Po 7.9.15 18:30 HRAB2 Zelení študáci Senioři Praha A   (HL8B)
Po 7.9.15 19:45 HRAB2 Anton aus Tirol Blesk VK VET A   (VL2A)
St 18.11.15 18:30 HRAB1 Anton aus Tirol Folprecht 1.FC VET   (VL2A)
St 18.11.15 19:45 HRAB1 Dřevorubci Modřany S Super Naděje A   (SVL1A)

24. 11. 15 18:15 DEKAN Novis Praha Vibromax 2012 11. 6:2 (1:1)
Po vyrovnaném poločase domácí přidali a díky duu střelců s přehledem zvítězili. Čapla
Novis Praha Vibromax 2012
Roman Soukup – Milan Kvajsar, Milan Makovec, Július Mařík, Libor Novák, Vít Ševčík, Petr Škvařil, Václav Žák vs Zbyněk Musil – Petr Burian, Vladimír Freml, Luboš Hladík, Petr Koutník, Jiří Moravec, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Jiří Zetek
6., 48. Milan Kvajsar
39., 45., 51. Milan Makovec
57. Libor Novák
20., 58. Petr Burian
10. 11. 15 19:45 HRAB2 Nejistá sezóna SUP Novis Praha 10. 0:3 (0:2)
Vyhrál lepší tým. Tomáš Caizl, Václav Jirsák
Nejistá sezóna SUP Novis Praha
Jaroslav Hamrník – František Brejcha, Milan Dedera, Miroslav Hybner, Roman Kabelka, Milan Mašek, Jiří Platil, Jiří Šmat, František Šťasta vs Roman Soukup – Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Július Mařík, Josef Mašek, Libor Novák, Ota Ryneš, Vít Ševčík, Petr Škvařil, Rostislav Theimer, Václav Žák
4. Petr Škvařil
16. Milan Kvajsar
50. Milan Makovec
3. 11. 15 18:15 HOSTI Novis Praha Javorák plus 9. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání. V první půli lepší Novis, po pauze Javorák, nicméně vítězný gól vstřelil Novis. Husák
Novis Praha Javorák plus
Roman Soukup – Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Július Mařík, Josef Mašek, Libor Novák, Ota Ryneš, Vít Ševčík, Petr Škvařil, Václav Žák vs Zdeněk Krejčí – Jan Chadt, Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Miroslav Machů, Martin Vávra, Petr Vlasák
5. Petr Škvařil
46. Milan Makovec
22. Jan Holý
20. 10. 15 17:00 DEKAN Čechie 12° SUP Novis Praha 8. 1:4 (0:1)
Novis měl po celý zápas převahu. Čechie byla více než důstojným sokem. Paleček, Petr
Čechie 12° SUP Novis Praha
František Novotný – Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Luboš Kasa, Petr Kniha, Ladislav Košťál, Jiří Štróbl, Miloš Svoboda vs Roman Soukup – Pavel Bošek, Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Július Mařík, Josef Mašek, Libor Novák, Ota Ryneš, Vít Ševčík, Petr Škvařil, Rostislav Theimer, Václav Žák
55. Luboš Kasa 15. Ota Ryneš
32. Milan Kvajsar
54. Josef Mašek
58. Milan Makovec
12. 10. 15 19:30 BIHOR Novis Praha Berger club SUP 7. 4:0 (2:0)
Domácí předvedli velice zodpovědný výkon a pomalu ale jistě navyšovali skóre. Hosté se do šancí dostávali až v závěru, když už bylo o vítězi rozhodnuto. Procházka M., Procházka T.
