Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 10.11.15 | 19:00 | P3 | SuperNova L.F.C. 1.FC RUM SUP | 9. | 2:3 |
Út 27.10.15 | 19:15 | MALES | 1.FC RUM SUP Tycho de Brahe SUP | 8. | 5:0 |
Út 20.10.15 | 20:30 | MALES | Kapr tým SUP 1.FC RUM SUP | 7. | 0:4 |
Út 6.10.15 | 19:30 | DEKAN | Felix club super 1.FC RUM SUP | 5. | 3:4 |
Út 29.9.15 | 20:30 | MALES | 1.FC RUM SUP Indus SUP A | 4. | 2:2 |
Út 22.9.15 | 18:15 | MIKU3 | Endoprotéza 1.FC RUM SUP | 3. | 2:0 |
Út 15.9.15 | 19:00 | ZABEH | 1.FC RUM SUP Bítovská SUP | 2. | 5:3 |
Út 8.9.15 | 19:30 | MIKU4 | 1.FC RUM SUP Žvahov | 1. | 6:0 |
1.FC RUM SUP Stará škola | 6. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Endoprotéza | 9 | 9 | 0 | 0 | 32:11 | 18 |
2. | 1.FC RUM SUP | 9 | 7 | 1 | 1 | 35:12 | 15 |
3. | Indus SUP A | 9 | 5 | 1 | 3 | 37:13 | 11 |
4. | Bítovská SUP | 9 | 4 | 1 | 4 | 43:34 | 9 |
5. | Felix club super | 9 | 3 | 3 | 3 | 28:19 | 9 |
6. | Kapr tým SUP | 9 | 4 | 1 | 4 | 20:25 | 9 |
7. | Tycho de Brahe SUP | 9 | 3 | 2 | 4 | 20:20 | 8 |
8. | Žvahov | 9 | 2 | 2 | 5 | 19:26 | 6 |
9. | SuperNova L.F.C. | 9 | 2 | 1 | 6 | 14:34 | 5 |
10. | Stará škola | 9 | 0 | 0 | 9 | 0:54 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 9.9.15 | 17:00 | DEKAN | Torpedo Cannabis Kožich II.FC (HL4B) |
St 9.9.15 | 18:15 | DEKAN | Vršáci VET Pralinky F.C.K. (VL3C) |
Po 16.11.15 | 18:15 | DEKAN | Lucián FC SUP Socra SUP (SVL2B) |
Po 16.11.15 | 19:30 | DEKAN | Deportivo bez Coruna A Litrpůl FC (HL5A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Benda Martin | 8 | 1 |
Borovička Pavel | 8 | 11 |
Chládek Michal | 8 | 4 |
Janeček Václav | 6 | 1 |
Kaliba Jiří | 8 | 1 |
Miler Milan | 8 | 3 |
Škirda Pavel | 8 | 0 |
Šolc Michal | 7 | 0 |
Velán Josef | 5 | 8 |
Vojáček Zdeněk | 1 | 0 |