Čt 30.4.15 19:30 MIKU1 Sokol Picasso A Jemné a Solené 1.FC   (HL4D)
Čt 30.4.15 20:45 MIKU1 Druhá fáze CFG Suchdol   (HL8J)

16. 6. 15 19:30 HOSTI DP Xaverov Bakera VET 11. 3:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, zasloužená remíza. Šaróka, Kučera
Petr Novotný – Roman Havránek, Petr Homola, Miroslav Malušek, Antonín Medřický, Jan Paroulek vs Pavel Šimáček – Filip Burda, Miroslav Fritz, Roman Petrák, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Jan Tauš, Martin Ullík
27. Libor Šafránek
33. Pavel Šimáček
48. Roman Petrák
1. 6. 15 19:30 MIKU1 Bakera VET Tyran Saens 1.FC VET A 10. 0:0 (0:0)
Krásné, rychlé, ale překvapivě klidné utkání. Hosté měli více ze hry, ale nedokázali vstřelit branku. Michal Antonický, Pavel Fligl
Bakera VET Tyran Saens 1.FC VET A
Václav Kohout – Filip Burda, Miroslav Fritz, Jiří Hajnal, Jiří Kuděj, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík vs Jan Pokorný – Sergey Greshnyakov, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Miloš Krch, Robert Lamáček, František Sejrek, Aleš Štorc, Jiří Sýkora, Miroslav Weiner, Jakub Zeman
25. 5. 15 19:30 KBELY Santa Tranta VET Bakera VET 9. 3:0 (1:0)
Oboustranně vyrovnané utkání, ale zvítězil lepší tým. Petr Skřivan, Michal Klimáček
Santa Tranta VET Bakera VET
Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Tomáš Král, Petr Kubík, Antonín Příkaský, Petr Stupka vs Václav Kohout – Filip Burda, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Jiří Landa, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš
3., 36. Petr Stupka
54. Petr Kubík
12. 5. 15 19:00 P3 Bakera VET Játro TJ 8. 6:0 k.
5. 5. 15 19:30 MIKU3 Folprecht 1.FC VET Bakera VET 7. 3:3 (1:1)
Spravedlivá remíza, kde místy měli hosté více ze hry, ale mladší tým domácích statečně držel krok. Petr Souček, Leonard Siegfried
Folprecht 1.FC VET Bakera VET
Michal Horák – Robert Benda, Jiří Benda ml., Jan Forejt, Aleš Holba, Pavel Hornek, Josef Körner ml., Roman Kubálek, Tomáš Petrach, Roman Schich, Michal Štěpnička vs Jiří Hajnal – Filip Burda, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Jiří Landa, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík
27., 36. Jan Forejt
50. Jiří Benda ml.
3. Martin Ullík
37. Miroslav Fritz
55. Jiří Kuděj
28. 4. 15 20:15 METE2 Bakera VET Rokoska VET B 6. 1:1 (0:1)
Hrálo se za převahy Rokosky, která se ujala vedení, ale další branky nepřicházely a v záběru báječnou střelou naopak za Bakeru vyrovnal Ullík. Hošek, Socher
Bakera VET Rokoska VET B
Jiří Hajnal – Filip Burda, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Jiří Landa, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Jan Tauš, Martin Ullík vs Tomáš Kučera – Jindřich Dobřanský st., Aleš Kučera, Jan Kučera, Tomáš Michal, Lubomír Velčovský, Tomáš Volný
56. Martin Ullík 7. Tomáš Volný
21. 4. 15 19:30 MIKU1 Klokan club Perón V Bakera VET 5. 12:0 (6:0)
Jednoznačné vítězství Klokanu. Goly si rozložil rovnoměrně do obou poločasů. Jiří Čapla, Čapla F.
Klokan club Perón V Bakera VET
Petr Voženílek – Stanislav Bejda, Pavel Bouška, Karel Kristen, Zdeněk Kuneš, Martin Lafek, Jiří Plánička, Luděk Zelenka vs Václav Kohout – Filip Burda, Miroslav Fritz, Jiří Hajnal, Jiří Kuděj, Jiří Landa, Luboš Řeháček, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík
3., 27. Stanislav Bejda
3., 6., 38., 52. Luděk Zelenka
12., 17., 57. Karel Kristen
41. Zdeněk Kuneš
44., 48. Martin Lafek
15. 4. 15 19:45 HRAB2 Bakera VET Inter 2011 4. 2:1 (1:0)
Bojovalo se opravdu o každý balon. Hosté měli více ze hry, ale domácí byli produktivnější v zakončení.
Bakera VET Inter 2011
Václav Kohout – Filip Burda, Miroslav Fritz, Jiří Hajnal, Jiří Kuděj, Jiří Landa, Luboš Řeháček, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík vs Zdeněk Feierfeil – Radek Černý, Jiří Křepínský, Martin Mach, Petr Majer, Bořivoj Německý, David Nosek, Pavel Rezek, Jaroslav Šimek, Tomáš Strnad
15., 35. Jan Tauš 45. Jaroslav Šimek
8. 4. 15 18:15 PRKOP Defect Bakera VET 3. 4:4 (2:0)
Domácí 50 minut dominovali, ale pak polevili a školácky přišli o vítězství. Martin Löwe, Viktor Smejtek
Defect Bakera VET
Filip Fuchsa – Karel Hynek, Zbyněk Mareš, Otakar Mestek, Martin Pleštil, Václav Socher, Jan Toman vs Jiří Hajnal – Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Jiří Landa, Luboš Řeháček, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík
9., 43. Jan Toman
13., 47. Václav Socher
52., 53., 56. Jan Tauš
54. Miroslav Fritz
1. 4. 15 19:30 LITVI Bakera VET Damned CF 2. 2:3 (0:1)
Domácí výborně a obětavě bránili a hráli na rychlé brejky. Hosté byli fotbalovější a nakonec dokázali v posledních minutách neskutečně otočit vývoj utkání na svoji stranu. Remíza by utkání slušela více.
Bakera VET Damned CF
Jiří Hajnal – Filip Burda, Václav Cimpa, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Jiří Landa, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík vs Luděk Michalík – Pavel Horáček, František Jakubec, Ladislav Kurucz, Miroslav Plessl, Zdeněk Plessl, Martin Suchý, Jaroslav Valtr
41., 47. Jan Tauš 10. Ladislav Kurucz
59. Luděk Michalík
60. Miroslav Plessl
26. 3. 15 20:45 DEKAN Bakera VET Traktor humus VET A 1. 3:3 (3:3)
V první půli vstřelili oba týmy tři branky. Ve druhé půli žádná branka nepadla, a tak se týmy rozešli se zaslouženou dělbou bodů.
Bakera VET Traktor humus VET A
Jiří Hajnal – Filip Burda, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Jiří Landa, Luboš Řeháček, Pavel Šimáček, Jan Tauš, Martin Ullík vs Mykola Frydrak – Jan Chadima, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, Petr Šebor, David Šefrna, Dušan Valenta, Roman Zvolský