Hanspaulská liga 6A

jaro 2016

Výsledky

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
Po 20.6.16 18:15 HOSTI Pirelli Legends are back 11. 2:3
Po 20.6.16 18:15 BECH Pekárny United FC Limita 11. 0:6 k.
Po 20.6.16 18:15 MIKU2 Traktor Praha A Eukaryota 2.LKW 11. 4:2
Po 20.6.16 18:15 MIKU1 Tlakové galoše V.S.P.S.V.S. 11. 2:3
Po 20.6.16 18:15 MIKU4 D.G.Team Bandidoz 11. 3:3
Po 20.6.16 18:15 MIKU3 Turbosršni CF Bratři v triku 11. 1:2
Další výsledky

Tabulky

Pořadí Tým Odehrané zápasy Počet výher Počet remíz Počet proher Skóre Počet bodů
1. Bratři v triku 11 9 1 1 47:12 19
2. Turbosršni CF 11 10 0 1 56:25 16
3. Pirelli 11 6 2 3 45:27 14
4. V.S.P.S.V.S. 11 5 3 3 37:30 13
5. Eukaryota 2.LKW 11 5 2 4 44:31 12
6. Tlakové galoše 11 5 0 6 34:32 10
7. Bandidoz 11 4 2 5 46:45 10
8. D.G.Team 11 4 2 5 31:38 10
9. Limita 11 4 1 6 28:34 9
10. Legends are back 11 4 1 6 30:40 9
11. Traktor Praha A 11 3 0 8 35:53 0
12. Pekárny United FC 11 0 0 11 0:66 -4

Komentář

Léto se chýlí ke konci a s příchodem podzimu se o slovo hlásí i Hanspaulka - nejpopulárnější amatérská soutěž v Praze vstupuje už do své 89. sezony. Od druhého hracího týdne vaší skupiny najdete na tomto místě pravidelné krátké shrnutí kola. Své podněty, komentáře a případné žádosti o opravy v

Zobrazit celý text
zápisech můžete posílat na adresu vedouci@psmf.cz.

Detaily utkání

Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
20. 6. 16 18:15 HOSTI Pirelli Legends are back 11. 2:3 (1:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Vyrovnané utkání rozhodl výborný Kerda.
Pirelli Legends are back
František Jirsa – David Culek, František Kučera, Marek Pecháček, Ondřej Petroš, Marek Šetina, Michal Toma vs Karel Suchan – Vladimír Bešta, Marek Černý, Jan Chaloupka, Tomáš Drahovzal, Dan Ellschlöger, Radek Horňák, Petr Hozman, Jakub Kerda, David Ročňák
Góly Karty Góly Karty
18. František Kučera
46. Marek Pecháček
18., 35., 51. Jakub Kerda
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
20. 6. 16 18:15 BECH Pekárny United FC Limita 11. 0:6 k.
Popis zápasu Rozhodčí
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
20. 6. 16 18:15 MIKU2 Traktor Praha A Eukaryota 2.LKW 11. 4:2 (3:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Poklidný zápas odehraný v duchu fair play.
Traktor Praha A Eukaryota 2.LKW
Jan Bulíček – Jan Brož, Petr Hošek, Pavel Rybář, Petr Stiblík, Roman Švejstil, Michal Veverka, Jan Zajíček vs Milan Pick – Petr Konůpka, František Palcr, Michal Pešek, Lukáš Ševčík, Filip Vodička
Góly Karty Góly Karty
4., 19., 21. Michal Veverka
45. Petr Stiblík
9., 55. Lukáš Ševčík
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
20. 6. 16 18:15 MIKU1 Tlakové galoše V.S.P.S.V.S. 11. 2:3 (1:3)
Popis zápasu Rozhodčí
Hosté dobře začali, ale nakonec se strachovali o body. Kohout
Tlakové galoše V.S.P.S.V.S.
Milan Hrdina – Šimon Chalupa, Adam Doležal, Tomáš Havran, Jan Kopřiva, Marek Rábl, Lukáš Řeřicha, Jaroslav Rosol, Ladislav Salvet, Tomáš Vostřel vs Pavel Vaněk – Petr Gregar, Jan Hrubeš, Jaroslav Řezníček, Čestmír Šimůnek, Michal Švanda, Richard Vaněk
Góly Karty Góly Karty
28., 37. Tomáš Havran 19., 27. Richard Vaněk
24. Jan Hrubeš
41. Richard Vaněk
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
20. 6. 16 18:15 MIKU4 D.G.Team Bandidoz 11. 3:3 (1:3)
Popis zápasu Rozhodčí
Krásné vyrovnané utkání, hosté se v prvním poločase dostali do dvoubrankového vedení, ale soupeři se podařilo zápas vyrovnat.
D.G.Team Bandidoz
Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, Jiří Bradka, David Kafuněk, Michal Kafuněk vs Luděk Friedl – Jan Dřízhal, Jan Jeřábek, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Tomáš Vachek, František Vógl
Góly Karty Góly Karty
8., 36. Jiří Bradka
50. Michal Kafuněk
5., 21. Jan Dřízhal
11. Tomáš Vachek
Datum Čas Hřiště Domácí - Hosté Kolo Výsledek
20. 6. 16 18:15 MIKU3 Turbosršni CF Bratři v triku 11. 1:2 (0:1)
Popis zápasu Rozhodčí
Dynamické utkání dobré úrovně, kde zvítězila zkušenost staršího týmu Bratři v triku nad živějším týmem mladších Turbosršňů. Trnka
Turbosršni CF Bratři v triku
Ondřej Kokta – Jakub Glanc, Tomáš Jurka, Tomáš Klouda, Adam Kubišta, Jan Lanhaus, David Linhart, Adam Löffelmann vs Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Michal Bocek, Martin Pác, Pavel Rychetský, Petr Šátek, Vojtěch Sochor, Marek Švarc, Daniel Veselý
Góly Karty Góly Karty
39. Tomáš Jurka 21. Petr Šátek
51. Daniel Veselý

Statistika skupiny za jaro

Pořadí Jméno Tým Gólů
1. Jan Dřízhal Bandidoz 12
2. Tomáš Havran Tlakové galoše 12
3. Jakub Glanc Turbosršni CF 12
4. Michal Veverka Traktor Praha A 11
5. Jakub Kovačovič Eukaryota 2.LKW 10
6. Jaroslav Sita 4077 DUCKS 9
7. Petr Hošek Traktor Praha A 8
8. Daniel Veselý A - klub 90 8
9. Pavel Rychetský Bratři v triku 8
10. Richard Vaněk V.S.P.S.V.S. 8
11. Matěj Šimůnek V.S.P.S.V.S. 8
12. Marek Pecháček Jemné a Solené 1.FC 8
13. Tomáš Jurka Turbosršni CF 8
14. David Culek Pirelli 8
15. Tomáš Klouda Turbosršni CF 7
16. Jaroslav Jakubec Bandidoz 7
17. Ondřej Ertl Periferie United 6
18. Pavel Beránek A - klub 90 6
19. Adam Kubišta Turbosršni CF 6
20. Marek Švarc Bratři v triku 6
Statistika ligy Statistika soutěže
Poslední aktualizace 3. 10. 22, 22:35