Čt 7.5.15 19:00 MOTO1 Berušky A PFC Kodymka SUP A   (SVL2B)
Čt 7.5.15 20:15 MOTO1 Tralalalala Polnohospodár Praha   (HL6F)
Ne 17.5.15 17:30 zzSANC3 F3N FC B Guinness AC   (HL7G)
Ne 17.5.15 18:45 zzSANC3 Viktoria Bítovská B Rito Pls   (HL8K)
Pá 5.6.15 18:15 DEKAN Kumpáni VET MoKo VET   (VL4F)
Pá 5.6.15 19:30 DEKAN Monočlánek FC VET Ugandská ťava VET   (VL3D)

22. 6. 15 19:30 SANC1 Malostranský SK Blesk VK VET A 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
8. 6. 15 19:30 BECH Blesk VK VET A Premiéra TV 10. 1:2 (1:0)
Bojovné utkání, ve kterém domácí vedli až do 56. minuty, poté však hosté převedli dokonalý obrat a domácí odcházejí s prázdnou.
Blesk VK VET A Premiéra TV
Jan Kraus – Pavel Bošek, Daniel Dvořák, František Fencl, Jiří Kostka, Radim Kostka, Jindřich Ludmila, Dušan Urban vs Zdeněk Turyna – Tašo Andjelkovski, Peter Demjanovič, Lubor Klouda, Jaromír Koubík, Jiří Kratochvíl, Josef Nehasil, Jan Říha
19. Dušan Urban 56. Jan Říha
58. Peter Demjanovič
1. 6. 15 18:00 ZAK Javorák Blesk VK VET A 9. 1:3 (1:1)
Pohledné utkání hrané v duchu fair play. Zasloužená výhra hostů.
Javorák Blesk VK VET A
Zdeněk Krejčí – Matouš Hilar, Lukáš Krupička, Pavel Kurz, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Lukáš Radouš, Michael Rozbora vs Jan Kraus – Pavel Bošek, Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, Radim Kostka, Jindřich Ludmila, Dušan Urban
16. Lukáš Krupička 5. Dušan Urban
48. Daniel Dvořák
52. Jindřich Ludmila
57. Radim Kostka
25. 5. 15 20:00 TEMPO Blesk VK VET A Gente VET 8. 3:4 (2:3)
Herně vyrovnaný zápas, domácí stále dotahovali, ale přes střeleckou převahu nakonec vyrovnat nezvládli.
Blesk VK VET A Gente VET
Jan Kraus – Pavel Bošek, Daniel Dvořák, František Fencl, Jiří Kostka, Radim Kostka, Dušan Urban, Jaroslav Výborný vs Jan Doskočil – Lukáš Benda, Stanislav Bezděka, Tomáš Dojava, Martin Hejný, Zbyněk Šámal, Michal Škoty, Anatol Špak
51. Zbyněk Šámal
13. 5. 15 19:45 HRAB2 Blesk VK VET A VV Vokra VV 7. 6:1 (1:0)
Po ospalejším začátku se hrál celkem svižný fotbal. Kombinačně silnější hosté měli hlavně v prvním poločase hodně šancí. Ve druhém poločase utkání už jasně v režii domácích. Karel Janďourek
Blesk VK VET A VV Vokra VV
Jan Polenka – Pavel Bošek, Jiří Bouše, František Fencl, Radim Kostka, Dušan Urban, Jaroslav Výborný vs Tomáš Zunt – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Pavel Haltuf, Michael Procházka, Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík
30. Pavel Bošek
39., 43. František Fencl
44., 50., 51. Dušan Urban
47. Michal Bobysud
4. 5. 15 20:45 MIKU3 PH Servis Blesk VK VET A 6. 7:2 (5:1)
Jednoznačná záležitost domácích. Janča
PH Servis Blesk VK VET A
Roman Soukup – Zdeněk Bárta, Tomáš Bartecký, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jakub Maláček, Josef Pokorný, Jindřich Štencl, Aleš Vavřík vs Jan Kraus – Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, František Fencl, Radim Kostka, Jindřich Ludmila, Dušan Urban
53. Dušan Urban
27. 4. 15 18:15 ARIT Blesk VK VET A Ekonom WT VET 5. 1:7 (1:5)
Ekonom již v první půli otočil z 1:0 na 1:5 a i druhou půli tvrdil muziku i když jen skromě. Jasná výhra.
