Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 24.11.15 | 18:15 | ZABEH | PFC Kodymka SUP B Nejistá sezóna SUP | 11. | 2:4 |
Út 10.11.15 | 19:45 | HRAB2 | Nejistá sezóna SUP Novis Praha | 10. | 0:3 |
Út 3.11.15 | 19:30 | MIKU4 | Nejistá sezóna SUP Vibromax 2012 | 9. | 4:2 |
Út 20.10.15 | 19:30 | HOSTI | Javorák plus Nejistá sezóna SUP | 8. | 0:0 |
Út 13.10.15 | 20:45 | DEKAN | Nejistá sezóna SUP Čechie 12° SUP | 7. | 5:2 |
Po 5.10.15 | 19:30 | BIHOR | Berger club SUP Nejistá sezóna SUP | 6. | 3:1 |
Út 29.9.15 | 20:15 | MOTO1 | Nejistá sezóna SUP Koliba F.C.V. | 5. | 2:0 |
Pá 25.9.15 | 18:00 | P3 | Úderka Žižkov SUP Nejistá sezóna SUP | 4. | 3:0 |
Pá 18.9.15 | 19:15 | MALES | Nejistá sezóna SUP Tučňáci SUP B | 3. | 2:1 |
Pá 11.9.15 | 17:45 | TEMPO | Blesk VK SUP Nejistá sezóna SUP | 2. | 7:0 |
Út 1.9.15 | 18:15 | MIKU2 | Nejistá sezóna SUP Radouč FC A | 1. | 4:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novis Praha | 11 | 8 | 1 | 2 | 46:25 | 17 |
2. | Čechie 12° SUP | 11 | 6 | 2 | 3 | 29:14 | 14 |
3. | Úderka Žižkov SUP | 11 | 6 | 1 | 4 | 31:21 | 13 |
4. | Nejistá sezóna SUP | 11 | 6 | 1 | 4 | 22:25 | 13 |
5. | Tučňáci SUP B | 11 | 6 | 0 | 5 | 32:27 | 12 |
6. | Javorák plus | 11 | 5 | 2 | 4 | 21:16 | 12 |
7. | Radouč FC A | 11 | 6 | 0 | 5 | 30:30 | 12 |
8. | Berger club SUP | 11 | 4 | 2 | 5 | 19:21 | 10 |
9. | Blesk VK SUP | 11 | 5 | 3 | 3 | 34:26 | 9 |
10. | PFC Kodymka SUP B | 11 | 3 | 3 | 5 | 29:32 | 9 |
11. | Vibromax 2012 | 11 | 2 | 0 | 9 | 15:43 | 4 |
12. | Koliba F.C.V. | 11 | 1 | 1 | 9 | 12:40 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 2.9.15 | 18:00 | STER2 | Míchačky Sean team B (HL6F) |
St 2.9.15 | 19:15 | STER2 | Guatemalské ještěrky Le Jardin (HL7E) |
St 2.9.15 | 20:30 | STER2 | Black bridge elite The Wall (HL6F) |
St 28.10.15 | 18:15 | MIKU3 | Literpool United Majklovi Svině (HL8G) |
St 28.10.15 | 19:30 | MIKU3 | Unreal Students FC Greenhorns FC (HL5E) |
St 28.10.15 | 20:45 | MIKU3 | TBC Lachtan A Sváteční mančaft (HL6D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Beneš Jiří | 2 | 0 |
Brejcha František | 3 | 0 |
Brejcha Jiří | 3 | 1 |
Dedera Milan | 11 | 1 |
Hamrník Jaroslav | 3 | 0 |
Hybner Miroslav | 10 | 5 |
Kabelka Roman | 8 | 1 |
Kis Vojtech | 6 | 2 |
Ludvík František | 5 | 0 |
Mašek Milan | 10 | 0 |
Platil Jiří | 11 | 7 |
Šmat Jiří | 11 | 4 |
Šťasta František | 10 | 1 |
Ullmann Martin | 2 | 0 |