13. 6. 16 19:30 MIKU3 Restaurace U Pecků A Santa Dominica 11. 5:8 (2:2)
Vyrovnané utkání, ale závěr patřil hostům. Čapla
Zdeněk Turek – Petr Kovařík, Jiří Novák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Marcel Rodek, Václav Socher, Jiří Vajnar vs Alexander Károlyi – Michal Bureš, Tomáš Hlaváč, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, David Pozníček, Nikola Štochl, Michal Uhlíř, Michal Zukal
26., 60. David Pozníček
47. Michal Uhlíř
58. Michal Zukal
5. 6. 16 20:00 MIKU1 Akta - rez Santa Dominica 9. 9:6 (3:4)
Utkání bez nervů, spousta pohledných akcí. Dominica doplatila na nemožnost střídání a slabší koncovku v druhé půli. Aktě padaly skoro všechny střely do branky. Kohout
Akta - rez Santa Dominica
Petr Michal – Martin Beneš, Martin Jíša, Jakub Klír, Jakub Mrhal, Jan Švarc, Martin Toupal, Ondřej Vrabec vs Alexander Károlyi – Michal Bureš, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, Nikola Štochl, Michal Uhlíř, Michal Zukal
1., 30., 54., 60. Martin Jíša
5., 51., 57., 59. Jakub Mrhal
47. Ondřej Vrabec
2., 7., 56. Stanislav Mařík
10., 32. Nikola Štochl
11. Michal Bureš
30. 5. 16 20:30 MALES Santa Dominica Úterní hosté Ski FC A 10. 6:3 (4:1)
Pohledné utkání z obou stran. Domácí získali v prvním poločase vedení a ve druhém si vývoj zápasu pohlídali. Hosté už jen pak v závěru korigovali skóre. Kohout
Santa Dominica Úterní hosté Ski FC A
Alexander Károlyi – David Brandejs, Michal Bureš, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, David Pozníček, Nikola Štochl, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Róbert Griga – Stanislav Bejda, Marek Chrobák, Josef Eliáš, Tomáš Fitzel, Jakub Moravec, Stanislav Tkadlec, Břetislav Tvrzník
4., 8., 46. Stanislav Mařík
17. David Pozníček
28., 53. David Brandejs
2. Stanislav Bejda
60., 60. Marek Chrobák
16. 5. 16 20:15 P1 Santa Dominica Holosmetky FC A 8. 4:0 (2:0)
Domácí získali v první půli zaslouženě vedení. Hosté poté dlouho tlačili do obrany domácích a gól byl ve vzduchu. Ovšem v závěru z brejků domácí pojistili svou výhru. Kohout
Santa Dominica Holosmetky FC A
Alexander Károlyi – David Brandejs, Michal Bureš, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, David Pozníček, Nikola Štochl, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Jaroslav Bellada – Pavel Beneš, Milan Bialek, Ondřej Halbich, Lukáš Koutenský, Radek Kříž, Karel Protivínský, Jiří Tomek, Štěpán Vošta
23. Stanislav Mařík
27. Michal Bureš
57. David Pozníček
58. Stanislav Kodr
9. 5. 16 18:00 MALES Hertha ZMZ Santa Dominica 7. 2:4 (1:1)
Vyrovnané utkání zlomil na stranu vítězů střelec Mařík. Kohout
Hertha ZMZ Santa Dominica
Josef Prokeš – Radim Blažek, Lukáš Dont, Patrik Dressler, Pavel Krois, Vladimír Máče, Lukáš Moravec, Jiří Vaněk vs Alexander Károlyi – David Brandejs, Michal Bureš, Stanislav Mařík, Nikola Štochl, Michal Uhlíř, Michal Zukal
4. Jiří Vaněk
36. Lukáš Moravec
8., 35., 48. Stanislav Mařík
41. David Brandejs
26. 4. 16 20:30 MALES Santa Dominica Lucián FC A 6. 3:1 (1:1)
Jednoznačné utkání. Na góly vyhrála Santa Dominica, na řeči Lucián.
Santa Dominica Lucián FC A
Alexander Károlyi – David Brandejs, Michal Bureš, Stanislav Mařík, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Pavel Slánský – Marek Barták, Jakub Boudník, Adam Kraus, Jaroslav Macek, Jan Prošvic, Pavel Štěpánek, Josef Suda, Tomáš Trnka
23., 49. David Brandejs
35. Michal Uhlíř
6. Jan Prošvic 54. Josef Suda
54. Jan Prošvic
18. 4. 16 20:15 P1 Santa Dominica Sebranka FC A 5. 6:0 k.
11. 4. 16 20:15 P1 HS Praha Santa Dominica 4. 5:3 (2:2)
Domácí lepším týmem. Měli větší hlad po vítězství. Kovařík
HS Praha Santa Dominica
Václav Kudrna – Aleš Deré, Michal Hajný, Pavel Málek, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška, Jiří Sivák, Vít Turtenwald vs Alexander Károlyi – David Brandejs, Michal Bureš, Stanislav Mařík, David Pozníček, Michal Uhlíř, Michal Zukal
12., 41., 55. Jan Markuzi
15., 35. Aleš Deré
10., 50. David Pozníček
25. David Brandejs
4. 4. 16 20:15 P1 Santa Dominica Audi United FC 3. 4:2 (1:2)
Domácí měli více ze hry, ale hosté byli dlouho dobu zase efektivnější v koncovce. I proto byl až do 50. minuty nerozhodný výsledek. Poté však domácí dali dvě branky a zbytek utkání si pohlídali. Kohout
Santa Dominica Audi United FC
Alexander Károlyi – David Brandejs, Michal Bureš, Tomáš Hlaváč, Stanislav Mařík, David Pozníček, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Michal Drápela – Musa Ansuma, Cyril Golovko, Serhiy Hrechko, Vitalij Kravcov, Jan Kučera, Jan Měchura, Ondřej Penc, Kyrylo Sheshenov, Martin Šimek, Martin Sus
11., 33., 50. Stanislav Mařík
52. David Brandejs
10., 30. Cyril Golovko 43. Serhiy Hrechko
49. Musa Ansuma
30. 3. 16 20:45 MIKU1 Sparta Pankrác Santa Dominica 2. 5:11 (0:4)
Pohledné utkání, které ovládli jednoznačně lepší a fotbalovější hosté. Melíšek
Sparta Pankrác Santa Dominica
Jaroslav Příbrský – Dominik Barták, Lukáš Busta, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Lukáš Jakobovský, Štěpán Šimeček vs Alexander Károlyi – David Brandejs, Michal Bureš, Tomáš Hlaváč, Stanislav Mařík, Michal Uhlíř, Michal Zukal