Novis Praha Berger club SUP
Roman Soukup – Pavel Bošek, Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Július Mařík, Libor Novák, Ota Ryneš, Vít Ševčík, Petr Škvařil, Rostislav Theimer, Václav Žák vs Pavel Gaper – Jiří Horák, Jan Jedlička, Pavel Kunst, Martin Melč, Radek Mrkvica, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský
14. Ota Ryneš
21. Július Mařík
39., 53. Milan Makovec
8. 10. 15 20:15 STOD Koliba F.C.V. Novis Praha 6. 0:3 (0:2)
V zápase s přehledem zvítězili hosté, kteří byli o něco lépe sehráni. Prucar, Pirožka
Koliba F.C.V. Novis Praha
Miroslav Kos – Ladislav Burian, Leoš César, Václav Culka, Zdeněk Dražík, Vladimír Karban, Petr Podhůrský, Vladimír Sadílek, Antonín Sýkora, Jindřich Tůma, Martin Vaněček vs Roman Soukup – Pavel Bošek, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Július Mařík, Libor Novák, Ota Ryneš, Vít Ševčík, Petr Škvařil, Rostislav Theimer, Václav Žák
1. Július Mařík
12. Pavel Bošek
52. Jiří Lokvenc
2. 10. 15 18:00 P3 Novis Praha Úderka Žižkov SUP 5. 4:3 (2:1)
Vyrovnané utkání, které se štěstím vyhráli domácí, i když hosté v závěru sahali po remíze.
Novis Praha Úderka Žižkov SUP
Roman Soukup – Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Július Mařík, Josef Mašek, Ota Ryneš, Vít Ševčík, Václav Žák vs Zdeněk Fator – Michal Antonický, Zdeněk Janků, Ivan Jurčík, Josef Skopal, František Vosecký
3. Václav Žák
10., 58. Jiří Lokvenc
32. Milan Makovec
27. Zdeněk Janků
36. František Vosecký
59. Michal Antonický
25. 9. 15 17:45 TEMPO Tučňáci SUP B Novis Praha 4. 5:4 (2:3)
Vyrovnané utkání, ve kterém jsme viděli výhru domácích 5:4. Melíšek, Vostatek
Tučňáci SUP B Novis Praha
Miroslav Šoukal – Arnošt Barták, Jaroslav Dvořák, Pavel Hartman, Petr Hartman, Jiří Hroník, Stanislav Lehocký, Lubomír Paprčka, Luboš Rudiš vs Roman Soukup – Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Július Mařík, Josef Mašek, Libor Novák, Vít Ševčík, Petr Škvařil, Václav Žák
8., 33. Jaroslav Dvořák
15. Petr Hartman
37. Stanislav Lehocký
60. Pavel Hartman
10. Milan Makovec
15., 32. Milan Kvajsar
16. 9. 15 18:30 HRAB3 Novis Praha Blesk VK SUP 3. 2:2 (0:1)
Zajímavý zápas. Úvod patřil Blesku, který byl kombinačně lepší, ale nic z toho nevytěžil. Hráči Novisu se rozjížděli pomalu, ale postupně hru vyrovnali. Na přelomu poločasů dal Blesk dva góly a následně kontroloval hru. Novisu zpět do zápasu pomohla taška jednoho hráčů z Blesku ležící na čáře. Míč se od ní odrazil před bránu, kde už čekal hráč Novisu a skóroval. Domácí to nakoplo a hnali se za vyrovnáním, kterého se v závěru zápasu dočkal. Jan Páv, Milan Trýb
Novis Praha Blesk VK SUP
Roman Soukup – Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Josef Mašek, Libor Novák, Vít Ševčík, Petr Škvařil, Rostislav Theimer vs Jan Kraus – Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Pavel Musílek, Jaroslav Výborný
38. Jiří Lokvenc
58. Josef Mašek
49 Milan Makovec 27., 34. Pavel Musílek
8. 9. 15 19:30 DEKAN Radouč FC A Novis Praha 2. 4:10 (3:4)
První poločas mírná převaha týmu Novis Praha. V druhém poločase získal tým NOVIS PRAHA naprostou převahu. Marek Valter, Radek Juriš
Radouč FC A Novis Praha
Vladimír Hnát – Milan Fanta, Petr Filický, Pavel Karas, Dušan Kuzmík, Tibor Mester, Vladimír Podskuba vs Roman Soukup – Pavel Bošek, Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Milan Makovec, Josef Mašek, Libor Novák, Ota Ryneš, Petr Škvařil, Rostislav Theimer, Václav Žák