Čt 30.4.15 17:00 BECH Inter Bubeneč Palouček AC   (HL5E)
Čt 30.4.15 18:15 BECH Buran Buran SUP DP Xaverov SUP   (SVL3B)
Po 1.6.15 19:15 MALES Úterní hosté Ski FC A Audi United FC   (HL1A)
Po 1.6.15 20:30 MALES Malešice 1.FC Gambrinus VH   (HL8B)

19. 6. 15 19:30 PRKOP Gólostroje FC Delfínci 11. 0:5 (0:1)
Utkání průměrné úrovně s jasnou převahou vítězného týmu.
Jiří Stuchlík – Tomáš Dvořák, Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Jan Mádr, Miroslav Malý, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl vs Ondřej Joch – Marek Frýdl, Nazar Koska, Jan Maroušek, Ladislav Moravec, Daniel Pavelka, Krištof Surmik
14., 34. Jan Maroušek
32. Krištof Surmik
55., 60. Marek Frýdl
5. 6. 15 19:30 HANSP Delfínci Bílá pohroma 10. 2:6 (2:1)
První půle se hrál fotbal, druhý poločas rekreační kopaná, kdy hosté brali hru vážněji a soupeře v poklidném tempu přehráli. Caizl, Tichý
Delfínci Bílá pohroma
Jaroslav Nykl – Jiří Dočekal, Marek Frýdl, Ondřej Joch, Nazar Koska, Jan Maroušek, Ladislav Moravec vs Josef Viktora – Ondřej Černý, David Janovský, Petr Olbert, Petr Paleček, Michal Tichý, Petr Tichý, Jakub Tinta, Václav Zubal
4. Marek Frýdl
19. Ladislav Moravec
18., 45. Petr Tichý
44. Ondřej Černý
48., 50. Petr Paleček
54. Petr Olbert
29. 5. 15 20:30 ZAK GoGo 1.NC Delfínci 9. 4:3 (1:2)
Vyrovnané utkání, hosté v druhé půli otočili zápas a nakonec v poslední minutě strhli výhru na svou stranu.
GoGo 1.NC Delfínci
Jiří Brožík – Michal Douděra, Michal Drga, Daniel Kopic, Radovan Král, Aleš Krupička, Tomáš Majdl, Petr Orlowski vs Jaroslav Nykl – Jiří Dočekal, Marek Frýdl, Nazar Koska, David Kotalík, Martin Králíček, Ladislav Moravec, Daniel Pavelka, Krištof Surmik
11. Radovan Král
42. Michal Drga
45. OG
60. Aleš Krupička
9., 14., 55. Marek Frýdl
22. 5. 15 19:15 ZAK Delfínci Efficenza AC 8. 0:0 (0:0)
Podprůměrné utkání, spíše bojovné a upovídané. Minimum šancí a žádný gól. Spíše pro domácí byl bod velmi cenný. Dufek
Delfínci Efficenza AC
Jaroslav Nykl – Marek Červák, Marek Frýdl, Ondřej Joch, Nazar Koska, David Kotalík, Martin Králíček, Ladislav Moravec, Daniel Pavelka vs Lukáš Froněk – Jiří Ditter, Jan Hanzal, Jindřich Hanzal, Michal Lipovský, Petr Louda, Jan Zralý
43 Ladislav Moravec
5. 5. 15 19:30 BECH Delfínci The Wall 7. 6:0 (1:0)
Od začátku vyrovnané utkání se zaslouženou dělbou bodů. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Delfínků pro start hráče v trestu v týmu The Wall. Dufek P., Dufek L.
