Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 29.11.15 | 12:30 | BECH | Rumové pralinky FC Lobotomici | 11. | 3:3 |
Ne 29.11.15 | 12:30 | P1 | Old Mosquitos Vozovna Hloubětín A | 11. | 2:2 |
Ne 29.11.15 | 12:30 | P2 | Rychlí banáni Kopanda team FC | 11. | 1:4 |
Ne 29.11.15 | 12:30 | ZAK | Palmeiras Prosek Lopaty | 11. | 6:0 k. |
Ne 29.11.15 | 12:30 | P3 | Vodka team FC Výlov 0.FC | 11. | 1:2 |
Ne 29.11.15 | 12:30 | TEMPO | Tým Jakuba Harapáta Lipodur FC A | 11. | 8:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopanda team FC | 11 | 8 | 2 | 1 | 49:17 | 18 |
2. | Lipodur FC A | 11 | 8 | 1 | 2 | 39:21 | 17 |
3. | Výlov 0.FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 36:16 | 16 |
4. | Palmeiras Prosek | 11 | 5 | 3 | 3 | 42:25 | 13 |
5. | Rumové pralinky FC | 11 | 3 | 6 | 2 | 29:26 | 12 |
6. | Rychlí banáni | 11 | 5 | 1 | 5 | 29:19 | 11 |
7. | Lobotomici | 11 | 4 | 2 | 5 | 32:29 | 10 |
8. | Tým Jakuba Harapáta | 11 | 6 | 1 | 4 | 31:30 | 9 |
9. | Vodka team FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:26 | 9 |
10. | Vozovna Hloubětín A | 11 | 3 | 2 | 6 | 26:41 | 8 |
11. | Old Mosquitos | 11 | 1 | 3 | 7 | 15:38 | 5 |
12. | Lopaty | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | -4 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Út 1.9.15 | 18:30, 19:45 | HRAB1 | Vodka team FC |
Út 1.9.15 | 19:30, 20:45 | TEMPO | Kopanda team FC |
Ne 6.9.15 | 11:15, 12:30 | P2 | Vozovna Hloubětín A |
So 12.9.15 | 08:45, 10:00, 11:15 | ZAK | Palmeiras Prosek |
St 16.9.15 | 19:00, 20:15 | METE2 | Tým Jakuba Harapáta |
Pá 18.9.15 | 17:45, 19:00 | TEMPO | Lopaty |
So 19.9.15 | 11:15, 12:30 | BECH | Výlov 0.FC |
St 23.9.15 | 18:30, 19:45 | HRAB1 | Old Mosquitos |
Po 28.9.15 | 13:45, 15:00 | P1 | Rumové pralinky FC |
Po 28.9.15 | 16:15, 17:30 | P1 | Lobotomici |
Po 28.9.15 | 18:45, 20:00 | MIKU4 | Rychlí banáni |
St 30.9.15 | 18:30, 19:45 | HRAB3 | Lipodur FC A |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Filip Dlabola | Palmeiras Prosek | 15 |
2. | Petr Dvořák | Lobotomici | 11 |
3. | Jakub Vaníček | Rychlí banáni | 10 |
4. | Petr John | Tým Jakuba Harapáta | 8 |
5. | Radek Churaň | Kopanda team FC | 8 |
6. | Tomáš Gorol | Kopanda team FC | 8 |
7. | Martin Bošiak | Kopanda team FC | 7 |
8. | Ján Mišovic | Vozovna Hloubětín A | 7 |
9. | Ondřej Boháč | Lobotomici | 6 |
10. | Šimon Malý | Tým Jakuba Harapáta | 6 |
11. | Zdeněk Sekavec | Palmeiras Prosek | 6 |
12. | Karel Vacek | Vozovna Hloubětín A | 6 |
13. | Josef Suchánek | Restart FC | 6 |
14. | Andrei Trahim | Ultimate Tým 21 Praha | 5 |
15. | Michal Malý | Lipodur FC A | 5 |
16. | Ondřej Křivánek | Rychlí banáni | 5 |
17. | Igori Miron | Rumové pralinky FC | 5 |
18. | Sergiu Miron | Co je? | 5 |
19. | Václav Pícha | Lipodur FC A | 5 |
20. | Martin Ďuríček | Kopanda team FC | 5 |