Po 1.6.15 18:15 MIKU1 Eukaryota 2.LKW Orange Predators A   (HL5A)
Po 1.6.15 19:30 MIKU1 Bakera VET Tyran Saens 1.FC VET A   (VL1A)
Po 1.6.15 20:45 MIKU1 Kontis 1.FC TJ Spoje Praha A   (HL5A)
St 24.6.15 18:00 STER2 Suprtechno Enzian   (SVL3A)
St 24.6.15 19:15 STER2 Proradost FK Libeň SK A   (HL7C)
St 24.6.15 20:30 STER2 South Rise Again FC DHL Brohemians   (HL8H)

25. 6. 15 19:15 MALES Úderka Žižkov Kings of Kent 11. 3:1 (2:1)
Úderka si v prvním poločase vypracovala těsný náskok, který po přestávce dokázala udržet. Jan Fousek, Ladislav Brett
Úderka Žižkov Kings of Kent
Pavel Fligl – Tomáš Panýrek, Josef Skopal, Pavel Stoklasa, Václav Teller, Martin Vopat, Jaromír Vydra vs Tomáš Zach – Martin Bělina, Jan Falc, Jan Novák, Petr Potoček, Stanislav Rattay
13. Tomáš Panýrek
28., 46. Pavel Stoklasa
21. Petr Potoček
11. 6. 15 20:15 P2 Estudiantes VET B Úderka Žižkov 10. 1:2 (0:2)
Kvalitní utkání, vyrovnaný průběh, šťastnější tým bere body. Brhel, Hofmann
Estudiantes VET B Úderka Žižkov
Michal Matejka – Zbyněk Bureš, Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Pavel Krejčík, Petr Kult, David Nekvasil, Michal Plicka, Miloš Princ, Tomáš Soukup, Karel Táborský vs Pavel Fligl – Tomáš Panýrek, Josef Skopal, Pavel Stoklasa, Václav Teller, Miroslav Václavík, Martin Vopat, Jaromír Vydra
50. David Nekvasil 21., 24. Miroslav Václavík
4. 6. 15 20:45 MIKU3 Úderka Žižkov Hertha ZMZ VET 9. 3:4 (1:2)
Vyrovnané utkání o jehož vítězi rozhodla větší střelecká potence hostů. Tomáš Říha, Martin Budař
Úderka Žižkov Hertha ZMZ VET
Miroslav Václavík – Pavel Fligl, Tomáš Panýrek, Josef Skopal, Pavel Stoklasa, Václav Teller, Michal Träger, Martin Vopat, Jaromír Vydra vs Josef Wolf – Libor Čapla, Jiří Havel, Jiří Kacovský, Jiří Kalinovský, Jan Kočí, Jaroslav Novotný, Jan Pospíšil
7., 51. Tomáš Panýrek
38. Martin Vopat
14. Libor Čapla
20. Jan Kočí
32. Jiří Kacovský
55. Jiří Kalinovský
27. 5. 15 18:30 HRAB2 Anton aus Tirol Úderka Žižkov 8. 6:3 (2:2)
Hosté se drželi jen v prvním poločase, ve druhém už na domácí nestačili.
Anton aus Tirol Úderka Žižkov
Martin Kaiser – Petr Burget, Milan Husák, Karel Janďourek, Jiří Kopecký, Josef Med, Petr Tůma vs Pavel Fligl – Tomáš Panýrek, Josef Skopal, Václav Teller, Michal Träger, Miroslav Václavík, Martin Vopat
12., 24., 37. Petr Burget
34. Milan Husák
35. Jiří Kopecký
47. Karel Janďourek
12., 24., 31. Tomáš Panýrek
21. 5. 15 18:15 HOSTI Úderka Žižkov Kliďas SFC 7. 4:4 (3:1)
Úderka působila kompaktně a byla lepším mužstvem, ale Kliďas udělal čest svému jménu, v klidu vyrovnal a ještě v poslední minutě nastřelil břevno. Janča, Pauluch
Úderka Žižkov Kliďas SFC
Miroslav Václavík – Pavel Fligl, Tomáš Panýrek, Josef Skopal, Pavel Stoklasa, Václav Teller, Michal Träger, Jaromír Vydra vs Bohuslav Křeček – Petr Bárta, Tomáš Búřil, Michal Heisig, Martin Kubelík, Martin Pecha
12. Josef Skopal
18., 28., 32. Tomáš Panýrek
30., 39. Michal Heisig
46., 55. Martin Pecha
14. 5. 15 18:15 HOSTI Zachovalí Úderka Žižkov 6. 2:2 (2:1)
Vyrovnané utkání jak v poli tak i gólově. Zasloužená remíza. Jiří Měsíček
Zachovalí Úderka Žižkov