Delfínci The Wall
Martin Králíček – Petr Bakalár, Marek Červák, Marek Frýdl, Jan Maroušek, Ladislav Moravec vs Pavel Knob – Marek Boura, Jakub Havlíček, Petr Jindřich, Tomáš Kapoun, Artem Kuranov, Jakub Zamazal
7. Jan Maroušek
58. Marek Frýdl
44. Jakub Zamazal
55. Tomáš Kapoun
29. 4. 15 17:15 BECH Bohemia AFK Delfínci 6. 12:0 (6:0)
Od prvních minut byla jasná převaha zkušeností nad mládím. Zdeněk Kricner, Andrej Tatka
Bohemia AFK Delfínci
Petr Vítek – Miloslav Adámek, Pavel Bělík, Václav Komárek, Aleš Krupička, Miloš Kysilka, Stanislav Starý vs Jaroslav Nykl – Petr Bakalár, Marek Frýdl, David Kotalík, Ladislav Moravec, Krištof Surmik
7., 25., 40., 50., 57. Aleš Krupička
11. Stanislav Starý
13., 14., 30., 51., 53. Pavel Bělík
56. Václav Komárek
24. 4. 15 19:15 P3 Delfínci 64! FC Kobylisy A 5. 0:1 (0:1)
Zápasu by více slušela remíza, ale gól domácích padl až po odpískání. Vyhrál šťastnější tým. Jiří Kašpar, Jakub Zavázal
Delfínci 64! FC Kobylisy A
Jaroslav Nykl – Jiří Dočekal, Marek Frýdl, Ondřej Joch, Nazar Koska, David Kotalík, Ladislav Moravec, Daniel Pavelka, Krištof Surmik vs Jan Binder – Tomáš Hric, Mikuláš Michalík, Dušan Pokorný, Vojtěch Rozehnal, Marek Valo, Jiří Vaněk
37 Marek Frýdl 9. Dušan Pokorný
17. 4. 15 19:30 HANSP 1.FP Praha Delfínci 4. 5:0 (2:0)
Pěkné, ale výsledkově jednoznačné utkání. Jiří Chládek, Tomáš Kalina
1.FP Praha Delfínci
Miroslav Korbel – Ivan Bareš, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Ondřej Kuděj, Filip Novotný, Michal Petr vs Jaroslav Nykl – Marek Frýdl, Nazar Koska, Martin Lukavský, Daniel Pavelka, Krištof Surmik
2. Ivan Bareš
11. Filip Novotný
34., 50. Vladimír Fojt
51. Michal Petr
10. 4. 15 19:15 STOD Delfínci Nikdo nikde 3. 1:1 (0:1)
Než se domácí rozkoukali, dostali gól. Akce obou týmů většinou končily zákrokem výborně chytajících brankářů. Domácím se podařilo vyrovnat až ke konci utkání. I přes neustálé šance na obou stranách setrval remízový stav do konce. Matěj Soucha, Jan Franc
Delfínci Nikdo nikde
Jaroslav Nykl – Jiří Dočekal, Marek Frýdl, Ondřej Joch, Nazar Koska, Martin Králíček, Martin Lukavský, Jan Maroušek, Ladislav Moravec, Daniel Pavelka, Krištof Surmik vs Václav Královec – Martin Havlík, Jakub Kafka, Petr Kafka, Vojtěch Lukáš, Michal Nosek, Martin Novák
50. Martin Králíček 2. Martin Novák
3. 4. 15 20:45 BECH Nalejto 1.FC Delfínci 2. 2:1 (1:0)
Delfínci byli po celý zápas bez střídání a to rozhodlo. Nalejto ubránili vítězství. Dufek, Vejvoda
Nalejto 1.FC Delfínci
Martin Pikner – Miroslav Dvořák, Vojtěch Kliment, František Kuchař, Tomáš Kutílek, David Přibyl, Jan Přibyl, Luboš Račák, Zdeněk Semecký vs Martin Králíček – Jiří Dočekal, Marek Frýdl, Nazar Koska, Martin Lukavský, Daniel Pavelka
17. Tomáš Kutílek
44. Zdeněk Semecký
20 Jan Přibyl
38 Tomáš Kutílek
48 Luboš Račák
33. Daniel Pavelka 51. Jiří Dočekal
27. 3. 15 19:15 P3 Delfínci Homogen 1.FC B 1. 2:4 (2:3)
Slušné utkání z obou stran. Hosté byli přesnější a efektivnější v zakončení a díky tomu vyhráli. Brhel,Mleziva
Delfínci Homogen 1.FC B
Jaroslav Nykl – Jiří Dočekal, Marek Frýdl, Martin Králíček, Martin Lukavský, Ladislav Moravec, Daniel Pavelka, Krištof Surmik vs Oldřich Hykeš – Radek Hlušička, Zbyněk Linek, Karel Poborský, Jan Rolenc, Tomáš Skopka, Pavel Štěpánek, Karel Volavka