P1 Černý pumy Athletico Spořilov   (HL6J)

28. 11. 15 13:45 P2 Profesoři Gremio 11. 3:0 (0:0)
V utkání průměrné úrovně se lepší Profesoři prosadili až ve druhém poločase. Socher, Brhel
Profesoři Gremio
František Hubr – Jan Brabenec, Tomáš Dvořák, Václav Farský, Martin Nůsek, Michal Nůsek, Jiří Procházka, Zbyněk Szeliga vs Jan Šťastný – Zbyněk Chládek, Petr Coufal, Michal Gráf, Tomáš Jindra, Josef Kujal, Petr Šťastný
42. Jiří Procházka
46. Tomáš Dvořák
55. Jan Brabenec
14. 11. 15 10:00 ZABEH Atletico de Toranja Profesoři 10. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
Atletico de Toranja Profesoři
vs František Hubr – Jan Brabenec, Tomáš Dvořák, Václav Farský, Martin Nůsek, Jiří Procházka, Pavel Rozkovec, Zbyněk Szeliga, Benjamin Tuček
7. 11. 15 10:00 ZABEH Profesoři Šílené veverky 9. 2:0 (1:0)
Přátelské a vyrovnané utkání, kde oba týmy měly šance, ale lepší byli domácí. Alzhan Turlybekov, Alnur Oskar
Profesoři Šílené veverky
František Hubr – Jan Brabenec, Václav Farský, Martin Nůsek, Michal Nůsek, Pavel Rozkovec vs Tomáš Harvánek – Libor Barto, Zdeněk Hruboš, Štěpán Kleček, Petr Skařupa, Jurij Vančický, Jiří Veselý
9. Pavel Rozkovec
41. Václav Farský
17. 10. 15 10:00 ZABEH Profesoři Lohy Boys 6. 6:0 (2:2)
V první půli vyrovnané utkání. Po pauze se domácí zaměřili na obranu a často přistupovali k ostrým a nevybíravým zákrokům. Ke konci zápasu však vstřelili náhodný gól a už to vypadalo, že odejdou jako vítězové, což jim překazil gól hostů dvě minuty před koncem. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Profesorů pro start neregistrovaného hráče v týmu Lohy boys. Matouš Novák, Tomáš Josefus
Profesoři Lohy Boys
Jiří Procházka – Jan Brabenec, Tomáš Dvořák, Václav Farský, Martin Nůsek, Michal Nůsek, Pavel Rozkovec, Zbyněk Szeliga, Benjamin Tuček vs Ondřej Beránek – René Blahovský, David Deutsch, Michal Hrstka, Jan Karabec
5., 8. Pavel Rozkovec
56. Benjamin Tuček
25., 26. David Deutsch
59. René Blahovský
20. Ondřej Beránek
10. 10. 15 10:00 ZABEH Legendy FC Profesoři 5. 2:4 (1:1)
Vyrovnané utkání, rozhodla lepší koncovka Profesorů. Vostatek, Melíšek
Legendy FC Profesoři
Tomáš Rejlek – Roman Kača, Zdeněk Košnar, Jiří Macák, David Moc, Tomáš Pastucha, David Zamrzla vs František Hubr – Jan Brabenec, Václav Farský, Martin Nůsek, Michal Nůsek, Jiří Procházka, Pavel Rozkovec, Zbyněk Szeliga
23. David Zamrzla
40. Jiří Macák
3., 33. Jan Brabenec
50., 52. Zbyněk Szeliga
3. 10. 15 10:00 ZABEH Profesoři Kanonýři 4. 1:4 (1:1)
Utkání proběhlo v klidném tempu. Jakub Hnaníček, Radek Vondráček
Profesoři Kanonýři
František Hubr – Jan Brabenec, Tomáš Dvořák, Václav Farský, Martin Nůsek, Michal Nůsek, Jiří Procházka, Pavel Rozkovec, Zbyněk Szeliga vs Jan Beneš – David Beneš, Otakar Cejnar, Jakub Císař, Jindřich Gronych, Václav Houška, Jiří Hron, Martin Kubíček, Martin Prchal, Jan Straka, Ivan Weber
29. Pavel Rozkovec 20., 54. Jindřich Gronych
49. Martin Kubíček
60. Václav Houška
26. 9. 15 11:15 KBELY Hustá pěna FC Profesoři 7. 7:1 (4:0)
Pohledné utkání, ve kterém ovládli prví poločas jednoznačně hráči Hustá Pěna FC v poměru, 4:0. Následně dovedli utkání k vítězství v poměru 7:1. Melíšek, Carev
Hustá pěna FC Profesoři
Petr Bráza – Daniel Beneš, Tomáš Dvořák, David Gregora, Jan Kosejk, Pavel Morda, Michal Stáňo, Jakub Voldřich vs František Hubr – Jan Brabenec, Tomáš Dvořák, Václav Farský, Martin Nůsek, Michal Nůsek, Jiří Procházka, Pavel Rozkovec, Zbyněk Szeliga, Benjamin Tuček, Václav Veselka
1. Daniel Beneš
10., 18., 44. Michal Stáňo
24., 54. Tomáš Dvořák
38. Martin Nůsek
53. Jiří Procházka
19. 9. 15 10:00 P2 Kalich club Žižkov Profesoři 3. 2:0 (1:0)
Nudné utkání, ve kterém domácí byli produktivnější v zakončení a vyhráli. Robert Jůza, Jakub Podlesný
Kalich club Žižkov Profesoři
Lukáš Somol – Boris Damjanov, Martin Grůša, Zdeněk Grůša ml., Zdeněk Grůša st., Petr Hromas, Martin Kretík, Antonín Měchura, Petr Novotný vs František Hubr – Jan Brabenec, Jiří Chytil, Michal Nůsek, Jiří Procházka, Pavel Rozkovec, Nikolas Velios
24., 55. Zdeněk Grůša st.
12. 9. 15 10:00 ZABEH Profesoři Catchers SC 2. 2:3 (1:1)
Zajímavé utkání, ve kterém měli hosté pomalejší rozjezd, ale postupem času přebírali iniciativu a díky Vandasovi si připsali výhru.