Tomáš Hrubý – Antonín Alexander, Václav Dvořák, Marcel Hrubant, Petr Procházka, Vladimír Sklenář, Dušan Stádník vs Miroslav Václavík – Pavel Fligl, Radek Houska, Tomáš Panýrek, Josef Skopal, Pavel Stoklasa, Václav Teller, Michal Träger, Jaromír Vydra
14., 25. Petr Procházka 16., 51. Tomáš Panýrek 34. Pavel Fligl
7. 5. 15 18:15 MIKU2 Úderka Žižkov Stará Garda VET 5. 6:3 (2:3)
Domácí byli od začátku až do konce fotbalovější a zaslouženě vyhráli. Hosté sice po půli vedli o jednu branku, ale ve druhé půli domácí zabrali a utkání bez problémů otočili. Petr Sysel, Tomáš Klusáček
Úderka Žižkov Stará Garda VET
Pavel Fligl – Radek Houska, Tomáš Panýrek, Josef Skopal, Pavel Stoklasa, Václav Teller, Miroslav Václavík, Martin Vopat, Jaromír Vydra vs Dušan Houf – Tomáš Hosnedl, Petr Kubát, Tomáš Neuhäusl, René Roušar, Petr Turínek, Tomáš Vodička, Petr Voves
9., 20., 35., 60. Tomáš Panýrek
55. Pavel Stoklasa
58. OG
10. Tomáš Vodička
17. Tomáš Hosnedl
26. Dušan Houf
23. 4. 15 18:15 MIKU3 Queen´s park club VET Úderka Žižkov 4. 1:1 (1:0)
Spravedlivá remíza dvou vyrovnaných celků. V prvním poločase lepší domácí, kteří ale nevyužili spoustu svých šancí. Ve druhém lepší hosté, kteří po zásluze vyrovnali. Husák, Jansa
Queen´s park club VET Úderka Žižkov
Pavel Smolák – Václav Horáček, Jaroslav Hrdlička, Karel Hrubeš, Štěpán Kedlický, Václav Kedlický, Libor Kopecký, Roman Podhorský, Petr Podrápský, Michal Rod, Jaroslav Špírek vs Miroslav Václavík – Pavel Fligl, Radek Houska, Josef Skopal, Pavel Stoklasa, Václav Teller, Michal Träger, Martin Vopat, Jaromír Vydra
25. Václav Horáček 56. Radek Houska
16. 4. 15 18:15 HANSP Úderka Žižkov Inter Lotyšák VET A 3. 3:2 (1:1)
Kombinační, krásný fotbal se spoustou šancí na obou stranách. Nepadl "normální" gól, ale všechno šťastné odrazy. Aleš Mecner, Tomáš Nykl
Úderka Žižkov Inter Lotyšák VET A
Pavel Fligl – Radek Houska, Josef Skopal, Pavel Stoklasa, Václav Teller, Michal Träger, Jaromír Vydra vs Miroslav Smolka – Pavel Brož, Michal David, Zbyněk Faukner, Vojtěch Kišš, Martin Kraus, Jan Malypetr, Jaroslav Sirotek, Karel Štika
10., 44. Radek Houska
58. Michal Träger
16. Jan Malypetr
50. Zbyněk Faukner
1. 4. 15 19:00 P2 Po Útlumu 06 Úderka Žižkov 2. 2:6 (0:5)
Jednoznačný zápas, ve kterém hosté ve druhé půli polevili a dvakrát inkasovali. Domácí bez střídání, přesto hráli aktivně. Rataj
Po Útlumu 06 Úderka Žižkov
Jan Harazím – Vojtěch Dostal, Rostislav Korbel, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Petr Vaněček, Miroslav Vostarek vs Miroslav Václavík – Pavel Doležal, Pavel Fligl, Radek Houska, Josef Skopal, Pavel Stoklasa, Václav Teller, Michal Träger, Martin Vopat, Jaromír Vydra
35., 49. Miroslav Vostarek 6. Jaromír Vydra
13., 24. Václav Teller
19., 22. Pavel Doležal
53. Pavel Fligl
26. 3. 15 20:45 MIKU3 CFC Letňany Úderka Žižkov 1. 3:9 (3:2)
Po vyhrané první půli se tým domácích po svých chybách rozložil a zápas skončil debaklem. Plucar, Socher
CFC Letňany Úderka Žižkov
Rostislav Charvát – Petr Adamec, Martin Felix, Tomáš Janda, Zdeněk Kreuzer, Stanislav Obešlo, Martin Průša, Michal Škopek, Jan Svoboda, Oldřich Vodrážka vs Pavel Fligl – Pavel Doležal, Radek Houska, Josef Skopal, Pavel Stoklasa, Michal Träger, Miroslav Václavík, Martin Vopat, Jaromír Vydra