St 1.4.15 18:15 HOSTI Ďáblice FK Bába FC   (HL5D)
St 1.4.15 19:30 HOSTI Tajfun AC Kelímci 3.FC   (HL6E)
St 1.4.15 20:45 HOSTI S.N.F. B Nezlomní bastardi   (HL6E)
Čt 11.6.15 18:15 BECH DP Xaverov SUP Slepí koně SUP   (SVL3B)
Čt 11.6.15 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Veget FC SUP   (SVL1A)
Čt 11.6.15 20:45 BECH VZ Šejk Peterka   (HL8I)

15. 6. 15 18:15 MIKU3 Trenhos VET Bílý lev CF VET 11. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání hrané v klidném tempu s mírnou převahou vítězného týmu. Karel Hrych, Zdeněk Burian
Trenhos VET Bílý lev CF VET
Tomáš Kůstka – Jaroslav Dvořáček, Karel Holeček, Václav Kočárek, Michal Mlejnek, Tomáš Noll, Václav Novák vs Michal VodičkaMiloslav Anděl, Tomáš Dobrý, Miroslav Rajchart, Jan Salava, Martin Urbanec, Michal Žoha
45. Karel Holeček
59. Václav Novák
1. 6. 15 18:15 HANSP Bílý lev CF VET Tamu Pua 1.FC VET 10. 1:10 (1:10)
Utkání bylo po zranění dvou hráčů Bílého lva o poločase ukončeno. Platí výsledek dosažený na hřišti.
Bílý lev CF VET Tamu Pua 1.FC VET
Michal Vodička – Miloslav Anděl, Tomáš Dobrý, Miroslav Rajchart, Jan Zavázal vs Jan Blažek – Jaromír Frühling, Štefan Grivalský, Pavel Holan, Radek Horáček, Tomáš Hrdina, Jan Klapač, Lubomír Ondráček, Karel Raděj, Jiří Vlček, Petr Záhorský
19. Miroslav Rajchart 1., 15., 16., 26., 28. Lubomír Ondráček
4., 11. Karel Raděj
13. Jan Klapač
22., 24. Jaromír Frühling
26. 5. 15 19:45 HRAB1 Kikina bar 1.FC VET Bílý lev CF VET 9. 1:3 (0:1)
Velmi pěkný zápas, ve kterém se od začátku hrálo nahoru dolů. Hostující tým byl efektivnější v zakončení, a proto zvítězil.
Kikina bar 1.FC VET Bílý lev CF VET
Ladislav Král – Pavel Horký, Tomáš Jílek, Martin Mlýnek, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Matěj Urban vs Michal Vodička – Miloslav Anděl, Tomáš Dobrý, David Ploc, Miroslav Rajchart, Martin Urbanec, Jan Zavázal, Michal Žoha
56. Pavel Horký 18., 35. Miroslav Rajchart
49. Michal Žoha
45. Miloslav Anděl
18. 5. 15 19:15 SCBEC Bílý lev CF VET Starci na chmelu A 8. 3:3 (2:1)
Hosté byli od úvodu lepší a šli do vedení. Domácí před pauzou vyrovnali, ale vyrovnaný stav nevydržel, když z poslední akce poločasu hosté udeřili. Ve vyrovnané druhé půli jsme byli svědky nejprve zvratu a poté v poslední minutě vyrovnání hostů. Jaroslav Kuneš
Bílý lev CF VET Starci na chmelu A
Michal Vodička – Miloslav Anděl, Tomáš Dobrý, Vladimir Merkulov, David Ploc, Miroslav Rajchart, Jan Salava, Jan Zavázal, Michal Žoha vs Pavel Procházka – Michal Fischer, Petr Hlásný, Petr Jambor, Jan Kočí, Tomáš Kvasnička, Pavel Náplava, Lubomír Vodehnal, Lukáš Vojtek
10. OG
30. Vladimir Merkulov
60. Miroslav Rajchart
27. Petr Hlásný
36. Pavel Náplava
49. Tomáš Kvasnička
12. 5. 15 20:15 P2 Dřeváci Bílý lev CF VET 7. 4:3 (3:2)
Emotivní utkání v kterém se hosté ujali vedení 2:0. Domácí pak utkání otočili a zaslouženě zvítězili. Kaňkou zápasu bylo zranění hráče v poslední minutě. Martin Matoušek, Petr Musil
Dřeváci Bílý lev CF VET
Michal Spurný – Pavel Bulín, Tomáš Hruška, Jaroslav Kapička, Pavel Špirek, Roman Víšek, Milan Žák vs Michal Vodička – Miloslav Anděl, Tomáš Dobrý, Vladimir Merkulov, David Ploc, Miroslav Rajchart, Martin Urbanec, Michal Žoha
53. David Ploc
5. 5. 15 18:15 BECH Bílý lev CF VET Kulišáci CF VET 6. 7:2 (3:1)
Hezké utkání, které skončilo zcela jasnou a zaslouženou výhrou Bílého Lva.
