Čt 10.9.15 18:15 ARIT Yakuza CK pánbu nás netrestej   (HL8D)
Čt 10.9.15 19:30 ARIT Deko VET Čechie 12°   (VL3D)
Čt 10.9.15 20:45 ARIT Prokaryota FZ Blok D   (HL7F)
Ne 8.11.15 18:45 TEMPO Drny FC Tutto bene A   (HL5I)
Ne 8.11.15 20:00 TEMPO Hodkovičky United FC Sokol Barča Vysočany   (HL3D)

23. 11. 15 18:00 ZAK Pradox 1.FC Kontis 1.FC 11. 3:0 (2:0)
Zasloužená výhra domácích. Panýrek, Groshup
Pradox 1.FC Kontis 1.FC
Ondřej Hatina – Karel Jindrák, Michal Roháč, Daniel Růžička, Pavel Růžička, Roman Sahula, Lukáš Smíšek vs Ondřej Kubelka – Petr Klička, Lubomír Konečný, Jan Malý, Milan Pastvinský, David Pokorný, Jan Řechtáček, Jan Vršecký
2. Daniel Růžička
21., 42. Lukáš Smíšek
9. 11. 15 18:15 DEKAN Kontis 1.FC Pivojs s.r.o.1.FC 10. 3:0 (1:0)
Utkání téměř bez brankových příležitostí, svědčí o tom jediný gól v prvním poločase, který padl v podstatě náhodně. V druhé půli byl k vidění daleko aktivnější fotbal.
Kontis 1.FC Pivojs s.r.o.1.FC
Ondřej Kubelka – Petr Klička, Václav Kovařík, Jan Malý, Milan Pastvinský, David Pokorný, Jan Řechtáček, Jan Vršecký vs Benjamin Tůma – Michal Kapička, Hynek Kempfer, Petr Konečný, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka
2., 58. Jan Malý
32. Jan Vršecký
4. 11. 15 18:00 STER2 Nottoric Forest Kontis 1.FC 9. 0:3 (0:2)
Kontis využil všechny svoje šance a zaslouženě vyhrál. Melíšek
Nottoric Forest Kontis 1.FC
Vladimír Hnát – Tomáš Jelínek ml., Tomáš Jelínek st., Pavel Kroupa, Michal Polák, Petr Svoboda, Martin Taraležkov, Vladimír Verner vs Ondřej Kubelka – Petr Klička, Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Jan Malý, Milan Pastvinský, David Pokorný, Jan Řechtáček
23 Tomáš Jelínek st.
55 Martin Taraležkov
3. Lubomír Konečný
25. Václav Kovařík
42. Milan Pastvinský
26. 10. 15 18:15 HOSTI Kontis 1.FC Legends are back 8. 2:1 (1:0)
Zápas, který se vyznačoval hlavně bojovností z obou celků. Domácí byli o něco málo fotbalovější, což nakonec vyústilo v těsné vítězství. Václav Nič, Ondřej Pistulka
Kontis 1.FC Legends are back
Ondřej Kubelka – Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Jan Malý, Milan Pastvinský, Jan Řechtáček vs Juraj Jaborník – Jan Chaloupka, Tomáš Drahovzal, Dan Ellschlöger, Petr Hozman, Tomáš Hradecký, Lukáš Jančovič, Adam Javorský, Jakub Kerda, Miloš Král, Jan Krůta, David Ročňák, Karel Suchan
25. Lubomír Konečný
38. Václav Kovařík
58. Jakub Kerda
21. 10. 15 18:30 HRAB1 Kontis 1.FC V.I.P. 7. 3:2 (3:1)
Střelecká potence konečného přinesla Kontisu vítězství, přičemž jim v závěru zřejmě docházely síly, ovšem V.I.P. už vyrovnat nedokázali. Plucar, Rataj
Kontis 1.FC V.I.P.
