Út 29.3.16 18:15 MIKU4 Skif Samson Bonella A   (HL3A)
Út 29.3.16 19:30 MIKU4 Károv ZJ veteran Miminka AC VET   (VL4E)
Út 29.3.16 20:45 MIKU4 Viktoria Bítovská A Airborne Příbram   (HL7C)
Út 19.4.16 19:00 MOTO3 HNK Praha FC Sorry FC   (HL6D)
Út 19.4.16 20:15 MOTO3 Hustý FC Krocani FC   (HL8H)

20. 6. 16 18:15 MIKU3 Turbosršni CF Bratři v triku 11. 1:2 (0:1)
Dynamické utkání dobré úrovně, kde zvítězila zkušenost staršího týmu Bratři v triku nad živějším týmem mladších Turbosršňů. Trnka
Turbosršni CF Bratři v triku
Ondřej Kokta – Jakub Glanc, Tomáš Jurka, Tomáš Klouda, Adam Kubišta, Jan Lanhaus, David Linhart, Adam Löffelmann vs Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Michal Bocek, Martin Pác, Pavel Rychetský, Petr Šátek, Vojtěch Sochor, Marek Švarc, Daniel Veselý
39. Tomáš Jurka 21. Petr Šátek
51. Daniel Veselý
6. 6. 16 18:15 MIKU4 Bratři v triku Traktor Praha A 10. 11:2 (5:1)
Nakonec jednoznačné utkání s debaklem pro hosty, kteří ale i občas dokázali zahrozit. Domácí byli jasně lepším týmem a zaslouženě berou oba body.
Bratři v triku Traktor Praha A
Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Michal Bocek, Martin Pác, Pavel Rychetský, Petr Šátek, Vojtěch Sochor, Marek Švarc, Ondrej Vajda, Daniel Veselý vs Vojtěch Bulíček – Jan Brož, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Vanda Seidelová, Roman Švejstil, Michal Veverka, Jan Zajíček
34. Michal Veverka
30. 5. 16 20:45 MIKU4 Pirelli Bratři v triku 9. 2:1 (1:0)
Vyrovnaný zápas o postup plný tvrdých soubojů. Z vítězství se nakonec radovali šťastnější domácí. Jan Záhlava
Pirelli Bratři v triku
Ondřej Petroš – David Culek, Jiří Drha, Ondřej Ertl, František Kučera, Eduard Mráz, Marek Pecháček, Marek Šetina, Michal Toma vs Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Michal Bocek, Martin Pác, Pavel Rychetský, Petr Šátek, Vojtěch Sochor, Marek Švarc, Ondrej Vajda, Daniel Veselý
20. David Culek
60. Eduard Mráz
54. Pavel Beránek
16. 5. 16 19:30 BECH Bratři v triku Pekárny United FC 8. 6:0 k.
Vyrovnaná první půle se promítla i do většiny druhého poločasu. V posledních deseti minutách Pekárny zabraly a vydřely výhru. Matěj Klubal
Bratři v triku Pekárny United FC
Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Michal Bocek, Martin Pác, Pavel Rychetský, Marek Švarc, Daniel Veselý vs Vojtěch Žolták – Rudolf Gina, Tomáš Konya, Emil Kuman, Nick Šamko, Jan Sivák, David Šturma, Zurab Umachanov
2. Pavel Beránek
17. OG
49. Pavel Rychetský
3., 56. Jan Sivák
37. OG
41., 52., 55. Tomáš Konya
9. 5. 16 18:30 HRAB1 Tlakové galoše Bratři v triku 7. 0:4 (0:2)
Jednoznačná dominance Bratrů v triku. Zasloužená výhra.