Bílý lev CF VET Kulišáci CF VET
Michal Vodička – Miloslav Anděl, Tomáš Dobrý, Vladimir Merkulov, David Ploc, Miroslav Rajchart, Martin Urbanec, Michal Žoha vs Jiří Sýkora – David Kácl, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Lukáš Kutal, Michal Trojan, Miloš Vladyka
3., 27., 45. Vladimir Merkulov
22., 41., 47. Miroslav Rajchart
55. David Ploc
12., 59. Tomáš Kříž
27. 4. 15 19:00 DABLI Bílý lev CF VET Veteráni Ďáblice 5. 3:5 (2:3)
Bojovné utkání se spoustou šancí. Výhra hostů byla zasloužená.
Bílý lev CF VET Veteráni Ďáblice
Michal Vodička – Miloslav Anděl, Tomáš Dobrý, Vladimir Merkulov, David Ploc, Miroslav Rajchart, Jan Salava, Martin Urbanec, Jan Zavázal, Michal Žoha vs Pavel Jurčík – Michal Beránek, Jan Hruška, Petr Jelínek , Lukáš Majcharčík, Jiří Pelich, Aleš Pfeifer, Tomáš Poštulka
50. Aleš Pfeifer
13. 4. 15 18:15 HANSP Flamengo CR VET Bílý lev CF VET 4. 3:2 (1:0)
Vyrovnanou 1.půli vystřídal nervoznější druhý poločas. Domácí v poslední desetiminutovce strhli vítězství na svoji stranu. Milan Vojtěch, Milan Šimek
Flamengo CR VET Bílý lev CF VET
Pavel Brož – Karel Haškovec, Tomáš Kučera, Tomáš Landovský, Petr Moravec, Pavel Vrba, David Zábranský vs Michal Vodička – Miloslav Anděl, Tomáš Dobrý, Vladimir Merkulov, David Ploc, Miroslav Rajchart, Jan Salava, Jan Zavázal, Michal Žoha
29., 50. David Zábranský
55. Pavel Brož
32. Jan Salava
44. Vladimir Merkulov
7. 4. 15 19:45 HRAB1 Bílý lev CF VET Drink SOS VET 3. 1:2 (0:1)
Vyrovnaný zápas. Rozdílovým hráčem byl jednoznačně brankář Drinku, který dobře překážel při vyložených šancích Bílého lva. Tomáš Nový, Richard Novotný
Bílý lev CF VET Drink SOS VET
Michal Vodička – Miloslav Anděl, Tomáš Dobrý, David Ploc, Miroslav Rajchart, Martin Urbanec, Jan Zavázal, Michal Žoha vs Tomáš Moravec – Radovan Čáp, Pavel Hromadník, Martin Ladislav, Petr Licek, Libor Plíhal, Tomáš Stejskal, Petr Svoboda, Václav Venclík
32. Miroslav Rajchart 11. Radovan Čáp
51. Tomáš Stejskal
30. 3. 15 20:15 MOTO3 Slawoj Břevnov Bílý lev CF VET 2. 4:3 (1:3)
Navzdory severáku, mrazivému počasí, vyrovnané utkání s vysokým nasazením obrátivší se v koncovce v neprospěch lvů Vojtěch Gavriněv, Jiří Hoskovec
Slawoj Břevnov Bílý lev CF VET
Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, Luboš Hanzlík, David Hylas, Jan Jiroušek, Tomáš Ouřada, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň vs Michal Vodička – Miloslav Anděl, Tomáš Dobrý, Vladimir Merkulov, David Ploc, Miroslav Rajchart, Jan Salava, Jan Zavázal, Michal Žoha