Jan Malý – Petr Klička, Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Milan Pastvinský, David Pokorný, Jan Řechtáček vs Robert Johánek – Petr Ctibor, Jakub Hlavatý, Petr Křenek, Radek Kutnohorský, Martin Nykl, David Pecha, Jan Řezanina
7., 8., 26. Lubomír Konečný 6. Petr Křenek
52. David Pecha
12. 10. 15 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Kontis 1.FC 6. 1:2 (0:0)
Vyrovnané utkání, kde rozhodla pevnější obrana a přesnější střelba. Marek Pelán, Jiří Mařík
Farkáň 92 1.FC Kontis 1.FC
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Daniel Karas, Martin Kavalír, Roman Kelers, Tomáš Kofroň, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Ondřej Kubelka – Petr Klička, Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, David Pokorný, Jan Řechtáček, Jan Vršecký
41. Daniel Karas 40. Milan Pastvinský
45. Lubomír Konečný
5. 10. 15 19:00 MOTO3 Kontis 1.FC F.R.F. mit vocet 5. 3:4 (2:3)
Vyrovnané utkání z obou stran ve svůj prospěch uhájili hosté. Plucar, Prskavec
Kontis 1.FC F.R.F. mit vocet
Ondřej Kubelka – Václav Kovařík, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, David Pokorný, Jan Vršecký vs Karel DubMartin Fiala, Jan Krejčí, Petr Kristoforski, Ján Pavlík, Radek Petřina, Jan Polák, Lukáš Šebesta, Martin Škapa, David Smorádek
4. Otto Pípla
12. Václav Kovařík
40. Jan Vršecký
13., 24. Martin Fiala
18. David Smorádek
35. Lukáš Šebesta
23. 9. 15 17:30 ARIT Dejnámbůra FC Kontis 1.FC 4. 1:1 (1:1)
Vyrovnané utkání. Zápas s přibývajícím časem gradoval. Černý
Dejnámbůra FC Kontis 1.FC
Ladislav Šinágl – Miloslav Goll, Lubomír Kováč, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka, Allan Zípek vs Ondřej Kubelka – Lubomír Konečný, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, David Pokorný
19. Jan Pála 24. Otto Pípla
14. 9. 15 18:30 HRAB1 Kontis 1.FC Tlakové galoše 3. 2:4 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodla větší produktivita hostů.
Kontis 1.FC Tlakové galoše
Ondřej Kubelka – Petr Klička, Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Jan Malý, Milan Pastvinský, Otto Pípla, Jan Vršecký vs Milan Hrdina – Šimon Chalupa, Adam Doležal, Jaroslav Hančl, Jiří Mergl, Dinh Nam Nguyen, Matěj Novák, Marek Rábl, Lukáš Řeřicha, Jaroslav Rosol, David Roubal, Petr Vaněk, Tomáš Vostřel
23. Lubomír Konečný
49. Petr Klička
33. OG
35., 46. Lukáš Řeřicha
56. Jaroslav Rosol
7. 9. 15 19:30 MIKU2 V.S.P.S.V.S. Kontis 1.FC 2. 2:3 (2:2)
Vyrovnaný zápas rozhodl šťastně ve svůj prospěch. Hošek, Svoboda
V.S.P.S.V.S. Kontis 1.FC
Pavel Vaněk – Ivan Benovič, Petr Gregar, Jiří Meloun, Jaroslav Řezníček, Čestmír Šimůnek, Matěj Šimůnek, Michal Švanda, Richard Vaněk vs Ondřej Kubelka – Petr Klička, Lubomír Konečný, Václav Kovařík, Jan Malý, Otto Pípla, Jan Vršecký
13. Jaroslav Řezníček
30. Ivan Benovič
11., 28. Lubomír Konečný
58. Jan Malý
2. 9. 15 19:00 METE2 Kontis 1.FC Santovi Sobi 1. 0:1 (0:0)
V opatrné první půli mírně aktivnější hosté, paradoxně však úvodní šance patřila domácím. Druhý poločas se odvíjel v podobném duchu a celé utkání rozhodla povedená standartka. Prček