Čt 11.6.15 20:30 SCBEC Běchovičtí sršni A Hell´s Old Boys   (VL3B)

24. 6. 15 18:15 DEKAN Rokoska SUP Felix club super 13. 6:3 (4:0)
Dobrý fotbálek, domácí byli lepší a sehranější. Kovařík
Jaroslav Marek – Zdeněk Genčev, Miloslav Henzelín, Lubomír Hluší, Václav Hon, Josef Kalenda, František Kašpar, Miloš Niesner, Petr Vydra, Roman Zahrádka vs Jiří Nekola – Martin Balík, Josef Filinger, Jindřich Hříbal, Karel Konečný, Alexandros Koranis, Jan Šercl, Václav Tomášek
55. Petr Vydra
35., 45. Alexandros Koranis
52. Jan Šercl
8. 6. 15 19:00 P3 Estudiantes Rokoska SUP 12. 0:7 (0:2)
Vítězství Rokosky bylo více méně zasloužené. Domácí se nedostali k momentu kdy by zažili radost ze vstřeleného gólu. Hráno v poklidném tempu s narážečkami a pohybem.   Jambor, Jambor
Estudiantes Rokoska SUP
Antonín Alčer – Jiří Fiala, Jiří Herden, Martin Just, Lubomír Kubička, Petr Mitrovský, Miroslav Švarc, Pavel Toman vs Jaroslav Marek – Miloslav Henzelín, Lubomír Hluší, František Kašpar, Robin Náse, Miloš Niesner, Filip Novák, Jiří Pařízek, Petr Vydra
4., 54. Filip Novák
30. Jiří Pařízek
33. Miloslav Henzelín
46., 52. Lubomír Hluší
50. Petr Vydra
3. 6. 15 19:00 SANC1 Rokoska SUP Enzian 11. 5:0 (0:0)
Jasné utkání pro domácí, hrané v poklidu.
Rokoska SUP Enzian
Jaroslav Marek – Miloslav Henzelín, Lubomír Hluší, Josef Kalenda, Robin Náse, Miloš Niesner, Filip Novák, Jiří Pařízek, Petr Vydra vs Michal Smrž – Miroslav Bílek, Petr Fohl, Tomáš Horník, Petr Kalenda, Roman König, Václav Matoušek, Miroslav Michalec, Alexandr Popescu
34., 41. Miloš Niesner
35. Petr Vydra
37. Jiří Pařízek
52. Robin Náse
27. 5. 15 19:15 STOD Koliba F.C.V. Rokoska SUP 10. 2:2 (0:1)
V úvodu nastřelili domácí tyč a několikrát nechali vyniknout brankáře hostů. Po zranění domácího gólmana hrála Koliba bez střídání, a tak to vypadalo na pohodlnou výhru Rokosky. Jenže v závěru snížil César a o 6 minut později dokázal vyrovnat Tůma, a tak Koliba vybojovala zlatý bod. Jakub Fajfr, Jan Vácha
Koliba F.C.V. Rokoska SUP
Miroslav Kos – Leoš César, Zdeněk Dražík, Vladimír Karban, Petr Podhůrský, Antonín Sýkora, Jindřich Tůma vs Jaroslav Marek – Zdeněk Genčev, Miloslav Henzelín, Lubomír Hluší, František Kašpar, Robin Náse, Miloš Niesner, Filip Novák, Petr Vydra
51. Leoš César
57. Jindřich Tůma
4. Petr Vydra
39. Zdeněk Genčev
20. 5. 15 19:00 zzSANC3 Rokoska SUP 1.FC RUM SUP 9. 2:2 (2:0)
Zápas byl v první půli v režii RUMU jež nadvládu potvrdil 2 góly. Ve druhé půli Rokosce přišli další dva hráči a to nakonec rozhodlo o tom, že zápas skončil remízou neboť Rokoska se výrazně zlepšila.
Rokoska SUP 1.FC RUM SUP
Josef Kalenda – Zdeněk Genčev, Miloslav Henzelín, Lubomír Hluší, Václav Hon, Robin Náse, Miloš Niesner, Jiří Pařízek, Petr Vydra vs Václav Havrda – Martin Benda, Pavel Borovička, Michal Chládek, Jiří Kaliba, Milan Miler, Vladimír Mrázek, Pavel Škirda, Michal Šolc, Josef Velán, Zdeněk Vojáček
23. Jiří Pařízek
29. Miloš Niesner
50. Josef Velán
52. Jiří Kaliba
13. 5. 15 18:15 MIKU4 Cormoran FC SUP Rokoska SUP 8. 6:5 (1:4)
Utkání dvou rozdílných poločasů.
Cormoran FC SUP Rokoska SUP
Viktor Janauer – Roman Heinz, Jiří Jirsa, Vladislav Kašpar, Viktor Kellerstein, Josef Kurka, Daniel Los, Martin Vosátka vs Josef Kalenda – Zdeněk Genčev, Miloslav Henzelín, Lubomír Hluší, Václav Hon, Robin Náse, Miloš Niesner, Filip Novák, Jiří Pařízek, Petr Vydra
23. Václav Hon
5. 5. 15 19:00 METE2 Rokoska SUP Tycho de Brahe SUP 7. 6:2 (3:0)
Aktivnější domácí měli utkání pod kontrolou, snad jen kolem 45.min nechali soupeře trochu čuchnout.. Kohout, Hauptmann
Rokoska SUP Tycho de Brahe SUP
Miloslav Henzelín – Zdeněk Genčev, Lubomír Hluší, Alexander Najdenov, Robin Náse, Miloš Niesner, Jiří Pařízek, Petr Vydra vs Jaroslav Pilecký – Hana Filipová, Viktor Kassl, Vladimír Kolankiewicz, Pavel Kopečný, Zdeněk Lust, Karel Vodička, Miroslav Volák