10. Vozovna Hloubětín A 11 3 2 6 26:41 8

Po 28.9.15 16:15 P1 Sokol Suchdol TJ Fifty-two faders   (HL7L)
Po 28.9.15 17:30 P1 Terron AC Bozi B Potíže   (HL7J)
Čt 5.11.15 19:30 CESMI Efficenza AC Fugas CF A   (HL5F)
Čt 5.11.15 20:45 CESMI Goldfingers Bastards FELace FK   (HL8H)
Po 23.11.15 19:00 P3 Speciál Bráník A Borussia Bubeneč   (HL5B)
Po 23.11.15 20:15 P3 Zelení lenochodi FC 64! FC Kobylisy B   (HL8C)

29. 11. 15 12:30 BECH Rumové pralinky FC Lobotomici 11. 3:3 (0:2)
Po jednoznačném prvním poločase dokázali domácí srovnat a nakonec si oba týmy body dělily. Jakub Čermák, Filip Ksandr
Rumové pralinky FC Lobotomici
Pavel Kohout – Sergiy Bronskyy, Dušan Cendelín, Farid Hanafi, Pavel Kohout, Igori Miron, Sergiu Miron, Robert Václavík vs Daniel Vlach – Radek Barták, Ondřej Boháč, Petr Dvořák, Pavel Loderer, Michal Petrželka, Zdeněk Řádek, Roman Treml
45. Igori Miron
51., 59. Dušan Cendelín
13., 15., 58. Petr Dvořák
15. 11. 15 15:45 MALES Lobotomici Palmeiras Prosek 10. 1:1 (0:1)
Bojovné utkání, které skončilo spravedlivou remízou.
Lobotomici Palmeiras Prosek
Daniel Vlach – Radek Barták, Ondřej Boháč, Petr Dvořák, Pavel Loderer, Michal Petrželka, Zdeněk Řádek, Roman Treml vs Peter Mikulec – Martin Daniš, Filip Dlabola, Jaroslav Lhota, Josef Malý, Pavel Mikulec, Marek Novotný, Ondřej Pícha, Tomáš Spanilý
60. Zdeněk Řádek 7. Ondřej Pícha
8. 11. 15 16:15 MIKU4 Old Mosquitos Lobotomici 9. 2:5 (1:2)
Lobotomici byli po celý zápas lepší. Hru doprovázela řada nepřesností, ale kluci z obou týmů toto vyrovnali bojovností. Tomáš Axler, David Chrást
Old Mosquitos Lobotomici
Jiří Sedmík – Josef Hervert, Radek Opichal, Michal Pešek, Zdeněk Schlibener, Jan Svoboda, Jan Zeman vs Daniel Vlach – Radek Barták, Ondřej Boháč, Petr Dvořák, Pavel Loderer, Michal Petrželka, Zdeněk Řádek, Roman Treml
14. Josef Hervert
54. Zdeněk Schlibener
29., 43., 58. Ondřej Boháč
30. Petr Dvořák
33. Zdeněk Řádek
1. 11. 15 20:00 SCBEC Lobotomici Lopaty 8. 6:0 k.
