10. Viktoria Bítovská VET A 11 3 2 6 29:24 8
12. Vibromax 1985 juniorka 11 0 1 10 14:59 1

Po 25.5.15 19:15 MALES PH Servis Javorák   (VL2A)
Po 25.5.15 20:30 MALES Dynamit Vršovice Malešice 1.FC   (HL8B)
Pá 19.6.15 18:15 PRKOP President FC Balbín FC   (HL4E)
Pá 19.6.15 19:30 PRKOP Gólostroje FC Delfínci   (HL5F)

18. 6. 15 19:00 MOTO1 Šachta UK VET Kapacity FC 11. 2:5 (1:1)
O vítězství hostů rozhodla lepší koncovka. V poli vyrovnané utkání. Melíšek, Vostatek
Šachta UK VET Kapacity FC
David Kubricht – Martin Antošík, Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf vs Petr Vojtěch – David Bradáč, Martin Čermák, Jan Dráb, Tomáš Peške, Jiří Zikeš
23. Tomáš Krejčí
58. Michal Kučera
13. Martin Čermák
33., 43. David Bradáč
55., 56. Jiří Zikeš
4. 6. 15 20:45 HOSTI Don Giovanni VET Šachta UK VET 10. 3:1 (1:0)
Důležité utkání o postup bylo poněkud nervózní. Šachta nedokázala proměňovat své šance, domácí udeřili v poslední desetiminutovce a hru poté kontrolovali.
Don Giovanni VET Šachta UK VET
Jan Kolísko – Luboš Fiala, Martin Makal, Ivo Novák, Stanislav Oliverius, Antonín Svoboda, Martin Zajac vs Tomáš Bílek – Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil
25., 57. Martin Zajac
51. Ivo Novák
35. Pavel Doskočil
28. 5. 15 20:45 MIKU3 Šachta UK VET Deko VET 9. 3:1 (3:0)
Solidní utkání se zaslouženou výhrou Šachty.
Šachta UK VET Deko VET
David Kubricht – Martin Antošík, Tomáš Bílek, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil vs Roman Kovář – Tomáš Cígler, Zdeněk Fiala, Ota Járka, Martin Kožmín, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Jan Pospíšil, Milan Pulec, Martin Rychlý
17., 27. Jan Zapotil
26. Tomáš Bílek
37. Ladislav Obermajer
21. 5. 15 18:00 SCBEC Batalion Vinohrady FC Šachta UK VET 8. 3:1 (2:0)
V prvním poločase ukázaly týmy vyrovnanou hru. Po půli ukázal Batalion větší výdrž a soustředěnost a zaslouženě vyhrál. Václav Tůma
Batalion Vinohrady FC Šachta UK VET
Jan Kůstka – Jan Dlabal, Jindřich Ferkl, Jan Gliniarczyk, Antonín Gründl, Luboš Kubelka, Jan Pinkava, Martin Rambousek, Miroslav Šafus vs David Kubricht – Martin Antošík, Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil
8. Jan Dlabal
11. OG
38. Miroslav Šafus
53. Martin Rambousek
14. 5. 15 18:45 STOD Šachta UK VET Vibromax 1985 juniorka 7. 9:2 (4:1)
Jednoznačné utkání Petr Sejkot, Adam Hřebačka
Šachta UK VET Vibromax 1985 juniorka
David Kubricht – Martin Antošík, Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil vs Zbyněk Musil – Petr Burian, Vladimír Freml, Milan Höllge, Petr Koutník, Pavel Mráz, Bronislav Süss, Robert Volník
55. Bronislav Süss
30. 4. 15 19:00 MOTO2 Tučňáci VET Šachta UK VET 6. 4:2 (1:2)
Zápas slušné urovně, kde vítězové otočili skore ve svůj prospěch ve druhé půli. Brhel, Janča
Tučňáci VET Šachta UK VET
Tomáš Kutal – Martin Balík, Vlastislav Doležal, Jaroslav Dvořák, Vlastimil Kolečkář, Ivan Kutal, Jiří Mach, Petr Maňas, Lubomír Paprčka vs David Kubricht – Martin Antošík, Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Michal Kučera, Aleš Pavel, Tomáš Volf
23., 32. Petr Maňas
59. OG
60. Vlastimil Kolečkář
7., 12. Tomáš Volf
23. 4. 15 18:00 SCBEC Šachta UK VET X-team 5. 0:4 (0:2)
Ač je výsledek zápasu jednoznačný, jednalo se o vyrovnané utkání. Domácí ale trefovali břevna a tyče. Pohledný a korektní zápas. Milan Štěpán, Pavel Kučera
Šachta UK VET X-team
Pavel Doskočil – Tomáš Bílek, Tomáš Krejčí, David Kubricht, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Zapotil vs Pavel Fiala – Petr Antal, Jaroslav Hrouda, Daniel Kadleček, Zdeněk Míka, Kamil Molnár, Pavel Pokorný, Ivan Šimáček
2., 41. Daniel Kadleček
12. Petr Antal
32. Zdeněk Míka
16. 4. 15 19:00 P1 Viktoria Bítovská VET A Šachta UK VET 4. 1:4 (1:1)
První poločas byl vyrovnaný. Ve druhém se hosté začali více prosazovat a zaslouženě vyhráli. Luboš Olmr, Lukáš Olmr
Viktoria Bítovská VET A Šachta UK VET
Jaroslav Poplužník – Robert Hlubuček, Luboš Kašpar, Jan Kreuzer, Martin Petřina, Luboš Řezníček, Zdeněk Stránský vs David Kubricht – Martin Antošík, Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil
25. Luboš Kašpar 16. Jan Zapotil
40. Jan Stehlík
53. Martin Antošík
55. Tomáš Bílek
9. 4. 15 20:45 TEMPO Mamba club V Šachta UK VET 3. 4:3 (3:1)
Závěr prvního poločasu patřil domácím, což se nakonec ukázalo jako rozhodující. Pavel Švejda
Mamba club V Šachta UK VET
Tomáš Bartoněk – Daniel Gill, Marián Gill, Adrian Hrušovský, Petr Knap, Martin Ochozka, Vladimír Semanco, Roman Žítek vs David Kubricht – Martin Antošík, Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil
15., 50. Vladimír Semanco
25. Marián Gill
27. Martin Ochozka
9. Tomáš Volf
51. Jan Zapotil
57. Pavel Doskočil
2. 4. 15 20:45 MIKU2 Šachta UK VET Prohibice FKK VET 2. 5:3 (2:2)
Utkání slušné úrovně. Po vyrovnaném prvním poločase se prosadily hráči týmu Šachta a dospěli k zaslouženému vítězství.
Šachta UK VET Prohibice FKK VET
David Kubricht – Pavel Doskočil, Tomáš Krejčí, Michal Kučera, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil vs Milan Dostál – Jan Calta, Jiří Češka, Tomáš Hejhal, Petr Holý, Pavel Hrdlička, Miroslav Joza, Ondřej Roflík
9. Pavel Doskočil
25. Jan Zapotil
31. Tomáš Volf
46., 47. Michal Kučera
21., 29., 49. Ondřej Roflík
24. 3. 15 19:30 BECH Přezletice SG Šachta UK VET 1. 3:1 (0:1)
Slušně hrané utkání, v tempu. Spousta promarněných šancí. Zvítězil fotbalovější tým. Jakub Fajfr