13. 6. 16 19:30 MIKU1 Holosmetky FC A Sebranka FC A 11. 6:0 (3:0)
Jednoznačné utkání v režii domácích. Faltys
Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Pavel Beneš, Jindřich Eisenreich, Ondřej Halbich, Lukáš Koutenský, Radek Kříž, Štěpán Vošta vs David Folwarczny – Vladan Bojkovič, Vojtěch Gebert, Jan Jaroš, Jakub Novák, Jan Reichert, Jan Staněk, Ivo Urban
24. Václav Bellada
55. Radek Kříž
57. Pavel Beneš
30. 5. 16 18:00 MALES Hertha ZMZ Holosmetky FC A 10. 2:3 (2:1)
Vyrovnané utkání rozhodl v poslední minutě střelec zápasu Bellada. Když to bylo první vedení hostů v zápase. Kohout
Hertha ZMZ Holosmetky FC A
Tomáš Holý – Jakub Balšánek, Lukáš Dont, Patrik Dressler, Vít Koláček, Pavel Krois, Petr Vejmelka, Jan Vondra vs Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Pavel Beneš, Jindřich Eisenreich, Ondřej Halbich, Lukáš Koutenský, Radek Kříž, Štěpán Vošta
58. Václav Bellada
25. 5. 16 19:30 HOSTI Holosmetky FC A Lucián FC A 9. 5:1 (2:0)
Domácí byli jasně lepším týmem a měli celé utkání pod kontrolou a zaslouženě vyhráli. Voldán
Holosmetky FC A Lucián FC A
Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Pavel Beneš, Ondřej Halbich, Lukáš Koutenský, Karel Protivínský, Jiří Tomek, Štěpán Vošta vs Marek Bruna – Marek Barták, Jakub Boudník, Adam Kraus, Jan Prošvic, Pavel Slánský, Tomáš Trnka, Filip Výborný
6. OG
23. Štěpán Vošta
32. Václav Bellada
34. Ondřej Halbich
56. Karel Protivínský
58. Jan Prošvic
16. 5. 16 20:15 P1 Santa Dominica Holosmetky FC A 8. 4:0 (2:0)
Domácí získali v první půli zaslouženě vedení. Hosté poté dlouho tlačili do obrany domácích a gól byl ve vzduchu. Ovšem v závěru z brejků domácí pojistili svou výhru. Kohout
Santa Dominica Holosmetky FC A
Alexander Károlyi – David Brandejs, Michal Bureš, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, David Pozníček, Nikola Štochl, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Jaroslav Bellada – Pavel Beneš, Milan Bialek, Ondřej Halbich, Lukáš Koutenský, Radek Kříž, Karel Protivínský, Jiří Tomek, Štěpán Vošta
23. Stanislav Mařík
27. Michal Bureš
57. David Pozníček
58. Stanislav Kodr
10. 5. 16 19:15 MALES Holosmetky FC A HS Praha 7. 6:3 (3:1)
Domácí vyhráli zaslouženě. Faltys
Holosmetky FC A HS Praha
Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Jindřich Eisenreich, Ondřej Halbich, Radek Kříž, David Minha, Jiří Tomek, Štěpán Vošta vs Václav Kudrna – Aleš Deré, Josef Hrodek, Pavel Málek, Zdeněk Mikyška, Jiří Sivák, Vít Turtenwald
53. Aleš Deré
25. 4. 16 19:15 MALES Audi United FC Holosmetky FC A 6. 3:1 (1:0)
Pěkné utkání, rychlé, s množstvím šancí. Vyhrálo mírně lepší mužstvo. Šaróka
Audi United FC Holosmetky FC A
Michal Drápela – Musa Ansuma, Cyril Golovko, Stanislav Hřebeček, Vitalij Kravcov, Jan Kučera, Jan Měchura, Ondřej Penc, Martin Šimek, Martin Sus vs Václav Bellada – Pavel Beneš, Milan Bialek, Jindřich Eisenreich, Ondřej Halbich, David Minha, Karel Protivínský, Jiří Tomek
