Čt 14.4.16 18:15 MIKU4 Vibromax 1985 juniorka Metro AFK VET   (VL4D)
Čt 14.4.16 19:30 MIKU4 PFC Kodymka SUP B Cormoran FC SUP   (SVL3B)
Čt 14.4.16 20:45 MIKU4 Deportivo Estudiantil FC A Raiffani   (HL4B)
Út 3.5.16 18:00 MALES Felix club S nadhledem   (HL5B)
Út 3.5.16 19:15 MALES Křídla Ďáblic VET B Legends a Veterans   (VL3B)
Út 3.5.16 20:30 MALES Viktor 1.FC Klika CFA   (HL8E)

20. 6. 16 18:15 BECH Pekárny United FC Limita 11. 0:6 k.
6. 6. 16 18:30 HRAB1 Limita Tlakové galoše 10. 0:2 (0:0)
Stresující zápas, dohady, problémy, souboje na hranici faulu... Zbytečně tvrdé utkání... Pavel Turzó, Jiří Nouza
Limita Tlakové galoše
Radek Matoušek – Radek Chudoba, Marek Klár, Filip Matoušek, Jaroslav Mrázek, Michal Šťastný, Tomáš Zderadička, Petr Žižka vs Milan Hrdina – Adam Doležal, Tomáš Havran, Jan Kopřiva, Jiří Mergl, Lukáš Řeřicha, Jaroslav Rosol, Ladislav Salvet, Tomáš Vostřel
39. Jaroslav Rosol
42. Tomáš Havran
30. 5. 16 19:30 MIKU1 Limita V.S.P.S.V.S. 9. 3:1 (2:1)
Domácí hráli bez střídání a měli velké štěstí, že zvítězili. Kdyby soupeř proměnil alespoň půlku šancí, tak je výsledek jiný.
Limita V.S.P.S.V.S.
Radek Matoušek – Radek Chudoba, Marek Klár, Filip Matoušek, Pavel Voltner, Tomáš Zderadička, Petr Žižka vs Matěj Šimůnek – Petr Gregar, Jan Hrubeš, Jaroslav Řezníček, Čestmír Šimůnek, Michal Švanda, Pavel Vaněk, Richard Vaněk
5. Marek Klár
27., 48. Pavel Voltner
28. Jan Hrubeš
16. 5. 16 18:15 HOSTI Legends are back Limita 8. 1:5 (1:1)
Hoste rychlejší a sehranější. Domácím nic nešlo.
Legends are back Limita
Juraj Jaborník – Tomáš Drahovzal, Dan Ellschlöger, Adam Javorský, Jan Krůta, David Ročňák, Karel Suchan vs Radek Matoušek – Radek Chudoba, Alan Fiedler, Marek Klár, Filip Matoušek, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Pavel Voltner, Tomáš Zderadička
17. Tomáš Drahovzal 7 Jan Krůta 29., 37., 53. Filip Matoušek
48. Radek Chudoba
50. Marek Klár
9. 5. 16 18:15 MIKU2 Limita Eukaryota 2.LKW 7. 1:3 (1:2)
Vyrované utkání. Hosté i přes početní nevýhodu dokázali bojovností urvat vítězství. Limita svůj tlak nedokázala přetavit v góly. Jan Nebřenský, Michal Balík
Limita Eukaryota 2.LKW
Radek Matoušek – Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Michal Šťastný, Pavel Voltner, Tomáš Zderadička vs Milan Pick – Miroslav Jančok, Jakub Kovačovič, Michal Kupsa, František Palcr, Michal Pešek
16. Martin Prokop 12., 52. Jakub Kovačovič
13. František Palcr
2. 5. 16 18:45 BIHOR Bratři v triku Limita 6. 1:0 (0:0)
Po bezbrankovém poločasu otočil skóre v 51. minutě Vajda z týmu Bratři v triku. Byl to první a poslední zásah v tomto průměrném utkání. Husák
Bratři v triku Limita
