11. Sedm Zbabělých VET 10 0 0 10 15:87 0

Ne 19.4.15 13:45 P3 Banzai F.R.F. mit vocet   (HL6K)
Ne 19.4.15 15:00 P3 Zimbru Olymp B Sestra Sojka   (HL7J)
St 27.5.15 19:00 P2 Erko Kbely Petrohradská BFK A   (HL2B)
St 27.5.15 20:15 P2 Kapr tým SUP Úderka Žižkov SUP   (SVL2A)
Pá 19.6.15 18:15 STOD Kluci z Vršovic Gladiators Beroun   (HL4E)
Pá 19.6.15 19:30 STOD HNK Praha FC Čelzí   (HL6G)

15. 6. 15 20:45 MIKU2 Křídla Ďáblic VET B Miminka AC VET 11. 0:2 (0:0)
První půle probíhala v klidném tempu, ale také bez branek. Změna nastala ve 2.půli, kdy hosté dokázali 2x skórovat a vítězství jim tak patří právem.
Křídla Ďáblic VET B Miminka AC VET
Vojtěch Engelmann – Aleš Carmine, Michal Král, Karel Kreuzer, Martin Ponikelský, Jiří Prokop, Jan Répal, Jiří Richter vs Luděk Chlup – Milan Bartoň, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Tomáš Linka, Martin Lněnička, Miroslav Pětník, Pavel Poustecký, Antonín Štěpnička
43. Stanislav Hezina
57. Antonín Štěpnička
8. 6. 15 18:15 LITVI Touš KK Křídla Ďáblic VET B 6. 3:3 (2:2)
Zápas vedený ve slušném duchu, ke konci zbytečně vyhrocený. Jindřich Vich, Petr Slivka
Touš KK Křídla Ďáblic VET B
Jan Kořínek – Jan Budský, Miroslav Chrástek, Radek Juriš, Petr Mára, Miroslav Pazderka, Jan Sluka, Martin Stašek, Jan Vrba vs Vojtěch Engelmann – Tomáš Berný, Michal Král, Martin Marek, Martin Ponikelský, Jiří Prokop, Jan Répal, Jiří Richter
1. Miroslav Chrástek
3. Radek Juriš
35. Martin Stašek
5. Jiří Prokop
16. Martin Marek
42. OG
1. 6. 15 20:15 ZABEH Double United Křídla Ďáblic VET B 10. 4:1 (1:1)
Utkání ve vysokém tempu, ve kterém rozhodlo neproměňování šancí hostů a proměňování brejků domácích. Martin Šimon, Karel Kudrna
Double United Křídla Ďáblic VET B
Jaroslav Kapek – Jiří Abdúl, Milan Balda, Tomáš Čebiš, Jiří Feitl, Tomáš Hajný, Karel Jelínek, Rui Pedro Lampreia, Jiří Prais, Marek Svoboda vs Vojtěch Engelmann – Tomáš Berný, Aleš Carmine, Martin Dauda, Michal Král, Emil Kuman, Martin Marek, Martin Ponikelský, Jiří Richter
3., 33. Milan Balda
31. Jiří Feitl
56. Marek Svoboda
11. Martin Ponikelský
25. 5. 15 19:15 STER2 Křídla Ďáblic VET B Cormoran FC 9. 2:3 (0:1)
Šťastnější byli v této kopané hosté, občas se někdo ukopl a padlo to do branky.