Tlakové galoše Bratři v triku
Milan Hrdina – Adam Doležal, Tomáš Havran, Jan Kopřiva, Jiří Mergl, Jiří Pokorný, Marek Rábl, Lukáš Řeřicha, Ladislav Salvet, Tomáš Vostřel vs Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Michal Bocek, Martin Pác, Pavel Rychetský, Petr Šátek, Vojtěch Sochor, Marek Švarc, Daniel Veselý
7. Pavel Rychetský
9., 50. Marek Švarc
43. Pavel Beránek
2. 5. 16 18:45 BIHOR Bratři v triku Limita 6. 1:0 (0:0)
Po bezbrankovém poločasu otočil skóre v 51. minutě Vajda z týmu Bratři v triku. Byl to první a poslední zásah v tomto průměrném utkání. Husák
Bratři v triku Limita
Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Michal Bocek, Martin Pác, Pavel Rychetský, Petr Šátek, Vojtěch Sochor, Marek Švarc, Ondrej Vajda, Daniel Veselý vs Radek Matoušek – Michal Chudoba, Alan Fiedler, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Pavel Voltner, Petr Žižka
51. Ondrej Vajda
25. 4. 16 18:15 HOSTI Legends are back Bratři v triku 5. 0:6 (0:2)
Bratři v triku lépe kombinovali a na rozdíl od Legends are back stříleli góly. O vítězi tak nebylo pochyb. Čapla, Honička
Legends are back Bratři v triku
Juraj Jaborník – Vladimír Bešta, Marek Černý, Petr Hozman, Adam Javorský, Jakub Kerda, David Ročňák, Karel Suchan vs Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Michal Bocek, Martin Pác, Pavel Rychetský, Petr Šátek, Vojtěch Sochor, Daniel Veselý
27. Pavel Rychetský
29., 44. Petr Šátek
45. Daniel Veselý
59. OG
60. Pavel Beránek
18. 4. 16 18:15 MIKU2 Bratři v triku Eukaryota 2.LKW 4. 3:2 (3:0)
Slušně hrané utkání, hosté se snažili, ale vyrovnat už nestihli. Luboš Giertli
Bratři v triku Eukaryota 2.LKW
Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Michal Bocek, Martin Pác, Pavel Rychetský, Petr Šátek, Vojtěch Sochor, Marek Švarc, Ondrej Vajda, Daniel Veselý vs Milan Pick – Miroslav Jančok, Jakub Kovačovič, Michal Kupsa, Jakub Mareček, František Palcr, Michal Pešek, Lukáš Ševčík, Jaroslav Sita, Filip Vodička
11. Pavel Rychetský
13. Vojtěch Sochor
19. Daniel Veselý
38. Jaroslav Sita
57. Miroslav Jančok
11. 4. 16 19:30 MIKU4 Bratři v triku V.S.P.S.V.S. 3. 3:3 (2:2)
Pohledná, vyrovnaná kličkovaná. První půle jasně pro V.S.P.S.V.S., druhá opačně. Remíza byla zasloužená.
Bratři v triku V.S.P.S.V.S.
Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Michal Bocek, Martin Pác, Pavel Rychetský, Petr Šátek, Vojtěch Sochor, Marek Švarc, Ondrej Vajda, Daniel Veselý vs Pavel Vaněk – Petr Gregar, Jaroslav Řezníček, Čestmír Šimůnek, Matěj Šimůnek, Michal Švanda, Richard Vaněk
3., 52. Pavel Beránek
21. Daniel Veselý
14. Jaroslav Řezníček
19. Matěj Šimůnek
60. Čestmír Šimůnek
4. 4. 16 18:15 MIKU4 Bandidoz Bratři v triku 2. 2:8 (2:4)
Vyrovnaný zápas, hosté zachovali klid při zakončení. Milan Lišák, Viktor Sháněl
Bandidoz Bratři v triku
Luděk Friedl – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Tomáš Vachek, František Vógl, Jan Voříšek vs Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Michal Bocek, Martin Pác, Pavel Rychetský, Vojtěch Sochor, Marek Švarc, Daniel Veselý
1., 25. Jaroslav Jakubec 4. Pavel Beránek
5. Daniel Veselý
10., 13. Marek Švarc
39., 50. Pavel Rychetský
57., 60. Michal Bocek
23. 3. 16 19:15 STER3 Bratři v triku D.G.Team 1. 2:0 (2:0)
Bratři v triku si v první půli vybudovali dvoubrankové vedení a v druhé ho jen udržovali. D.G.Team si svoje šance vypracovával těžko, a když už se do nich dostal, nedokázal gólmana Bratrů prostřelit. Petr Jambor
Bratři v triku D.G.Team
Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Michal Bocek, Pavel Rychetský, Petr Šátek, Vojtěch Sochor, Marek Švarc, Daniel Veselý vs Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Pavel Mlíkovský