Miroslav Kastner – Pavel Beránek, Michal Bocek, Martin Pác, Pavel Rychetský, Petr Šátek, Vojtěch Sochor, Marek Švarc, Ondrej Vajda, Daniel Veselý vs Radek Matoušek – Michal Chudoba, Alan Fiedler, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Pavel Voltner, Petr Žižka
51. Ondrej Vajda
25. 4. 16 20:45 MIKU4 Limita Bandidoz 5. 1:7 (1:3)
Jednoznačná záležitost týmu Bandidoz, který zaslouženě zvítězil. Husák, Český
Limita Bandidoz
Radek Matoušek – Michal Chudoba, Filip Matoušek, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Michal Šťastný, Pavel Voltner, Tomáš Zderadička vs Luděk Friedl – Jan Dřízhal, Jaroslav Jakubec, Jan Jeřábek, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, Tomáš Vachek, František Vógl, Jan Voříšek
19. Michal Chudoba 8. Jaroslav Jakubec
14., 49. Jan Jeřábek
18., 44. Jan Dřízhal
42., 50. Jan Voříšek
18. 4. 16 19:15 STER2 D.G.Team Limita 4. 2:2 (1:0)
Pohledné utkání s velmi vyrovnaným průběhem. Hosté sice měli mírnou územní převahu, domácí byli zase efektivnějším týmem. Dělba bodů je spravedlivá. Šťástka
D.G.Team Limita
Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Jaroslav Kapek, Pavel Mlíkovský, Jakub Svoboda vs Radek Matoušek – Michal Chudoba, Marek Klár, Filip Matoušek, Jaroslav Mrázek, Pavel Voltner, Tomáš Zderadička
8., 55. Václav Blažek 37. Pavel Voltner
58. Marek Klár
11. 4. 16 20:45 MIKU4 Limita Turbosršni CF 3. 1:6 (1:2)
Turbosršni jasně lepší, hodně šancí i střel na bránu.
Limita Turbosršni CF
Radek Matoušek – Michal Chudoba, Filip Matoušek, Martin Prokop, Michal Šťastný, Pavel Voltner, Tomáš Zderadička vs Jeremy Sova – Jakub Glanc, Tomáš Jurka, Tomáš Klouda, Adam Kubišta, Jan Kušta, Jan Lanhaus, David Linhart, Adam Löffelmann
6. Tomáš Zderadička 12. Jakub Glanc
30., 54., 60. Tomáš Klouda
39. Adam Kubišta
57. Jeremy Sova
4. 4. 16 20:00 BIHOR Traktor Praha A Limita 2. 3:4 (1:2)
V prvním poločase se vedení ujal Traktor, Limita ale hned srovnala a zvýšila na 2:1. Ve druhém poločase Traktor vyrovnal, ale nakonec zvítězila Limita.
Traktor Praha A Limita
Vojtěch Bulíček – Jan Brož, Petr Hošek, Jan Novotný, Pavel Rybář, Marek Seidel, Roman Švejstil, Petr Táborský, Michal Veverka vs Radek Matoušek – Michal Chudoba, Radek Chudoba, Alan Fiedler, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Michal Šťastný, Pavel Voltner, Tomáš Zderadička
9. Michal Veverka
34., 36. Petr Hošek
15., 53. Radek Chudoba
23., 40. Michal Chudoba
21. 3. 16 20:00 TEMPO Limita Pirelli 1. 5:8 (3:3)
Velmi kvalitní a pohodové utkání bohaté na góly. Paleček, Kinský
Limita Pirelli
Radek Matoušek – Michal Chudoba, Jaroslav Mrázek, Martin Prokop, Michal Šťastný, Pavel Voltner, Tomáš Zderadička vs Martin Laube – David Culek, Jiří Drha, František Kučera, Marek Pecháček, Ondřej Petroš, Marek Šetina, Michal Toma