Ne 26.4.15 18:45 MIKU4 Bohemia Roztyly Gang of Jan Palach   (HL5I)
Ne 26.4.15 20:00 MIKU4 Podolí all stars My   (HL8Q)
Út 12.5.15 18:15 zzNOVOB Sklenářka S.G. MSG   (VL3B)
Út 12.5.15 19:30 zzNOVOB MVS Vršovice A UTS Vršovice   (HL2A)
Po 8.6.15 19:00 P3 Estudiantes Rokoska SUP   (SVL3A)
Po 8.6.15 20:15 P3 AG team Pražští lvi   (HL5A)

15. 6. 15 18:00 ZAK Starci na chmelu A Veteráni Ďáblice 11. 4:3 (1:2)
Zápas kde mezi sebou hráli o postup bojující Veteráni Ďáblice a o záchranu hrající Starci. Nejdříve se 2x dostali do vedení Ďáblice, Starci ale z brejku vyrovnali a v závěru otočili. Tomáš Martinek, Vojtěch Mikeš
Starci na chmelu A Veteráni Ďáblice
Pavel ProcházkaPetr Hlásný, Petr Jambor, Jan Kočí, Tomáš Kvasnička, Pavel Náplava, Lubomír Vodehnal, Lukáš Vojtek vs Tomáš Dvořák – Ondřej Bednář, Michal Beránek, Jan Hruška, Petr Jelínek , Petr Jindřich, Pavel Jurčík, Milan Krch, Lukáš Majcharčík, Jiří Pelich, Aleš Pfeifer, Tomáš Poštulka
12., 41. Petr Hlásný
48. Lubomír Vodehnal
57. Lukáš Vojtek
5. Jiří Pelich
23. Lukáš Majcharčík
55. Pavel Jurčík
1. 6. 15 19:15 SCBEC Dřeváci Starci na chmelu A 10. 8:2 (3:1)
Starci rychle stárli, Dřeváci nebyli takoví dřeváci a výsledek tomu odpovídá. Hošek, Kotva
Dřeváci Starci na chmelu A
Michal Spurný – Pavel Bulín, Tomáš Hruška, Pavel Špirek, Petr Velebný, Roman Víšek, Milan Žák vs Petr Jambor – Petr Hlásný, Jan Kočí, Tomáš Kvasnička, Pavel Náplava, Pavel Procházka, Lubomír Vodehnal, Lukáš Vojtek
10. Milan Žák
12., 60. Pavel Špirek
30., 38., 41., 59. Pavel Bulín
56. Tomáš Hruška
13. Lubomír Vodehnal
46. OG
25. 5. 15 19:15 SCBEC Starci na chmelu A Kulišáci CF VET 9. 3:2 (2:1)
Vyrovnané a oboustranně slušné utkání se šťastným koncem pro domácí.
Starci na chmelu A Kulišáci CF VET
Petr Jambor – Petr Hlásný, Jan Kočí, Tomáš Kvasnička, Pavel Náplava, Lubomír Vodehnal, Lukáš Vojtek vs Robin Stron – David Kácl, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Lukáš Kutal, Martin Ramba, Michal Trojan
19. Petr Hlásný
24. Lukáš Vojtek
49. Pavel Náplava
30., 31. David Kácl
18. 5. 15 19:15 SCBEC Bílý lev CF VET Starci na chmelu A 8. 3:3 (2:1)
Hosté byli od úvodu lepší a šli do vedení. Domácí před pauzou vyrovnali, ale vyrovnaný stav nevydržel, když z poslední akce poločasu hosté udeřili. Ve vyrovnané druhé půli jsme byli svědky nejprve zvratu a poté v poslední minutě vyrovnání hostů. Jaroslav Kuneš
Bílý lev CF VET Starci na chmelu A
Michal Vodička – Miloslav Anděl, Tomáš Dobrý, Vladimir Merkulov, David Ploc, Miroslav Rajchart, Jan Salava, Jan Zavázal, Michal Žoha vs Pavel Procházka – Michal Fischer, Petr Hlásný, Petr Jambor, Jan Kočí, Tomáš Kvasnička, Pavel Náplava, Lubomír Vodehnal, Lukáš Vojtek
10. OG
30. Vladimir Merkulov
60. Miroslav Rajchart
27. Petr Hlásný
36. Pavel Náplava
49. Tomáš Kvasnička
11. 5. 15 19:15 SCBEC Starci na chmelu A Flamengo CR VET 7. 3:6 (3:3)
Pohledné utkání, po vyrovnaném prvním poločase se ve druhém lepším a důraznějším zakončením prosadil tým Flamenco CR VET.
Starci na chmelu A Flamengo CR VET
Petr Jambor – Jan Kočí, Tomáš Kvasnička, Pavel Náplava, Lubomír Vodehnal, Lukáš Vojtek, Petr Zlámal vs Tomáš Landovský – Pavel Brož, Karel Haškovec, Tomáš Kučera, Petr Moravec, Pavel Vrba, David Zábranský
18., 19. Lubomír Vodehnal
20. Lukáš Vojtek
10., 26. Pavel Vrba
21., 60. Petr Moravec
43. Tomáš Kučera
53. David Zábranský
4. 5. 15 19:45 HRAB3 Drink SOS VET Starci na chmelu A 6. 2:3 (1:0)
Poklidné utkání, které skončilo těsnou výhrou hostujícího týmu, který byl o něco málo lepší.
