Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 10.11.15 | 19:00 | ZABEH | Tycho de Brahe SUP Bítovská SUP | 9. | 3:4 |
Út 27.10.15 | 19:15 | MALES | 1.FC RUM SUP Tycho de Brahe SUP | 8. | 5:0 |
Út 20.10.15 | 19:30 | MIKU2 | Tycho de Brahe SUP SuperNova L.F.C. | 7. | 1:0 |
Út 13.10.15 | 19:45 | HRAB2 | Žvahov Tycho de Brahe SUP | 6. | 2:2 |
Út 6.10.15 | 19:15 | MALES | Kapr tým SUP Tycho de Brahe SUP | 5. | 3:1 |
Út 22.9.15 | 19:30 | DEKAN | Felix club super Tycho de Brahe SUP | 3. | 2:2 |
Út 15.9.15 | 18:00 | MALES | Tycho de Brahe SUP Indus SUP A | 2. | 3:1 |
Út 8.9.15 | 20:45 | MIKU3 | Endoprotéza Tycho de Brahe SUP | 1. | 3:2 |
Tycho de Brahe SUP Stará škola | 4. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Endoprotéza | 9 | 9 | 0 | 0 | 32:11 | 18 |
2. | 1.FC RUM SUP | 9 | 7 | 1 | 1 | 35:12 | 15 |
3. | Indus SUP A | 9 | 5 | 1 | 3 | 37:13 | 11 |
4. | Bítovská SUP | 9 | 4 | 1 | 4 | 43:34 | 9 |
5. | Felix club super | 9 | 3 | 3 | 3 | 28:19 | 9 |
6. | Kapr tým SUP | 9 | 4 | 1 | 4 | 20:25 | 9 |
7. | Tycho de Brahe SUP | 9 | 3 | 2 | 4 | 20:20 | 8 |
8. | Žvahov | 9 | 2 | 2 | 5 | 19:26 | 6 |
9. | SuperNova L.F.C. | 9 | 2 | 1 | 6 | 14:34 | 5 |
10. | Stará škola | 9 | 0 | 0 | 9 | 0:54 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 19.10.15 | 18:15 | HOSTI | Legends are back Farkáň 92 1.FC (HL6B) |
Po 19.10.15 | 19:30 | HOSTI | Pradox 1.FC Tlakové galoše (HL6B) |
Po 19.10.15 | 20:45 | HOSTI | Kerata Chíjos Ya Basta! A (HL7A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Filipová Hana | 4 | 0 |
Kassl Viktor | 8 | 4 |
Kolankiewicz Vladimír | 4 | 0 |
Kopečný Pavel | 7 | 3 |
Košťál Michal | 3 | 0 |
Lust Zdeněk | 6 | 0 |
Patka Jiří | 7 | 3 |
Pilecký Jaroslav | 8 | 0 |
Sládek Rostislav | 6 | 0 |
Tichý Antonín | 2 | 0 |
Vodička Karel | 7 | 4 |
Vojta Jiří | 4 | 0 |
Volák Miroslav | 7 | 0 |
Živný Pavel | 1 | 0 |