St 15.4.15 18:00, 19:15, 20:30 STER3 Blue devils VET
Ne 19.4.15 13:45, 15:00 P3 Křídla Ďáblic VET B
Ne 19.4.15 13:45, 15:00 P2 Miminka AC VET
Út 21.4.15 18:15, 19:30, 20:45 MIKU2 Double United
St 22.4.15 17:00, 18:15, 19:30 HANSP Torzoo VET
Čt 30.4.15 18:00, 19:15, 20:30 MALES Zlatý krysy FC
Út 5.5.15 17:45, 19:00, 20:15 ZABEH Blue devils VET
Čt 7.5.15 18:15, 19:30, 20:45 MIKU2 Sean team VET
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

V této skupině už je dohráno, připomeňme si tedy jen základní fakta. Do třetí ligy postupuje suverénní Sean team, který za celé jaro prohrál jen jednou. Doprovodí ho Zlatý krysy a dodatečně také Double United, na které se usmálo štěstí coby na jeden z nejlepších celků na třetích místech. Na opačném konci tabulky neuhrálo Sedm zbabělých ani jeden bod a do podzimní sezóny už se nepřihlásilo. Korunu krále střelců získal s 21 brankami Martin Plicka ze Sean teamu, gólmanům kraloval jeho spoluhráč Jiří Panocha.

15. 6. 15 20:45 MIKU2 Křídla Ďáblic VET B Miminka AC VET 11. 0:2 (0:0)
První půle probíhala v klidném tempu, ale také bez branek. Změna nastala ve 2.půli, kdy hosté dokázali 2x skórovat a vítězství jim tak patří právem.
Křídla Ďáblic VET B Miminka AC VET
Vojtěch Engelmann – Aleš Carmine, Michal Král, Karel Kreuzer, Martin Ponikelský, Jiří Prokop, Jan Répal, Jiří Richter vs Luděk Chlup – Milan Bartoň, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Tomáš Linka, Martin Lněnička, Miroslav Pětník, Pavel Poustecký, Antonín Štěpnička
43. Stanislav Hezina
57. Antonín Štěpnička
15. 6. 15 20:45 MIKU1 Torzoo VET Sean team VET 11. 0:5 (0:3)
Pěkný rychlý fotbal. Sean team měl dostatečnou kvalitu aby zvítězil. Klail, Procházka
Torzoo VET Sean team VET
Jiří Dragon – Stanislav Bednář, Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Václav Oudrán, Jan Šmíd vs Jiří Panocha – Tomáš Černý, Karel Kolpek, David Kopec, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Martin Plicka, Aleš Průša, Jaroslav Rýva, Petr Sysel
16., 45., 56. Aleš Průša
24. OG
30. Karel Kolpek
15. 6. 15 20:45 MIKU3 Vyprahlo FC VET Double United 11. 3:8 (1:2)
Svižně hrané utkání s mírnou převahou Double. Kdyby hráli domácí v plném počtu, mohla být hra vyrovnanější. Zdeněk Burian, Karel Hrych
Vyprahlo FC VET Double United
Jiří Halík – Radek Horáček, Daniel Joska, Václav Leitermann, Bohumil Wasserbauer vs Jaroslav Kapek – Milan Balda, Tomáš Čebiš, Ladislav Daniš, Jiří Feitl, Tomáš Hajný, Jiří Prais, Marek Svoboda
58. Ladislav Daniš
15. 6. 15 20:45 MIKU4 Touš KK Cormoran FC 11. 7:5 (3:2)
Touš KK Cormoran FC
Jan Kořínek – Jan Budský, Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Petr Mára, Miroslav Pazderka, Jan Sluka, Michal Stareček, Martin Stašek, Marek Valter, Jan Vrba vs Viktor Janauer – Roman Heinz, Vladislav Kašpar, Daniel Los, Jiří Vaniš, František Zapletal
7., 33., 54. Michal Stareček
8., 15., 40. Jan Vrba
32. Martin Stašek
21., 41. Daniel Los
21., 34. František Zapletal
54. Vladislav Kašpar
15. 6. 15 20:30 ZAK Zlatý krysy FC Blue devils VET 11. 8:2 (5:0)
Domácí rozhodli zápas už v první půli, pak už si jen drželi náskok. Tomáš Martinek, Lukáš Vojtek
Zlatý krysy FC Blue devils VET
Marek Poláček – Tomáš Danda, Jaroslav Houzar, Viktor Kassl, Jiří Kleisl, Ladislav Kršek, Jiří Pátek, Michal Srba, Jiří Svoboda vs Roman Libich – Michael Černý, Miroslav Charvát, Jan Gonda, Jaroslav Lehovec, Pavel Mihálik, Miloslav Nergl, Václav Stuchl