3. Cyril Golovko
51. Martin Sus
58. Musa Ansuma
57. Jiří Tomek 54. Pavel Beneš
20. 4. 16 19:30 MIKU1 Holosmetky FC A Sparta Pankrác 5. 3:3 (1:2)
Za stavu 1:3 začali hosté bránit a vyrážet do brejků, žádný neproměnili, takže tlak domácích byl v samém závěru korunován vyrovnáním. Trefil se i tvrdou střelou brankář Bellada. Kohout
Holosmetky FC A Sparta Pankrác
Jaroslav Bellada – Pavel Beneš, Milan Bialek, Ondřej Halbich, David Minha, Štěpán Vošta vs Jaroslav Příbrský – Tomáš Hajdušek, Lukáš Kotrba, Ondřej Mareš, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček, Jan Sus
12. Štěpán Vošta
53. Jaroslav Bellada
59. Ondřej Halbich
17., 30. Štěpán Šimeček
50. Ondřej Mareš
11. 4. 16 20:00 TEMPO Smutný potapěči Holosmetky FC A 4. 4:5 (2:2)
Šachovou partii otevřeli krásným gólem domácí, jenže hosté rychle otočili skóre ve svůj prospěch. Gólová přestřelka nakonec ve prospěch hostů. Husák
Smutný potapěči Holosmetky FC A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Jaroslav Bellada – Pavel Beneš, Milan Bialek, Jindřich Eisenreich, Peter Kratochvíl, Radek Kříž, David Minha, Jiří Tomek, Štěpán Vošta
59. Pavel Beneš
4. 4. 16 19:15 MALES Holosmetky FC A Restaurace U Pecků A 3. 1:1 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Šaróka
Holosmetky FC A Restaurace U Pecků A
Jaroslav Bellada – Pavel Beneš, Milan Bialek, Jindřich Eisenreich, Ondřej Halbich, David Minha, Karel Protivínský, Jiří Tomek, Štěpán Vošta vs Karel Tureček – Jiří Allram, Petr Hulinský, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Marcel Rodek, Jakub Slunéčko, Václav Socher
49. Milan Bialek 45 Pavel Beneš 54. OG
29. 3. 16 20:30 MALES Úterní hosté Ski FC A Holosmetky FC A 2. 1:5 (0:2)
Do zápasu vstoupily lépe Holosmetky a v poločase vedly zaslouženě 2:0. Po přestávce se Hosté zlepšili, snížili a měli i další šance. Rozhodující moment přišel ve 45. minutě, kdy gólman Hostů zahrál rukou mimo vápno a zabránil gólu. Pak už si Holosmetky zápas pohlídaly. Kohout
Úterní hosté Ski FC A Holosmetky FC A
Marek Michálek – Stanislav Bejda, Tomáš Mařík, Michal Slavík, Břetislav Tvrzník, Tomáš Vobořil vs Jaroslav Bellada – Milan Bialek, Jindřich Eisenreich, Ondřej Halbich, Radek Kříž, Karel Protivínský, Jiří Tomek, Štěpán Vošta
36. Stanislav Bejda 45 Marek Michálek 9., 16. Radek Kříž
50. Milan Bialek
57. Ondřej Halbich
59. Karel Protivínský
21. 3. 16 19:15 MALES Holosmetky FC A Akta - rez 1. 9:2 (5:0)
Domácí kontrolovali zápas herně i výsledkově. Dva slepené góly v úvodu je uklidnily a snaživá Akta se prosadila až ve fázi, kdy o výsledku bylo rozhodnuto. Kučera
Holosmetky FC A Akta - rez
Jaroslav Bellada – Jindřich Eisenreich, Ondřej Halbich, Lukáš Koutenský, Radek Kříž, Karel Protivínský, Jiří Tomek, Štěpán Vošta vs Martin Toupal – Štěpán Böhm, Martin Jíša, Adam Klavík, Jakub Klír, Tomáš Michal, Jakub Mrhal, Ondřej Vrabec