Pá 19.6.15 18:15 P3 Hosthunters Purple Team AFK   (HL4E)
Pá 19.6.15 19:30 P3 Nikdo nikde 1.FP Praha   (HL5F)

15. 6. 15 20:45 MIKU4 Touš KK Cormoran FC 11. 7:5 (3:2)
Jan Kořínek – Jan Budský, Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Petr Mára, Miroslav Pazderka, Jan Sluka, Michal Stareček, Martin Stašek, Marek Valter, Jan Vrba vs Viktor Janauer – Roman Heinz, Vladislav Kašpar, Daniel Los, Jiří Vaniš, František Zapletal
21., 41. Daniel Los
21., 34. František Zapletal
54. Vladislav Kašpar
8. 6. 15 18:15 LITVI Touš KK Křídla Ďáblic VET B 6. 3:3 (2:2)
Zápas vedený ve slušném duchu, ke konci zbytečně vyhrocený. Jindřich Vich, Petr Slivka
Touš KK Křídla Ďáblic VET B
Jan Kořínek – Jan Budský, Miroslav Chrástek, Radek Juriš, Petr Mára, Miroslav Pazderka, Jan Sluka, Martin Stašek, Jan Vrba vs Vojtěch Engelmann – Tomáš Berný, Michal Král, Martin Marek, Martin Ponikelský, Jiří Prokop, Jan Répal, Jiří Richter
1. Miroslav Chrástek
3. Radek Juriš
35. Martin Stašek
5. Jiří Prokop
16. Martin Marek
42. OG
1. 6. 15 20:15 DABLI Blue devils VET Touš KK 10. 1:3 (0:3)
V prvním poločase si hosté vytvořili rozhodující náskok, který jim stačil na udržení vítězství. Caizl, Tichý
Blue devils VET Touš KK
Roman Libich – Michael Černý, Miroslav Charvát, Jan Gonda, Jaroslav Lehovec, Jiří Malát, Pavel Mihálik, Jaroslav Němeček, Miloslav Nergl, Václav Stuchl, Roman Švambera vs Jan Kořínek – Jan Budský, Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Radek Juriš, Petr Mára, Miroslav Pazderka, Jan Sluka, Jan Vrba
44. Jaroslav Lehovec 3. Miroslav Chrástek
7. Radek Juriš
19. Petr Mára
25. 5. 15 19:30 LITVI Touš KK Zlatý krysy FC 9. 1:6 (0:4)
Jednoznačné a zasloužené vítězství hostů. Marek Prosický, Marek Palán
Touš KK Zlatý krysy FC
Jan Kořínek – Jan Budský, Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Radek Juriš, Petr Mára, Jan Sluka, Michal Stareček, Martin Stašek, Jan Vrba vs Jaroslav Houzar – Tomáš Danda, Viktor Kassl, Jiří Kleisl, Ladislav Kršek, Václav Novák, Jiří Pátek, Michal Srba, Jiří Svoboda
45. Martin Stašek 8., 29. Michal Srba
9., 40. Jiří Kleisl
15., 57. Tomáš Danda
11. 5. 15 17:45 ZABEH Vyprahlo FC VET Touš KK 7. 2:7 (2:2)
Domácí v děravé sestavě dokázali vzdorovat pouze v první půli. Šťástka, Vostatek
Vyprahlo FC VET Touš KK
Jiří Halík – Jaroslav Cígler, Jaroslav Drahota, Roman Dvorník, Radek Horáček, Miloslav Jírovec, Daniel Joska, Václav Leitermann, Jaroslav Pešek, Milan Türkott, Bohumil Wasserbauer vs Jan Kořínek – Jan Budský, Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Petr Mára, Jan Sluka, Martin Stašek, Jan Vrba
1., 27. Daniel Joska 20., 30., 44. Miroslav Chrástek
35., 48. Martin Stašek
41. Petr Bureš
45. Petr Mára
29. 4. 15 17:00 HANSP Torzoo VET Touš KK 5. 2:0 (1:0)
V herně vyrovnaném zápase Torzoo mělo úspěšného kanonýra a tak se raduje z výhry. Hošek, Smetana
Torzoo VET Touš KK
Ľubomír Prokop – Stanislav Bednář, Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Petr Novák, Václav Oudrán, Robert Palágyi, Jan Šmíd vs Jan Kořínek – Jan Budský, Miroslav Chrástek, Petr Mára, Jan Sluka, Jan Vrba
21., 41. Boris Kopečný
21. 4. 15 20:45 MIKU4 Touš KK Sedm Zbabělých VET 4. 3:2 (3:1)
Utkání hrané v přátelské atmosféře. V první půli jasně dominovali hráči Touše a poločasové skore mohlo být daleko vyšší, nebýt soupeřova brankáře. Ve druhé půli hosté přidali. Na srovnání to ale nestačilo. Petr Gruda, Tomáš Kozák
Touš KK Sedm Zbabělých VET
Jan Kořínek – Jan Budský, Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Radek Juriš, Petr Mára, Jan Sluka, Michal Stareček, Martin Stašek, Marek Valter, Jan Vrba vs Martin Sehnal – Jiří Bohuslav, Pavel Ježek, Petr Mansfeld, Robert Pojer, Tomáš Pospíšil, Jiří Rohlík, Aleš Vrana
14. Martin Stašek
17. Jan Budský
27. Michal Stareček
11. Jiří Rohlík
48. Robert Pojer
13. 4. 15 18:15 LITVI Sean team VET Touš KK 3. 9:1 (8:1)
Hosté nastoupili v počtu pouze 4+1, což se jednoznačně projevilo na výsledku utkání. Domácí si s chutí zastříleli. Filip Hornát
Sean team VET Touš KK
Tomáš Černý – Tomáš Klusáček, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Jiří Panocha, Martin Plicka, Ondřej Polák, Jaroslav Rýva vs Jan Kořínek – Jan Budský, Petr Mára, Jan Sluka, Jan Vrba
6., 29. Martin Plicka
8., 12., 15., 54. Tomáš Klusáček
19. Ondřej Polák
22. Daniel Neuberg
25. OG
14. Petr Mára
30. 3. 15 19:00 SANC1 Touš KK Miminka AC VET 2. 3:1 (2:0)
Utkání bylo vyrovnané, ale Touš přeci jen pohyblivější a prosadil se golově. Miminka začala dotahovat příliš pozdě. Rataj, Vukovič
Touš KK Miminka AC VET
Marek Valter – Petr Bureš, Miroslav Chrástek, Jan Kořínek, Petr Mára, Jan Sluka, Jan Vrba vs Luděk Chlup – Milan Bartoň, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Tomáš Linka, Martin Lněnička, Miroslav Pětník
15. Jan Kořínek
29. Petr Mára
41. Jan Sluka
56. Jiří Kubát
24. 3. 15 19:00 MOTO3 Double United Touš KK 1. 3:3 (2:2)
Průměrné utkání, slušně hrané z obou stran. Výsledek odpovídá dění na hřišti. Husák, Brhel