25. 10. 15 18:45 BECH Lobotomici Vozovna Hloubětín A 7. 2:5 (0:3)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro hosty. Michal Čermák
Lobotomici Vozovna Hloubětín A
Daniel Vlach – Petr Dvořák, Jiří Hejčl, Pavel Loderer, Michal Petrželka, Zdeněk Řádek, Roman Treml vs Antonín Růžička – Martin Hladík, Robert Kopřiva, Zbyněk Kubelka, Ján Mišovic, Josef Plaček
51. Roman Treml
55. Petr Dvořák
18., 23., 45., 56. Ján Mišovic
21. Josef Plaček
18. 10. 15 17:45 METE1 Kopanda team FC Lobotomici 6. 4:2 (3:1)
Hosté odehráli celý zápas jen ve čtyřech v poli a podle toho se zápas odvíjel. Domácí měli celou dobu utkání pod kontrolou a v pohodovém tempu zvítězili 4:2. Kohout, Pavlíček
Kopanda team FC Lobotomici
Alois Sečkár – Martin Bošiak, Radek Churaň, Martin Ďuríček, Tomáš Gorol, Martin Hložek, Radek Janoušek, Milan Matějka, Vojtěch Miler, Jan Togner vs Ondřej Boháč – Petr Dvořák, Michal Petrželka, Zdeněk Řádek, Roman Treml
6. Jan Togner
16. Vojtěch Miler
24. Martin Bošiak
47. Radek Janoušek
15., 32. Petr Dvořák
11. 10. 15 17:15 HOSTI Lobotomici Lipodur FC A 5. 1:4 (0:2)
Lipodur jasně přehrál Lobotomiky. Dvořák byl sice nejlepším hráčem ale sám na to nestačil. Janča, Oravec
Lobotomici Lipodur FC A
Daniel Vlach – Radek Barták, Ondřej Boháč, Petr Dvořák, Jiří Hejčl, Pavel Loderer, Michal Petrželka, Zdeněk Řádek, Tomáš Zajac vs Jiří Cvejn – Tomáš Benda, Jiří Jaroš, Jan Kelman, Michal Malý, Václav Pícha, Jan Plachý, Tomáš Somr, Jakub Vindiš, Vladimír Vindiš
47. Petr Dvořák 6 Tomáš Zajac 2. Jakub Vindiš
25. Tomáš Somr
48. Michal Malý
54. Jan Kelman
4. 10. 15 17:45 METE1 Výlov 0.FC Lobotomici 4. 3:2 (1:0)
Vyrovnané a bojovné utkání. Faltys, Pavlíček
Výlov 0.FC Lobotomici
Pavel Svoboda – Miloslav Cakl, Jiří Fexa, Vojtěch Hála, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Petr Soldát, Jiří Šorčík vs Daniel Vlach – Radek Barták, Ondřej Boháč, Jiří Hejčl, Pavel Loderer, Michal Petrželka, Roman Treml
10. Pavel Mičánek
33., 35. Jiří Fexa
52., 56. Ondřej Boháč
20. 9. 15 15:00 P2 Lobotomici Vodka team FC 3. 4:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, hlavně v první půli. Ve druhé půli se projevila větší fotbalová vyzrálost na straně domácích, kteří zasloužen zvítězili. Lukáš Dvorčák, Ruslan Karpa
Lobotomici Vodka team FC
Daniel Vlach – Radek Barták, Ondřej Boháč, Petr Dvořák, Pavel Loderer, Michal Petrželka, Roman Treml, Tomáš Zajac vs David Veselý – Lukáš Borovička, Tomáš Dvořák, Michal Fišer, Jan Foukner, Milan Mrázek, Ervín Schün, Tomáš Sibřina, Michal Stárek, Josef Suchánek, Petr Vála
10. Petr Dvořák
37. Tomáš Zajac
51., 53. Michal Petrželka
37., 39. Milan Mrázek
13. 9. 15 15:00 CESMI Tým Jakuba Harapáta Lobotomici 2. 0:3 (0:2)
Slušné utkání, průměrná úroveň, vítěz lepší v koncovce. Husák, Brhel
Tým Jakuba Harapáta Lobotomici
Petr Maceček – Matouš Bolek, Ondřej Holubec, Petr John, Jakub Kopáček, Šimon Malý, Jaromír Šorf, Robert Vejdělek, Martin Zurian vs Daniel Vlach – Radek Barták, Petr Dvořák, Pavel Loderer, Michal Petrželka, Zdeněk Řádek, Tomáš Zajac
6. Radek Barták
27. Petr Dvořák
58. Tomáš Zajac
6. 9. 15 17:30 ZABEH Lobotomici Rychlí banáni 1. 3:5 (2:1)
Domácí po první půli vedli o jednu branku, ale ve druhé půli hosté zabrali a dokázali výsledek zvrátit ve svůj prospěch. Košťál,Cína
Lobotomici Rychlí banáni
Daniel Vlach – Radek Barták, Ondřej Boháč, Petr Dvořák, Pavel Loderer, Michal Petrželka, Roman Treml vs Jan Mrázek – Petr Český, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Marie Mrázková, Alexander Šafařík Pštrosz, Jakub Vaníček, Miloš Vaníček