Blesk VK VET A Ekonom WT VET
Jan Kraus – Daniel Dvořák, František Fencl, Radim Kostka, Jindřich Ludmila, Dušan Urban vs Michal Juna – Ladislav Adamec, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Roman Kunc, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina
6. Dušan Urban 9., 21., 22. Tomáš Zvěřina
10., 18., 44. Karel Kadlec
55. OG
22. 4. 15 20:15 METE2 Gambrinus VH VET Blesk VK VET A 4. 2:1 (1:1)
Hned v 5.minutě se domácí ujali vedení a vypadalo to že si Blesk odveze příděl. Ale v 15. minutě vyrobil hrubku prostořeký stoper Ryšavý a Kostka nemilosrdně trestal. Od té doby se hrála vyrovnaná partie, kterou nakonec domácí rozhodli 9 minut před koncem. Filip Šmied, Lukáš Mašek
Gambrinus VH VET Blesk VK VET A
Michal Petráš – Pavel Grégr, Ladislav Jacko, Josef Kůs, Milan Novák, Martin Přáda, Martin Ryšavý, Radek Smolík, Josef Votava vs Jan Kraus – Pavel Bošek, Daniel Dvořák, František Fencl, Radim Kostka, Jindřich Ludmila, Dušan Urban
5., 51. Radek Smolík 29 Martin Ryšavý 15. Radim Kostka
14. 4. 15 17:45 ZABEH Blesk VK VET A Santa Dominica VET 3. 1:7 (0:4)
Ze začátku vyrovnané utkání, později jasně v režii hostů. Petr Bešta, Josef Řezníček
Blesk VK VET A Santa Dominica VET
Jan Polenka – Daniel Dvořák, František Fencl, Jindřich Ludmila, Dušan Urban, Jaroslav Výborný vs Martin Petrů – Jiří Bašta, Petr Dvořák, Petr Mlateček, Lukáš Novotný, Miloš Pastyřík, Petr Prokop, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný
42. Dušan Urban 3., 27., 28., 36., 51. Petr Mlateček
15. Miloš Pastyřík
57. Roman Šťastný
3. 4. 15 18:15 DEKAN Keckafogo KK VET Blesk VK VET A 2. 4:3 (0:0)
Zajímavý zápas přineslo utkání veteránské 2. ligy. Po nudném 1. poločase se strhla gólová přestřelka, kterou lépe zvládli fotbalisté Keckafoga. Paleček, Jansa
Keckafogo KK VET Blesk VK VET A
Jan Šmíd – Roman Faic, Jiří Georgiu, František Hodan, Miroslav Kmínek, Roman Mašek, Jaroslav Mejstřík, Aleš Netolický, Petr Třešňák vs Jan Kraus – Daniel Dvořák, František Fencl, Jiří Kostka, Radim Kostka, Jindřich Ludmila, Jaroslav Výborný
47., 51. Roman Faic
54. Miroslav Kmínek
59. Jiří Georgiu
33. Jiří Kostka
45., 50. František Fencl
23. 3. 15 20:45 MIKU4 Blesk VK VET A Prapražačka A 1. 3:0 (1:0)
Poklidné utkání, domácí Blesk využil své územní převahy a vsítil tři góly. Hosté hrozili z protiútoků.
Blesk VK VET A Prapražačka A
Jiří Kostka – Pavel Bošek, Jan Dřevíkovský, František Fencl, Radim Kostka, Jan Kraus, Dušan Urban vs Petr Kubín – Radovan Dostál, Pavel Jirák, Vladimír Mrázek, Petr Novák, Pavel Staněk