Út 5.4.16 17:45 ZABEH Holota FC Gangbeng   (HL8F)
Út 5.4.16 19:00 ZABEH Indus SUP A Dehet Old 1.FC SUP   (SVL3B)
Út 5.4.16 20:15 ZABEH Neumann S.K. Rosengart FC   (HL8E)
Pá 29.4.16 18:15 DEKAN Ol´school Fellas BK Hajduk Hůrka A   (HL7H)
Pá 29.4.16 19:30 DEKAN Madona music bar TBC Lachtan A   (HL6H)

20. 6. 16 20:30 ZAK Le Jardin Blaženka spiders 11. 8:4 (5:1)
Hosté po většinu zápasu bránili. Zato domácí měli pohledné útoky ve vlnách a vycházeli ze zajištěné obrany. Díky přesnějšímu zakončení byli jasně lepší. Janča
Le Jardin Blaženka spiders
Pavel Jakoubek – Petr Brezani, Michal Budina, Jan Chaloupka, Petr Fojtíček, Vojtěch Hrček, Ivo Koláček, Milan Landsmann, Roman Šebrle vs Karel Masařík – Marek Jurčík, Ondřej Machů, Martin Pleva, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj
58. Marek Jurčík
6. 6. 16 19:15 ZAK Blaženka spiders Kvantanámo 10. 4:9 (2:3)
Poměrně vyrovnaný zápas, hosté byli produktivnější. Miroslav Weiner st., Miroslav Weiner
Blaženka spiders Kvantanámo
Ondřej Machů – Marek Jurčík, Karel Masařík, Radim Sedláček, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj vs Jakub Kotek – Aleš Burket, Petr Čáha, Dominik Kirchmann Urban, David Král, Adam Kubát, Dušan Kuzmík, Robert Rödling
53., 60. Dominik Kirchmann Urban
30. 5. 16 19:15 ZAK GK Ohradní A Blaženka spiders 9. 3:2 (2:1)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro Ohradní.
GK Ohradní A Blaženka spiders
Jan Lehejček – Štěpán Bambula, Adam Dlesk, Lukáš Hazda, Martin Javor, Jaroslav Prchal, Jan Votýpka vs Ondřej Machů – Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Martin Pleva, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj
4. Štěpán Bambula
27. Martin Javor
59. Jan Votýpka
29. Marek Jurčík
52. Karel Masařík
55. Marek Jurčík
23. 5. 16 19:15 ZAK Blaženka spiders Filipi SK 8. 1:4 (0:2)
Filipi měli lepší vstup do zápasu a hlavně díky hattricku svého koně Tavarese tento duel vyhráli. Masařík jen v samém závěru pokazil gólmanu Filipi čisté konto a dal čestňák. Na víc to od Blaženky dnes nebylo. Dobrá obrana Filipi moc šancí soupeři nedovolila a co prošlo, to vzal do svých gólman.
Blaženka spiders Filipi SK
Ondřej Machů – Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Martin Pleva, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj vs Michal Cihlář – Zdeněk Hanzlík, Jakub Haško, Jan Kindl, Pavel Kořánek, Jakub Navrátil, Miloš Navrátil, Miroslav Rožníček, Eliseu Tavares Mane
59. Karel Masařík 8., 27., 58. Eliseu Tavares Mane
38. Miroslav Rožníček
9. 5. 16 19:15 ZAK FC 1869 Blaženka spiders 7. 3:12 (2:3)
První půle byla jakž takž vyrovnaná a Blaženka vedla pouze 3:2, i když FC 1869 hráli pouze ve čtyřech v poli, Ve druhé půli se hra odehrávala v režii Blaženky. Ta se soupeři přizpůsobila a hrála také ve čtyřech v poli. To jí pomohlo k výraznému vítězství, neb FC 1869 přestalo úpěnlivě bránit.
FC 1869 Blaženka spiders
Jan Krátký – Alexandr Jakobe, Adam Levák, Josef Šafařík, Jakub Vrtiška vs Ondřej Machů – Václav Hlaváček, Marek Jurčík, Karel Masařík, Martin Pleva, Michal Šyc, Ondřej Vraj
58., 60. Ondřej Vraj
2. 5. 16 19:15 ZAK Blaženka spiders Farkáň 92 1.FC 6. 2:5 (0:1)
Utkání, jehož jasným vítězem se stali hosté.
Blaženka spiders Farkáň 92 1.FC
Ondřej Machů – Zbyněk Faukner, Radek Finkous, Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Martin Pleva, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj vs Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Fousek, Martin Kavalír, Roman Kelers, Filip Rozum, Ivo Unger, Pavel Zajíček
55. Martin Kavalír
25. 4. 16 19:15 ZAK Erectico TBC Blaženka spiders 5. 2:3 (1:1)
Pěkné utkání s řadou šancí na obou stranách. Boubín, Pavel
Erectico TBC Blaženka spiders
Petr SokolíkVáclav Fiala, Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Ivan Soukup vs Ondřej Machů – Zbyněk Faukner, Radek Finkous, Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Martin Pleva, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj
13. Pavel Jindra
59. Václav Fiala
26. Lukáš Vavrla
31., 57. Karel Masařík
49. Marek Kotala
18. 4. 16 19:15 ZAK Blaženka spiders Boží bojovníci 4. 10:0 (1:0)
Rozhodčí se nedostavil.
Blaženka spiders Boží bojovníci
Ondřej Machů – Zbyněk Faukner, Radek Finkous, Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Martin Pleva, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj vs David Javůrek – Jakub Ducháč, Jindřich Landa, Tadeáš Pešek, Jan Řezník, Yaroslav Sazonchik, Jan Svozil, Martin Veit, Artur Walaszczyk
7., 32., 47., 56., 59. Karel Masařík
34., 55. Zbyněk Faukner
40. Marek Jurčík
48. Marek Kotala
57. Martin Pleva
11. 4. 16 19:15 ZAK Blaženka spiders Yellow Dildos A 3. 1:4 (1:2)
Už od začátku se Yellow Dildos jevili jako lepší tým. Vyhráli zaslouženě.
Blaženka spiders Yellow Dildos A
Ondřej Machů – Zbyněk Faukner, Radek Finkous, Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Martin Pleva, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj vs Vlastimil Hošek – Jan Fried, Jan Hejl, Dominik Kafka, David Krous, Milan Lajčin, Martin Lenc, Daniel Mareš, Martin Sobotka
29. Martin Pleva 9., 40. Jan Fried
15. David Krous
58. Martin Lenc
4. 4. 16 20:30 ZAK Barclays Blaženka spiders 2. 1:1 (1:1)
Naprosto vyrovnané utkání. Ve 2. půli zvonily tyče na obou stranách, ale štěstí se na žádnou stranu nepřeklopilo.
Barclays Blaženka spiders
Jan Pradáč – Daniel Beneš, Petr Dušek, Luboš Housa, Tomáš Kunt, Richard Šána, Pavel Šitina vs Ondřej Machů – Zbyněk Faukner, Radek Finkous, Václav Hlaváček, Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Martin Pleva, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj
25. Pavel Šitina 21. Karel Masařík
21. 3. 16 19:15 ZAK Blaženka spiders Torpédo Hulín FC 1. 3:0 (0:0)
Dynamické utkání. Po bezgólovém prvním poločasu se tým Blaženka spiders ve druhé půli ujal vedení a svou převahu udržel až do konce zápasu.
Blaženka spiders Torpédo Hulín FC
Ondřej Machů – Zbyněk Faukner, Radek Finkous, Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Martin Pleva, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj vs Milan Víšek – Michal Kodr, Eduard Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek