8. Tyran Saens 1.FC VET B 11 3 2 6 42:52 8

Po 7.9.15 18:15 MIKU2 Reage boys Eukaryota 2.LKW   (HL5F)
Po 7.9.15 19:30 MIKU2 V.S.P.S.V.S. Kontis 1.FC   (HL6B)
Po 7.9.15 20:45 MIKU2 Limita Ferri FC   (HL5A)
St 25.11.15 18:15 LITVI Tralalalala Bába FC   (HL5D)
St 25.11.15 19:30 LITVI Spirit bar FC B Betl K.F.K. B   (HL4C)
St 25.11.15 20:45 LITVI Pod parou Killing power FC   (HL7E)

3. 12. 15 19:30 MIKU2 PFC Kodymka Estudiantes VET B 11. 1:6 (1:3)
Jednoznačná záležitost pro hosty. Zasloužená výhra. Emil Vitásek, Miroslav Šišák
PFC Kodymka Estudiantes VET B
Jiří Škarvada – Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Doležal, Richard Kejval, Petr Vaněk, Martin Varga vs Michal Matejka – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Pavel Krejčík, David Nekvasil, Michal Plicka, Miloš Princ, Karel Táborský, Tomáš Vích
22. Richard Kejval 5. Vilém Hodulák
8. Roman Dittrich
29., 34., 55. Pavel Krejčík
33. Tomáš Vích
19. 11. 15 18:15 ZAK Estudiantes VET B Partizan Praha VET 10. 7:1 (2:1)
Po vyrovnaném 1. poločase, domácí rozhodli ve svůj prospěch během tří minut začátku druhé půle. Poté už se utkání jen dohrávalo. Hrálo se fair play. Pavel Vrtiška
Estudiantes VET B Partizan Praha VET
David Nekvasil – Zbyněk Bureš, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Pavel Krejčík, Miloš Princ, Tomáš Soukup, Tomáš Vích vs Petr Hruška – Jan Červenka, Vladimír Dubský, Miroslav Haldina, Petr Haldina, Jaroslav Kolanda, Petr Novotný, Pavel Vacek, Pavel Vojta
19. Tomáš Hrubý
27., 59. Pavel Krejčík
31., 32., 50. Tomáš Vích
33. Tomáš Soukup
12. Vladimír Dubský
12. 11. 15 19:00 P2 MSG Estudiantes VET B 9. 3:0 (1:0)
Vyhrálo důraznější mužstvo. Jiří Panocha, Daniel Neuberg
MSG Estudiantes VET B
Daniel Kotek – Antonette Carlos, David Kantor, Václav Kyselka, Tomáš Linhart, Norbert Rúček, Jiří Švec vs Michal Matejka – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Pavel Krejčík, David Nekvasil, Michal Plicka, Miloš Princ, Karel Táborský
27. OG
54. Tomáš Linhart
60. David Kantor
5. 11. 15 18:15 MIKU2 Estudiantes VET B Lisako A 8. 3:3 (1:2)
Hosté byli lepší v prvním poločase, domácí zase ve druhém. Nakonec utkání skončilo spravedlivou remízou.
Estudiantes VET B Lisako A
Michal Matejka – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Pavel Krejčík, David Nekvasil, Miloš Princ, Karel Táborský, Tomáš Vích vs Jiří Žďárský – Radek Bešťák, Roman Dočekal, Josef Herman, Jan Hrabal, Václav Odvárka
8., 45. Tomáš Vích
39. Vilém Hodulák
9., 12. Jan Hrabal
41. Josef Herman
22. 10. 15 20:45 ZAK Hell´s Old Boys Estudiantes VET B 7. 2:4 (2:2)
Zbytečně nervózní utkání z obou stran. František Sedlák
Hell´s Old Boys Estudiantes VET B
Daniel Steidler – Stanislav Bureš, Jan Hruška, Zdeněk Janoušek, Miroslav Kos, Peter Nemeshegyi, Miroslav Nykl, Václav Nykl, Tomáš Růžička, David Tonka vs David Nekvasil – Zbyněk Bureš, Roman Dittrich, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Karel Táborský, Tomáš Vích
6., 27. Stanislav Bureš 50 Zdeněk Janoušek 5., 38. Tomáš Vích
12. Karel Táborský
58. Roman Dittrich
15. 10. 15 18:15 DEKAN Estudiantes VET B Gente VET 6. 1:1 (0:1)
Nervózní utkání hrané s minimem šancí na obou stranách. Remíza je spravedlivým výsledkem. Michal Antonický
Estudiantes VET B Gente VET
Michal Matejka – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, David Nekvasil, Miloš Princ, Tomáš Soukup, Karel Táborský, Tomáš Vích vs Jan Doskočil – Lukáš Benda, Stanislav Bezděka, Tomáš Dojava, Martin Hejný, Petr Hladík, Radek Panchártek, Zbyněk Šámal, Michal Škoty, Anatol Špak, Vladimír Veber
43. Roman Dittrich 28. Petr Hladík
7. 10. 15 20:15 ZABEH Estudiantes VET B Tyran Saens 1.FC VET B 5. 2:1 (1:1)
Hosté nastoupili v 5 lidech, ale dlouho byli blízko bodu. Šaróka, Vostatek
Estudiantes VET B Tyran Saens 1.FC VET B
Michal Matejka – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, David Nekvasil, Michal Plicka, Miloš Princ, Tomáš Soukup, Karel Táborský, Tomáš Vích vs Vratislav Feigel – Sergey Greshnyakov, Petr Konečný, Josef Plaček, Marek Prosický
24. Tomáš Soukup
34. Roman Dittrich
23. Josef Plaček
24. 9. 15 17:00 ZAK Čechie 12° Estudiantes VET B 4. 0:1 (0:1)
Utkání proběhlo ve slušném tempu a hlavně férově z obou stran. Milan Bartoš, Stanislav Roček
Čechie 12° Estudiantes VET B
Ladislav Košťál – Jan Hruška, Luboš Kasa, Petr Kniha, David Krejdl, Antonín Mareš, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka vs David Nekvasil – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Pavel Krejčík, Michal Plicka, Miloš Princ, Karel Táborský, Tomáš Vích
6. Vilém Hodulák
17. 9. 15 18:00 SCBEC Estudiantes VET B Deko VET 3. 1:4 (1:3)
Tento fotbal stál za to. Jen brankář, který posílal lahodné bochánky do vápna , zařídil dva góly Deku. Ten kluk snad neví, co je minout cíl. Po změně stran Estudiantes sice zabralo, ale vyrovnat se jim nepodařilo.
Estudiantes VET B Deko VET
David Nekvasil – Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Pavel Krejčík, Miloš Princ, Karel Táborský, Tomáš Vích vs Roman Kovář – Zdeněk Fiala, Ota Járka, Martin Kožmín, Ladislav Obermajer, Jan Pospíšil, Milan Pulec, Martin Rychlý
28. Vilém Hodulák 12., 55. Jan Pospíšil
25., 27. Zdeněk Fiala
10. 9. 15 17:00 ZAK Tučňáci VET Estudiantes VET B 2. 1:3 (1:1)
Pěkný zápas se šťastnějším koncem týmu Estudiantes. Spousta, Hofman
Tučňáci VET Estudiantes VET B
Tomáš Kutal – Martin Balík, Jaroslav Dvořák, Vlastimil Kolečkář, Ivan Kutal, Jiří Mach, Lubomír Paprčka, Petr Skoč vs Michal Matejka – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, David Nekvasil, Michal Plicka, Miloš Princ, Tomáš Soukup, Karel Táborský, Tomáš Vích
23. Jiří Mach 17. Miloš Princ
42. Tomáš Soukup
60. Roman Dittrich
3. 9. 15 19:15 SCBEC Estudiantes VET B Přezletice SG 1. 0:2 (0:2)
Krásný zápas veteránů. Běhavý, nahoru dolů. Moc gólů k vidění nebylo, ale za to krásný fotbal. Melíšek, Vostarek
Estudiantes VET B Přezletice SG
Michal Matejka – Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, David Nekvasil, Michal Plicka, Miloš Princ, Tomáš Soukup, Karel Táborský, Tomáš Vích vs Petr Panocha – Martin Budař, Petr Dufek, Tomáš Hájek, Josef Kubr, Miloslav Mazura, Jiří Polda, Tomáš Říha, Josef Slunéčko, Karel Staněk, Jaroslav Urban