Drink SOS VET Starci na chmelu A
Tomáš Moravec – Radovan Čáp, Martin Ladislav, Petr Licek, Libor Plíhal, Tomáš Stejskal vs Pavel Procházka – Petr Hlásný, Petr Jambor, Jan Kočí, Tomáš Kvasnička, Lubomír Vodehnal, Lukáš Vojtek
8. Radovan Čáp
41. Tomáš Stejskal
34., 39. Petr Hlásný
45. Lukáš Vojtek
27. 4. 15 19:15 SCBEC Starci na chmelu A Slawoj Břevnov 5. 3:9 (0:5)
Břevnov si na SC Běchovice otevřel střelnici a deklasoval Starce po zásluze. Boubín, Bubník
Starci na chmelu A Slawoj Břevnov
Pavel Procházka – Michal Fischer, Petr Hlásný, Petr Jambor, Jan Kočí, Tomáš Kvasnička, Pavel Náplava, Ivo Válal, Lubomír Vodehnal, Lukáš Vojtek vs Tomáš Peterka – Radek Fál, Petr Frýba, David Hylas, Jan Jiroušek, Vladimír Lhota, Tomáš Ouřada, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka
33. Lubomír Vodehnal
41., 52. Tomáš Kvasnička
5. Jan Jiroušek
9., 13., 19., 34. Jaroslav Šamánek
14. Vladimír Lhota
52., 54., 56. Petr Frýba
13. 4. 15 19:00 MOTO1 Věčná žízeň FC VET Starci na chmelu A 4. 3:2 (0:1)
Vyrovnaný zápas, kde starci 2x vedli aby o body přišli díky dvěma slepeným gólům v 56. a 57.minutě. V 56.minutě se navíc zranil jeden hráč starců a ti pak dohrávali ve 4 v poli a to zřejmě rozhodlo protože při rozhodujícím golu byl střelec neobsazený. Jambor, Grundza
Věčná žízeň FC VET Starci na chmelu A
Tomáš Vrtílka – Michal Brenner, Roman Čečák, Miloš Jirák, Pavel Kameš, Tomáš Kirbl, Zdeněk Mikuš, Karel Novák, Jan Zdich vs Petr Jambor – Tomáš Kvasnička, Pavel Náplava, Lubomír Vodehnal, Lukáš Vojtek, Petr Zlámal
33. Roman Čečák
56., 57. Karel Novák
5. Tomáš Kvasnička
50. Pavel Náplava
9. 4. 15 19:15 SCBEC Starci na chmelu A Trenhos VET 3. 1:4 (1:1)
Velmi pohledné utkání s velkým množstvím kombinačních akcí. Oba týmy hráli korektně a bez zbytečných faulů. Jakub Čermák
Starci na chmelu A Trenhos VET
Pavel Procházka – Petr Hlásný, Petr Jambor, Jan Kočí, Tomáš Kvasnička, Pavel Náplava, Lubomír Vodehnal vs Tomáš Kůstka – Miroslav Dlouhý, Jaroslav Dvořáček, Karel Holeček, Michal Mlejnek, Tomáš Noll, Václav Novák, Martin Šída
23. Tomáš Kvasnička 20., 38. Václav Novák
47., 53. Jaroslav Dvořáček
30. 3. 15 17:00 HANSP Tamu Pua 1.FC VET Starci na chmelu A 2. 6:0 (3:0)
Průměrný zápas veteránské ligy. Paleček, Boušková
Tamu Pua 1.FC VET Starci na chmelu A
Jan Blažek – Jaromír Frühling, Štefan Grivalský, Radim Hlubuček, Tomáš Hrdina, Jan Klapač, Anton Komár, Lubomír Ondráček, Karel Raděj, Petr Záhorský vs Petr Jambor – Petr Hlásný, Jan Kočí, Tomáš Kvasnička, Pavel Náplava, Pavel Procházka, Lubomír Vodehnal
4. Jan Klapač
20., 60. Petr Záhorský
28. Jaromír Frühling
39. Karel Raděj
47. Tomáš Hrdina
23. 3. 15 19:15 SCBEC Starci na chmelu A Kikina bar 1.FC VET 1. 3:3 (3:2)
Hra ve vysokém tempu. Ani jeden z týmů neměl výrazně navrch. Jan Mrzena, Marek Šindelář
Starci na chmelu A Kikina bar 1.FC VET
Pavel Procházka – Petr Hlásný, Petr Jambor, Jan Kočí, Tomáš Kvasnička, Pavel Náplava, Lubomír Vodehnal, Petr Zlámal vs Pavel Klein – Martin Beseda, Pavel Horký, Tomáš Jílek, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Petr Sedlák