Křídla Ďáblic VET B Cormoran FC
Jiří Prokop – Tomáš Berný, Martin Dauda, Vojtěch Engelmann, Emil Kuman, Martin Marek, Martin Ponikelský, Jiří Richter vs František Zapletal – Roman Heinz, Jiří Jirsa, Vladislav Kašpar, Matěj Keist, Daniel Los, Jiří Vaniš
43. Martin Dauda
59. Jiří Richter
16. Jiří Jirsa
45. Matěj Keist
59. Jiří Vaniš
18. 5. 15 20:15 DABLI Blue devils VET Křídla Ďáblic VET B 8. 4:4 (2:2)
Hosté měli více ze hry avšak domácí byli produktivnější a nakonec ubránili nerozhodný výsledek. Tomáš Dvořák, Vojtěch Noha
Blue devils VET Křídla Ďáblic VET B
Roman Libich – Michael Černý, Miroslav Charvát, Jaroslav Lehovec, Jiří Malát, Pavel Mihálik, Jaroslav Němeček, Miloslav Nergl, Václav Stuchl vs Jan Répal – Martin Dauda, Vojtěch Engelmann, Michal Král, Karel Kreuzer, Martin Marek, Martin Ponikelský, Jiří Prokop, Jiří Richter
4., 25., 43., 50. Miroslav Charvát 12. Jiří Prokop
18. Martin Ponikelský
34. Michal Král
36. Jiří Richter
11. 5. 15 19:00 SANC1 Křídla Ďáblic VET B Zlatý krysy FC 7. 0:0 (0:0)
Vyrovnané utkání z obou stran. Boubín, Liška
Křídla Ďáblic VET B Zlatý krysy FC
Jan Répal – Aleš Carmine, Martin Dauda, Vojtěch Engelmann, Martin Marek, Martin Ponikelský, Jiří Prokop, Jiří Richter vs Jaroslav Houzar – Tomáš Danda, Jiří Kleisl, Ladislav Kršek, Václav Novák, Jiří Pátek, Michal Srba, Jiří Svoboda
27. 4. 15 19:00 SANC2 Křídla Ďáblic VET B Vyprahlo FC VET 5. 3:5 (1:4)
Hosté se dostali do vedení ikdyž hráli jen ve 4. Klidný zápas z obou stran. Chtělo to více střílet na bránu. Martin Kupka, Miroslav Ženíšek
Křídla Ďáblic VET B Vyprahlo FC VET
Vojtěch Engelmann – Tomáš Berný, Aleš Carmine, Martin Dauda, Karel Kreuzer, Emil Kuman, Martin Marek, Martin Ponikelský, Jiří Prokop, Jan Répal vs Stanislav Krejčí – Jaroslav Cígler, Jaroslav Drahota, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Marek Růžička, Bohumil Wasserbauer
30. Karel Kreuzer
32. Jiří Prokop
58. Martin Ponikelský
11. Daniel Joska
17., 19., 54. Jaroslav Cígler
26. Bohumil Wasserbauer
13. 4. 15 19:00 SANC1 Torzoo VET Křídla Ďáblic VET B 3. 1:1 (1:0)
V první půli byli lepší domácí, ve druhé zase hosté, a tak je z toho nakonec zasloužená remíza. Procházka M, Procházka T
Torzoo VET Křídla Ďáblic VET B
Jiří Dragon – Stanislav Bednář, Václav Jílek, Martin Kult, Petr Novák, Václav Oudrán, Ľubomír Prokop, Jan Šmíd vs Vojtěch Engelmann – Aleš Carmine, Martin Dauda, Karel Kreuzer, Emil Kuman, Martin Ponikelský, Jiří Prokop, Jan Répal, Jiří Richter
1. Petr Novák 44. Martin Ponikelský
30. 3. 15 19:00 SANC2 Křídla Ďáblic VET B Sedm Zbabělých VET 2. 9:1 (3:1)
Díky oslabení hostujícího týmu jednoznačné utkání. Musím pochválit tým Sedm zbabělých že i přes oslabení nehrál pouze v obraně ale vyrážel do rychlých brejků které musel často řešit domácí golman. Michal Pína
Křídla Ďáblic VET B Sedm Zbabělých VET
Vojtěch Engelmann – David Benedikt, Aleš Carmine, Michal Král, Karel Kreuzer, Martin Marek, Martin Ponikelský, Jan Répal, Jiří Richter vs Pavel Ježek – Robert Pojer, Tomáš Pospíšil, Jiří Rohlík, Roman Strejček
8., 50., 58., 60. Jan Répal
14., 57. Martin Ponikelský
23. Vojtěch Engelmann
36. Karel Kreuzer
59. Martin Marek
25. Roman Strejček
23. 3. 15 18:15 LITVI Sean team VET Křídla Ďáblic VET B 1. 4:2 (2:0)
Domácí měli dobrou první půli a vedli 2:0. Když ve 45´přišla branka na 3:0 zdálo se být rozhodnuto. Jenže v 58´a 59´hosté snížili na rozdíl branky, aby o pár vteřin později domácí opět odskočili a bylo hotovo.
Sean team VET Křídla Ďáblic VET B
Tomáš Černý – Tomáš Klusáček, David Kopec, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Jiří Panocha, Martin Plicka, Ondřej Polák vs Vojtěch Engelmann – Michal Král, Karel Kreuzer, Emil Kuman, Martin Marek, Martin Ponikelský, Jiří Prokop, Jan Répal, Jiří Richter